Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Absolutně souhlas ve všech bodech s Danem! H.A.W.X (1 i 2) vypadá oproti takřka dokonalému Ace Combatu 6 jako nějaký špatný vtip ať se snaží seč může (a že kopírování je tam až trapně moc!). Škoda... Ale dalo se to čekat. Holt po všech stránkách excelentní AC6 (grafika, mise, hratelnost, hudba, atmosféra) se překonává a do budoucna bude překonávat hodně těžko (a to i pro jeho stvořitele).
  • hawx byla dobra hra ale co me stvalo ze nektery stihacky nebyli zrovna moc dobre udelany treba SU-37 terminator nemel vehre udelany vektorovy trysky (naklani se) jako ma f22 i kdyz v realu je ma to i na psp v ace combatu je mel udelany *12*
    • p.s. ted jsem si precetl recenzi a je priserna !! to psal nakej fakan ne ?
      • Mopped
        Přesně tak, vůbec tomu nerozumí. Jako jestli nejsou i ve dvojce udělaný vektorový trysky, tak to nechápu jak tomu mohl dát tak vysoké hodnocení. To přeci ví každý. Dyť na tom ta hra stojí. Kolik mu je fakanovi.
        • Bohužel jste si asi nevšimly že článek psal Dan Vávra tvůrce Mafia 1.
          • Mopped
            Ehm to byla ironie, ale příště to napíšu ještě víc dementně.
            • To ani nemusíš stačí aby jsi občas tedy použil jeden takový vynález který se jmenuje smajlíci. Potom možná tvá ironie bude i k pochopení.
  • když to tak čtu tak mam strach si tu hru kupovat... :D
    7 to dostalo bez tak jen kvuli tomu ze je to na PC
    • Tak si to stáhni a podle toho ojestli se ti to bude lívit si to kup ne ? *7*
    • na HAWX 2 jsem cet uz hodne recenzi,ale tahle je zatim nejslabsi.Autor nadava na veci,ktere jinde se nersej a nebo to nechtej jen rozmazavat.A pak jak se pise o grafice tak jsem se veru hodne vlastne HODNE zasmal.
  • Mopped
    Tak sedmička Vám k textu nesedí. No tak to bude jistě zaplacené.
    A nebo autor neumí hodnotit hry.
    Nebo je úplně jedno, jaké je tam číslo a důležitý je text.
  • Pro jistototu odcituji závěr recenze :)

    Obzvláště pro majitele PC a PS3, kteří nemají možnost zahrát si AC6, je ale HAWX 2 docela obstojná příležitost jak si zalétat bez nutnosti vlastnit pilotní průkaz. Pokud jste fanoušek AC6, raději si z výsledného hodnocení jeden bodík odečtěte, protože nejspíš budete lehce zklamáni.

    Ano, pro kohokoli, kdo hrál AC6 je to slabota. Na PC a PS3 to je jediná alternativa a zas tak špatné to není.
    • Tahle recenze působí dost nevyváženě a je jedno co je na konci napsáno o odečítání bodů.
      • mozno ze je to preto lebo realna stupnica je od 5 do 10, potom ano, nech to ma 7 ;)
        ved dat hre 0 az 4 som tu nevidel ani nepamatam *1*
        • V dnešní době je to hodnocení dost mimo dobrý už dávno neni 50% jako to bylo za starých dobrých časů.
          • hehe, keby vedeli vyvojari ze dostali na TG rovnaky rating ako Call of Duty: Black Ops tak by asi aj sampus otvorili *1*
  • Taky mi přijde, že by si tenhle zmršenej port zasloužil max 5 z 10...
  • Tolik negativního a stejně to má 7. V recenzi rozhodně neni napsáno tolik kladných věcí aby to souhlasilo se známkou. To vypadá jako kdyby autor psal jen to co je špatné a to dobré si nechal v hlavě a zapoměl to převést do textu.
  • precital som si celu recenziu a podla textu to vyzera skor na znamku 5 , max 6, ta 7 mi nesedi k textu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit