Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odpověď je snad úplně nasnadě, rozhodně Borderlands 2. *3*
  • Veskoslav
    Já docela očekávám tentokrát recenze na toto CoD. Osobně bych byl rád, kdyby to nebylo "staré" CoD, ale přineslo by delší příběěhvou kampaň a zajímaý koncept. Letos mi ještě nevyšla žádná koridorní FPS, kde bych prostě zapnul a bavil se. Po dlouhé době tedy zase vkládám naděje do CoD.
  • Veskoslav
    No tak umírání to v podstatě je. Za poslední rok z AAA titulů, co se tvářily jako AAA titul mi vyšly dobře a koupil jsem si je pouze Borderlands 2, Dishonored a ME3. K tomu bych připočítal SW ToR a GW 2. A to je všechno. A pak je tu te zbytek, co je spíše zklamáním a na AAA titul to není: MoH, NFS, AC, MP (sice dobrý, ale znovuhratelnost nulová), The Darkness II: zajmavá hra, ale na AAA titul bych to taky neviděl, něco tomu chybělo, Aliens: Colonial Marines: dopadlo více než špatně atd.

    Tudíž možná, že neumírají, ale AAA tituli jsou těžce v obležení titulů, co se tváří a představují se jako AAA hry a nakonec to dopadne tak, jak to dopadne, že jsou maximálně A titul, nikoliv AAA.
  • x_ander
    No jo, jak se objeví pochvalná recenze, tak je to ta jediná správná a hlavně objektivní, co? :) Chraň bůh, aby se nové CoD zdejšímu recenzentovi nelíbilo...
  • Kampaň Halo 4 je po koulervoucím REACH mnohem více "vyklidněná". Všechno se zdá být lepší - noví nepřátelé, nový arzenál, starý arzenál, Cortana *3*, ale dohromady to zdaleka není taková jízda, jakou byl Noble squad a jeho demise. Spartan Ops je prozatím hrozně málo. Včera mi spadla tlama, když jsem zjistil, že jsou na disku - jen se postupně odemykají. 5 misí na launch a dalších 5 po týdnu... ... asi nemá smysl rozebírat to dál. War Games, Forge a Waypoint - na konzolích bez konkurence.
  • škoda že už xko nemám hneď bych zapařil jak oteklej *14* skvěle ai velice dobrá grafika(na konzolové poměry), hodně zbraní kde si opravdu vybere každý, na střílečku slušný příběh... sice linearní průběh hry ale pak je vždy nějaká větší arena kde se člověk může vyblbnout prostě nářez. Halo 3 jsem dohrál snad 8x a v coopu to byly moje nejlepší herní zážitky.
    asi se vyhecuju a nějaké to xko za pár šupů si pořídím už jen kvuli odst ktere jsem neměl možnost dohrát a reach mě také uteklo
  • Viktor_H
    Kde je teď ti pánové, co předpovídají umírání AAA titulů?
  • Veskoslav
    Děkuji, že se můžu takto po ránu zasmát:) Vážně děkuji, zlepšilo mi to náladu než budu muset do práce:)
  • COD MW 3, duh?
  • jj graficky sli fakt vazne dadoraz moznosti xka... to se musi nechat. I kdyz to neni zrovna muj salek coop bude urcite nejlepsi, graficky by se mohlo X vyvojaru ucit namisto tech AAA zvratku na ktere uz maji hotove dlc jeste nez samotna hra vyjde. Halo bych dal jako priklad kvalitni konzolove hry.
  • :-D :-D Ty jsi id_ot. Ale pobavils.
  • Veskoslav
    Tak mi za poslední rok řekni nějakou FPS, která by na pc za něco stála. Kromě pro mě osobně skvělého Dishonored nevyšlo nic, co by mi stálo za koupi. A nepočítej TPS jako FPS;)
  • Tak s tímto bych souhlasil, příběh a celkově universum je dobré, ale jako střílečka je to stěží průměr.
  • no, univerzum je právě to, co mě k tý hře hrozně táhne, ale pak mě otráví ta hratelnost (u Gears of War to mám třeba přesně naopak)
  • HALO je skvělé, ne jen jako hra, ale i jako univerzum. Se zajímavým příběhem a sympatickýma postavama. K tomu zajímavě vyvedené zbraně a technologie a knihy který děj skvěle doplňují. Pro mě je to spolu s killzone serii na PS3 nejlepší FPS na konzolích
  • V rámci PC? Tak ten byl dobrej *3*
  • Veskoslav
    Ale za to FPS na pc jsou jedna báseň, že?:) A rozhodně Halo je vysoký nadprůměr i v rámci pc;)
  • Doteď jsem nepochopil, proč je kolem týhle hry takový halo (oh...). Co jsem měl možnost vyzkoušet předchozí díly, tak hratelnost mi přijde jak u nějaký budgetový střílečky, feeling ze samotnýho střílení hroznej, podivný nepřátelé co se rozprsknou do hromádky slizu, strašně strohý prostředí, všechno divně nablejskaný.
  • Chcel by som vediet aky zarobok by to malo, keby k tomu nebol ziadny marketing, ziadne reklamy, ziadny hype, nic. Proste potichu vydat novy diel po par rokoch. A vobec preco taky experiment nikto neskusi, vsak ked sa to predavat nebude tak o tyzden po vydani spusti mega PR a vsetko je po starom. Bud za a) mega zarobok s 0 nakladmi na reklamu alebo za b) masirovanie mozgov o trochu neskor.

    Pozeral som gameplay prvych par misii, a nijak oslniva mi ta hra nepride, proste konzolovka, bez rovne, vyzabijaj, nastup sem, bez tam, cut scena, pokracuj v zabijani. Ale asi je prave to co majtel Xkrabice pozaduje.
  • Veskoslav
    Již hraji:) Hra ale je spíše určená hráčům, co se pohybují ve světě Halo:) Je to spíše takové poděkování fanouškům, protože člověk, který "naskočí" až Halo 4 do tohoto světa, bude totiž docela "zmatený". Nic se mu nevysvětluje atd. Ale hra jako taková je skvělá. Graficky to vidím na nadprůměr, kdy se z XBoxu dostalo maximum, co se dát dostalo:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit