Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepsi pay to play mmorpg,ktery kdy vzniklo,uz aby byl datadisk
    • Na datadisk si hodně dlouho počkáš, anet celý rok dělal jen nekvalitní living "story" teď jim to hráči dávají sežrat, po roce není žádný pořádný obsah.
    • Souhlasím. Nejlepší pay to play MMO je to MMO, které není ani náhodou pay to play. *4* GW2 je buy to play. Ale já vím, kdo se v těch pojmech má pořád vyznat, že? *3*
  • PravyMonty
    http://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
  • Škoda, že Guild Wars 2 byla tak přehypovaná a špatná hra, že byla nehratelná. Koupil jsem si ji ihned po tom co obnovili po první vlně objednávek přístup, hrál tři dny a zhnuseně odinstaloval. Vrátil jsem se k ní poté ještě 3x, ale je to bída a utrpení ... lituji těch 50 euro, které jsem za to vývojářům, od kterých jsem to koupil s dobrým úmyslem maximálně je podpořit přímo z jejich stránky, poslal. Aneb vychvalované přednosti této hry byly zpracovány vpodstatě ještě hůře, než jsem byl schopen si představit. Viz. prostor pod hladinou, eventy, tucet druhů bodů a kvalit equipu, které vás bombardují od prvních deseti minut ve hře, no prostě příšerné, interface (to má být jako co??), že tam nejsou dopravní prostředky, chápu, ale teleport na deset míst v jedné lokaci? Pro mě zklamání, srovnatelné snad jen s očekávání dalšího pokračování perfektního Falloutu 1 a 2.
    • No ty brďo, proč mám tolik mínusů, ale žádný nesouhlasný komentář? To sem přišla skupina jakýchsi uctívačů, kteří potírají jakýkoliv projev odporu? Dva roky před vydáním jsem skoro každý den sledoval novinky, diskutoval na gw2.cz, zaplatil jsem vydavatelům víc, než většina lidí, kteří si hru koupili, ale holt se mi to nelíbí, tak si zasloužím 15x mínus. No jo *7* jako ve školce.
      • Jack1947
        Protoze minusy "rozjasnuji vzdycky sedy den" *14* *12* .
    • Ja sem to hned prvni den vydani shanel po cely praze, nakonec sem uspel. Ale vydrzel sem to hrat 2 tydny a uz sem to nezapnul. Veliky zklamani. Zaklínač 2 a Guild wars 2 - dva moje nejhorsi kaufy za posledni roky *10* Skoda no...
  • kolega Smutný bouchá pětiletku, platí vám přesčasy?! *1* jinak super článek díky za něj!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit