Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Megaserver mě příjde jako dobré řešení ... u TESO to funguje dobře a myslím, že to vyřeší problémy s populací. Lidi neuvidí prázdné źony, nebudou se muset slučovat servery a podobně. A lidi si budou moct zahrát společně bez toho aby museli skillovat novou postavu pro každý server.
    • Ono to funguje dobre uz dlouho i u jinych starickych her. Anarchy Online,Eve,Secret World...
      • Jason_dinAlt
        AO už tolik lidí nehraje, takže má jen jeden server. V době kdy jsem hrál já, což je tak 8 let, tak byly ty servery dva ;p)
      • walltar
        AO a TSW sem moc nehrál, ale EvE nemá megaserver ... ta má prostě jenom jeden normální server.
  • XorxoxTalarius
    Walltar:

    No ted koupili nejakou spolecnost s novou technologii, predstaveni by melo byt pristi tyden. Momentalne jsou schopni zobrazit 300 hracu na jednom miste a vzhledem k tomu ze maji tri-ctvrte roku do closed-bety, tak je to na dobre ceste.
    A 5000 lidi v jedne lokaci mit nebudes, jelikoz lokace jsou dany velikosti a tech 5000 by se tam ani neveslo.
  • XorxoxTalarius
    Cim vic ctu o novych vecech pridavanych do ruznych MMO (myslim po technologicke strance) tak tim vic se nemuzu dockat Eternal Crusade ktery bude jedno instancni a jedno serverovy a to skrze vsechny tri platformy ... *14*
    A jinak koncem roku ma byt closed beta :)
    • walltar
      Tak to mě zajímá jak vyřeší třeba 5000 lidí v jedné lokaci ... nemáš nějaké info jakou používají technologii?
  • Článek bohužel nejde rozkliknout... mrkněte na to, prosím :-).
    • ales.smutny
      Pořád? Mně normálně jede.
      • Už to koukám funguje :-)... psalo mi to:

        Not Found

        The requested URL /tema/guild-wars-2-zalidni-mapy-novym-systemem-megaserveru-236662 was not found on this server.

        Tak nevím kde to vázlo :-)...
  • hehe navrat ke GW1 konecne, ale pozde.. doprcic jsem vam to ArenaNete rikal delate kraviny!! kurna :D
  • jednym slovom miesto domovskych map budu vsetky mapy ala overflow ..no chlapici budu musiet preprogramovat gw2 stuff ak to vobec bude mozne ..
  • GW2 ještě někdo hraje? Po tě co se vy***** na PvE.
  • 2ShaniaCo treba Eve Online? Je sice pravda ze primo v jedne lokaci to snese tak 1000-1500 lidi pak uz to laguje,ale i tak je to porad jeden server. Tzn hlavni vyhody jsou ze se clovek nemusi bat ze se nepotka se svymi prateli,muze hrat s kymkoliv...
    Secret World jede take na jednom ''megaserveru''(mas pravdu,je to instancovane) a je to stokrat lepsi nez stovky ruznych serveru ala WoW nebo jine ''klasicke'' MMORPG
  • Neee prosim ne!!!! ja nechci hrat z ceskyma detma!!!
    • kickasl
      Zbytecne mnozstvi vykricniku, divny styl psani(tak bud pis ve vetach a davej velky a maly pismena kam patri nebo nezacinej velkym pismenem- ale treba jsem divnej ja, ze mi to vadi), "z detma" je pripad sam pro sebe.
      No s tebou bych taky hrat nechtel. Tak bez radsi hrat s nekym z Anglie. Tam jsou urcite lepsi lidi :).
      btw. To tu neni zadna gramar nazzi? To aby tu na cestinu nadaval clovek, co cesky poradne neumi(ja).
    • Však tu hru hraje i někdo jinej ? Zatím všichni co znám a koupili si to tak dávno přestali (asi nehráli betu já alespoň díky ní ušetřil).
      • Jason_dinAlt
        Taky jsem hrál. Několik měsíců. Ale nesedl mi způsob skupinového hraní kde nejsou role tanka, léčitele a bijce. Ačkoli se to zprvu zdálo jako super výhoda, že člověk nemusí čekat na tanka nebo léčitele.
        Pak kámoši přestali hrát a mě to tam samotného nebavilo. Nerad hraju s randomama.
        Ale rozhodně můžu říct, že ta investice do hry se vyplatila. Rozhodně v porovnání s tím kolik peněz padne na jiné placené hry.
      • Už dávno není stav jako po betě, ale v nejkritičtějších českých luzích a hájích se to těžko vysvětluje. *15*
    • Jason_dinAlt
      Bojíš se, že jim budeš kazit hru? ;o)

      Ne vážně. Myslím, že "špatní" spoluhráči jsou více méně stejně zastoupní bez ohledu na národnosti. Tam spíš bude problém jazykové bariéry. Těm cizím člověk tolik nerozumí a jen tak "špatného" hráče neodhalí.
  • Shania
    walltar: tady je info:
    http://forum.eternalcrusade.com/threads/about-pikko-server-technology.1783/

    Megaserver je fine, ale nedovedu si predstavit zadne MMORPG, kde by byla jen jedna instance. PIKKO server to muze zvladat, ale klient samotny ne a pro hrace by to nebylo ideální. MMORPG musi mit instancovane oblasti, jinak by bylo prilis mnoho hracu na jednom miste.

    BTW jak se tu odpovida na příspěvky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit