Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Walltar:

    No ted koupili nejakou spolecnost s novou technologii, predstaveni by melo byt pristi tyden. Momentalne jsou schopni zobrazit 300 hracu na jednom miste a vzhledem k tomu ze maji tri-ctvrte roku do closed-bety, tak je to na dobre ceste.
    A 5000 lidi v jedne lokaci mit nebudes, jelikoz lokace jsou dany velikosti a tech 5000 by se tam ani neveslo.
  • GW2 ještě někdo hraje? Po tě co se vy***** na PvE.
  • 2ShaniaCo treba Eve Online? Je sice pravda ze primo v jedne lokaci to snese tak 1000-1500 lidi pak uz to laguje,ale i tak je to porad jeden server. Tzn hlavni vyhody jsou ze se clovek nemusi bat ze se nepotka se svymi prateli,muze hrat s kymkoliv...
    Secret World jede take na jednom ''megaserveru''(mas pravdu,je to instancovane) a je to stokrat lepsi nez stovky ruznych serveru ala WoW nebo jine ''klasicke'' MMORPG
  • jednym slovom miesto domovskych map budu vsetky mapy ala overflow ..no chlapici budu musiet preprogramovat gw2 stuff ak to vobec bude mozne ..
  • hehe navrat ke GW1 konecne, ale pozde.. doprcic jsem vam to ArenaNete rikal delate kraviny!! kurna :D
  • walltar
    Shania: Díky moc.

    To vypadá trochu podobně jako serverová technologie, kterou bude používat star citizen. Jeden velký server + malé servery, které budou řešit P2P komunikaci. Ale oni k tomu přidali ještě to instancování, protože mají obrovský objem dat na člověka oproti normálnímu MMO.

    Odpovědi mě taky nejedou ... píše mě to že nejsem přihlášený nahoře. I když už jsem se asi 5x přihlásil.
  • Shania
    walltar: tady je info:
    http://forum.eternalcrusade.com/threads/about-pikko-server-technology.1783/

    Megaserver je fine, ale nedovedu si predstavit zadne MMORPG, kde by byla jen jedna instance. PIKKO server to muze zvladat, ale klient samotny ne a pro hrace by to nebylo ideální. MMORPG musi mit instancovane oblasti, jinak by bylo prilis mnoho hracu na jednom miste.

    BTW jak se tu odpovida na příspěvky?
  • XorxoxTalarius
    Cim vic ctu o novych vecech pridavanych do ruznych MMO (myslim po technologicke strance) tak tim vic se nemuzu dockat Eternal Crusade ktery bude jedno instancni a jedno serverovy a to skrze vsechny tri platformy ... *14*
    A jinak koncem roku ma byt closed beta :)
    • walltar
      Tak to mě zajímá jak vyřeší třeba 5000 lidí v jedné lokaci ... nemáš nějaké info jakou používají technologii?
  • Neee prosim ne!!!! ja nechci hrat z ceskyma detma!!!
    • kickasl
      Zbytecne mnozstvi vykricniku, divny styl psani(tak bud pis ve vetach a davej velky a maly pismena kam patri nebo nezacinej velkym pismenem- ale treba jsem divnej ja, ze mi to vadi), "z detma" je pripad sam pro sebe.
      No s tebou bych taky hrat nechtel. Tak bez radsi hrat s nekym z Anglie. Tam jsou urcite lepsi lidi :).
      btw. To tu neni zadna gramar nazzi? To aby tu na cestinu nadaval clovek, co cesky poradne neumi(ja).
    • Však tu hru hraje i někdo jinej ? Zatím všichni co znám a koupili si to tak dávno přestali (asi nehráli betu já alespoň díky ní ušetřil).
      • Jason_dinAlt
        Taky jsem hrál. Několik měsíců. Ale nesedl mi způsob skupinového hraní kde nejsou role tanka, léčitele a bijce. Ačkoli se to zprvu zdálo jako super výhoda, že člověk nemusí čekat na tanka nebo léčitele.
        Pak kámoši přestali hrát a mě to tam samotného nebavilo. Nerad hraju s randomama.
        Ale rozhodně můžu říct, že ta investice do hry se vyplatila. Rozhodně v porovnání s tím kolik peněz padne na jiné placené hry.
      • Už dávno není stav jako po betě, ale v nejkritičtějších českých luzích a hájích se to těžko vysvětluje. *15*
    • Jason_dinAlt
      Bojíš se, že jim budeš kazit hru? ;o)

      Ne vážně. Myslím, že "špatní" spoluhráči jsou více méně stejně zastoupní bez ohledu na národnosti. Tam spíš bude problém jazykové bariéry. Těm cizím člověk tolik nerozumí a jen tak "špatného" hráče neodhalí.
  • walltar
    Megaserver mě příjde jako dobré řešení ... u TESO to funguje dobře a myslím, že to vyřeší problémy s populací. Lidi neuvidí prázdné źony, nebudou se muset slučovat servery a podobně. A lidi si budou moct zahrát společně bez toho aby museli skillovat novou postavu pro každý server.
    • Ono to funguje dobre uz dlouho i u jinych starickych her. Anarchy Online,Eve,Secret World...
      • Jason_dinAlt
        AO už tolik lidí nehraje, takže má jen jeden server. V době kdy jsem hrál já, což je tak 8 let, tak byly ty servery dva ;p)
      • walltar
        AO a TSW sem moc nehrál, ale EvE nemá megaserver ... ta má prostě jenom jeden normální server.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit