Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Vyborne, ted naopak zase chvily o Guild Wars dost bylo WoW!
  • GW 2 mě bavili od 1.lvlu jsem se do toho zakousl a nepustilo mě to..Bohužel jak rychle mne to pohltilo, tak rychle mne to pustilo.Ale ta cesta za 80kou pořízení equipu jsem si užil občas se tam vrátím.Stejně tak se bavím teď v Neverwinteru, tam mi přijde že to má hlubší význam dungy bezva atd...Jinak GW 2 je dobrá hra.
  • Škoda, že Guild Wars 2 byla tak přehypovaná a špatná hra, že byla nehratelná. Koupil jsem si ji ihned po tom co obnovili po první vlně objednávek přístup, hrál tři dny a zhnuseně odinstaloval. Vrátil jsem se k ní poté ještě 3x, ale je to bída a utrpení ... lituji těch 50 euro, které jsem za to vývojářům, od kterých jsem to koupil s dobrým úmyslem maximálně je podpořit přímo z jejich stránky, poslal. Aneb vychvalované přednosti této hry byly zpracovány vpodstatě ještě hůře, než jsem byl schopen si představit. Viz. prostor pod hladinou, eventy, tucet druhů bodů a kvalit equipu, které vás bombardují od prvních deseti minut ve hře, no prostě příšerné, interface (to má být jako co??), že tam nejsou dopravní prostředky, chápu, ale teleport na deset míst v jedné lokaci? Pro mě zklamání, srovnatelné snad jen s očekávání dalšího pokračování perfektního Falloutu 1 a 2.
    • No ty brďo, proč mám tolik mínusů, ale žádný nesouhlasný komentář? To sem přišla skupina jakýchsi uctívačů, kteří potírají jakýkoliv projev odporu? Dva roky před vydáním jsem skoro každý den sledoval novinky, diskutoval na gw2.cz, zaplatil jsem vydavatelům víc, než většina lidí, kteří si hru koupili, ale holt se mi to nelíbí, tak si zasloužím 15x mínus. No jo *7* jako ve školce.
      • Jack1947
        Protoze minusy "rozjasnuji vzdycky sedy den" *14* *12* .
    • Ja sem to hned prvni den vydani shanel po cely praze, nakonec sem uspel. Ale vydrzel sem to hrat 2 tydny a uz sem to nezapnul. Veliky zklamani. Zaklínač 2 a Guild wars 2 - dva moje nejhorsi kaufy za posledni roky *10* Skoda no...
  • Tahle hra muze bavit jenom lidi, co nemaji moc zkusenosti s MMO a nebo jim staci malo...
    • ano mas pravdu tato hra nebavi lidi co maji radi xy hodin progresem na raidu kde potrebuji 20+ lidi a chodit ho pravidelne aby mel DKP a ve finale mu to ani po 6 mesicich nepadlo, neumi si sami vymyslet hratelny build a prizpusobit si traity(passivni skilly) aktivite co zrovna provadi,
      pro me je GW2 naprosto idealni jsem pracujici fotr od rodiny teda causual hrac a jedine v GW2 muzu mit top gear bez pravidelne dochazky a staci mi ktomu parta 5 lidi/kamaradu a straveny cas ve hre 12-20h tydne, muzu si upravit vzhled sveho gearu presne tak jak se libi me a jen tezko budu hledat stejne vypadajici postavu
    • Měl to být pro mě vstup do žánru MMO po pokusech s jinýma těžkýma vahama. GW2 mě však přesvědčili, že pro mě MMORPG není. Navíc GW2 byly snad nejnudnější chvíle mého herního života.
      • Pokud mas rad pvp, tak LOTRO nezkousej. Budes velmi zklamany....
      • Zkus LOTRO. Je to starší MMO, víceméně hratelný F2P a podle mě je to lepší vstup do MMO světa.
        • Jen mu jeste rekni, ze od takoveho 25 lvlu mu sleze kuze z prstu nez da max lvl bez investic, tak moc "vicemene hratelny" to f2p je. Jinak hra je to samozrejme moc pekna.
    • Ono to tak hrozný není jako doplňková hra či sekundární MMO, když zrovna vypadnou servery primárnímu MMO. Dá se to hrát a má to určité kvality a kouzlo, ale tudy cesta za lepšími MMO určitě nevedou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit