Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vystihl jsi to přesně máš plus
    Většina blbečků tady si myslela že to myslíš ironicky, ale ti maj zřejmě dlouhý vedení.
  • GoW no nic proti té hře, ale když někde píšou jak všichni majitelé xka očekávají nový díl jen nechápavě kroutím hlavou (hrál jsem na xboxu první díl a bylo to takové průměrné). Já ty TPS zas tak nemusím. Na PS3 jsem nikdy nehrál uncharted a to je to prý na PS3 nej. hra.
  • eeeee
    Ja pc hry kupuju u nas a konzolove prevazne v zahranici. Proto by me zajimalo, na zaklade ceho to autor tvrdi. Zlodeji jsou pro herni prumysl nezajimavy, ten se ridi podle trzeb a ja mam zatim duvod si myslet, ze u nas jsou z pc her a z konzolovych vyrovnane.

    Umim si predstavit, ze pc herni prumysl umi vytahnout z pc hracu vic penez zkrz online poplatky, viz wow nebo d3, takze xzone nemusi byt smerodatne. Ale umim si i predstavit, ze autor pouze vydava za fakta sve dojmy. Proto se ptam na zdroj te informace.
  • Mám dojem že jde o příjmy/tržby, ale zisk bude jitě také výborný. Náklady na hru byly jistě menší než třeba na ty Avengers.. herní průmysl ukazuje Holywoodu jak se vydělávaj prachy :D A vzhledem ktomu že to je jen Xko, dá se to považovat za fenomenální úspěch. Jen doufám že moda FPS jednou opadne a do popředí se dotane zas jiný žánr.
    Jinak PC hráčů je u nás určitě více. Jen třeba nenakupují na xzone.. nebo nenakupují vůbec :)
  • možná tak Borderlands 2 :) ... jinak je to pořád samý recyklát ala CoD ...
  • Přesně jsi vystihl moje dojmy, měl jsem tedy možnost skusit pouze jeden díl co vyšel kdysi na PC, ale také mi to moc nesedlo a nevydržel jsem to hrát moc dlouho, odehrál jsem asi jen první misi a pak to šlo pryč :). Celkově se mi to univerzum nelíbilo ... ať už obleky vojáků, nebo podivní ufoni :) a celkově hodně pestrá paleta barev na sci-fi akci :).
  • eeeee
    Tak me treba killzone singleplayer vubec neoslovil, ale zato multiplayer me dostal, ten je hodne podareny a zabavny. Skrz multiplayer killzone 3 jsem prestal hrat multiplayer na pc, ktery jsem hral nekolik let.
  • eeeee
    Proc by se tam hodila nejmene? Naopak, strileckam se na konzolich dari lepe nez na pc.
  • Jde o zisk nebo prijem? Mezi tim je podstatny rozdil.


    Zajimal by me zdroj informace, ze konzole u nas vyrazne zaostavaji za pc. Dle informaci xzone jsou u nas prodeje pc a konzolovych her vyrovnane.
  • Asi ano, zaujimavy pribeh a dobre vykresleny svet moze prevazit nad generickym gameplayom.
  • Ja som hrával čisto na PC, ale táto hra sa mi príbehovo páčila. Hráč má pocit že bojuje za dobrú vec. Je to taký Half-Life na XBOXe. Samozrejme, je to prispôsobené konzolovému trhu a možnostiam zariadenia.
    Škoda toho jednoduchého (prázdneho) prostredia a tunelu. Keby táto hra vznikala primárne na PC s jeho výkonom by to bola iná káva.
  • Nikde nic nehovorim o kvalite fps na PC dneska. V porovnami s MoHami, Codami, BFkami a pod je kazda hra vysoky nadpriemer. Jednooky medzi slepymi.

    Pride mi ale zaujimave ze najcennejsia frančajza na konzole je prave FPS, zaner ktory sa tam hodi najmenej.
  • No nic proti ale jestli kritizovali příběh, sterotyp nebo něco podobnýho, tak v pohodě ale pokud někdo shazuje hru kvuli nevyváženosti 5 měsíců před releasem tak to neni nic jinýho než flame .)))
  • Veskoslav
    *1*
  • Veskoslav
    Nevyšlo. Ale podle novinářských ohlasů je to ještě horší jak AvP 3. Nevyvážené. Třeba se pletou, vycházel jsem bohužel jenom z jejich osobních dojmů a zkušeností:) Tudíž to může být zkreslené a nakonec to bude AAA jak se sluší a patří a já se "mu" omluvím, že jsem ho zařadil do sekce titulů, co slibovali AAA titul a nedodali.
  • Veskoslav
    Dlouhá, propracovaná kampaň, grafika na úrovni, zajímavé úkoly+vedlejší úkoly, jednáli se třeba o RPG, něco nového a inovativního v tom směru či zlepšení v dané sérii v daném díle, které by "povýšili" titul výšše než předchozí díl nebo jiné hry stejného žánru:)
  • Pozitívna recenzia na Medal of Honor: Warfighter od toho istého autora:
    http://www.eurogamer.cz/articles/medal-of-honor-warfighter-recenze

    Evidentne v tom má jasno

    *1*
  • Dag0
    jen by mě zajímalo jaká kritéria máš pro AAA titul??
  • Aliens: Colonial Marines ještě nevyšlo ne?
  • Veskoslav
    Správně:) Ale to je jiný druh FPS nž je Halo 4, oboje ale mám a oboje je skvělé. Ale děkuji. Odpoveď za 1:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit