Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zayl
    JA 2 s 1.13 je dosud nepřekonaný nejen v tahovém systému ale i například díky tomu, jak řeší inventář, cover ... prostě 10/10.
    Jediný problém má ve vertikalitě, která není moc dobře udělaná (ale furt je komplexnější než u většiny konkurence) a potom u AI, která by mohla být víc koordinovaná.

    Je prostě třeba uvědomit si, že tahové hry v tomhle stylu nejdou zjednodušit bez toho, aby se vytvořil ve všech ohledech horší systém.
  • Hru mám asi měsíc, docela mě baví, není to nic složitýho, taková odreagovačka. Jediný, co mě štve je, že to každou chvíli padá do Windows. Teď jsem v levelu, ve kterým to padá někdy i pár vteřin po spuštění, někdy třeba až po minutě, jelikož to má autosave, tak jsem asi dohrál. Změna nastavení na to nemá vliv, zdá se.
  • porad mi dolu vyskakuje nejaka trapna reklama o blokovani reklam. proc mi to adblock neblokuje co to ma znamenat
    • Doporučuji podívat se na poslední podcast, probíralo se to tam.
  • Já nevím jak vy, ale začínám být už alergický na takovouhle grafiku....
    • to nie je otazka stylu ale financnych moznosti
      • otazka stylu grafiky, samozrejme
    • On te to nekdo nutí hrát?
      • nenutí .. ale já bych si to rád zahrál, nicméně tehoto "rádoby-retro" stylu grafiky jsem už taky přejedený. Při sledování obrázků jsem si vzpomenul na historický Albion (který měl snad i ten interiér lodi detailnější)... nechci Halfway hejtit, nehrál jsem ho, ale co bych dal za podobnou hru v "normální" grafice....
  • Jestli to nema poradnou hratelnost, tak na atmosferu kaslu, hry hraju kvuli jejich hratelnosti.
  • Jack1947
    Halfway je nekomplikovaná, ale intenzivní... zní to sice dobře ale ve skutečnosti to tak parádní asi nebude navíc to je tahovka ty já nerad. (děsně).
  • victor
    Strategie Sci-fi RPG Tahová - konečně vidím vše pohromadě !
    Košatě výřečná jako Shadowrun ? ... No zrovna TAM bych tu košatost výřečnosti snesl větší i hlubší . ...
    Na první pohled mi to připomělo Albion ... na druhý jsem rád že se tvůrci neomezili na poskakující růžové koule a JRPG dětinskosti . Trocha vážnosti a hned je to o dost zajímavější . Zaujala a bude pohledána - díky za tip .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit