Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda že už nemám xbox. Halo 3 jsem dohrál tak 8x singl i coop jsou hrozně super a ve 4 FFA na jedné konzoli je taky sranda. *14*
  • Keyz
    "Chiefova kolekce není jen prostým shlukem jeho dosud vydaných eskapád, všechny čtyři tituly byly upraveny a vylepšeny. Halo 3 a Halo 4 se dočkaly plnohodnotného rozlišení 1080p, většinu času běží v 60 snímcích za vteřinu, a pokud byste vedle nich pustily originální verze z X360, rozdíl v ostrosti a plynulosti obrazu by byl okamžitě evidentní."

    Přesněji:
    "...rozdíl v ostrosti a plynulosti obrazu by byl okamžitě evidentní." Rozdíl v plynulosti? To si vybavím ty věty o tom, že lidské oko tohle nepozná a další perly. *15*

    Jinak to je pěkný balík. A 45GB +15 GB je prd na to kolik toho je. Navíc konzole má 500GB disk jestli se nepletu a OS zabírá asi méně oproti windows.
    Kdyby to MS nesvazoval s konzolí aby to některé zákazníky lákalo koupit HW pro hru, tak bych to bral třeba i na PC.
    • milos.bohonek
      Pozná: http://www.30vs60fps.com/
  • hm nejaky dily jsem dostal zadarmo pri nakupu konzole.. a po pravde.. nejak nechapu kde jsou ty kvality ukryty :D
    • Mato1987
      Som na tom rovnako, prvé dve hry som hral na PC a tuším, že štvorku som hral na microsofťáckom bielom hriankovač, ako prešiel som všetky tieto diely ale že by mi hral pripadala ako niečo výnimočné, tak to teda povedať nemôžem, práve naopak, pripadalo mi to ako silne generická, sterotypná a nudná hra bez nápadu ale konzolisti to vtedy žrali, lebo žiadna iná fps dovtedy pre ich hriankovač neexistovala. Na PC bolo podobných hier neúrekom, len tak keď si spomeniem trebárs na Q3A alebo UT a porovnám ich s halo hrami tak sa smejem a plačem zároveň.
      http://rebelgaming.com/2013/10/08/halo-the-most-overrated-game-ever-made/
      • No vidis a ja se k Halo dostal skrze PC verzi prvniho dilu asi 2 roky po vydani a i kdyz jsem mel v te dobe mel za odehranou nejednu pc fps, tak me ta hra bavila a chytla a to predevsim atmosferou, hudbou a celkem zajimavym pribehem.
        Takze opravdu tu hru nemaji v oblibe jen konzoliste, kteri nemaji zadnou poradnou fps. *3*
        • Mato1987
          Ako sa to hovorí, že výnimka potvrdzuje pravidlo? *15* Aj keď z logického hľadiska to je blbosť, ale tuto to sedí :D
          • ja hral prvni dil taky na pc a libilo se mi to uzasna hudba prijemnej pribeh osobne ale zalezi co kdo ve hrach hleda ja hraju hry hlavne kvuli pribehu a tady halo oproti ostatnim strileckam jasne vyhrava
            • Mato1987
              Evidentne si nehral diely, ktoré vyšli po štvrtom cod, ináč by si takúto hovadinu nenapísal.
              V skutočnosti sa komerčnou sračkou stála práve značka halo, megalomanský seriál na motívy tejto preceňovanej hry je toho jasným dôkazom.
              Cod sa snaží každým jedným dielom zaujať nielen kvalitným príbehom a perfektne vykreslenými postavami ale najmä hrateľnosťou, o čom môže celá séria halo len snívať. Hovoríš o recyklácii modelov, animácii a podobn,e ale v skutočnosti práve halo robí presne to isté akurát v kratších intervaloch.
            • Víš co je vážně vtipné? Že ten tvuj popis sedí mnohem víc právě na to tvé užasné CoD.
              CoD serie si držela kvalitu a inveci tak do prvniho MW, pak to šlo těžce z kopce a stala se z toho komerční sračka,
              Už jen ta nekonečná recyklace modelů, animací, enginu apod mluv sama za sebe.
              A ta pasáž o nudném, zapomenutelném a neexistujícím příběhu mě vážně moc pobavila. Pokud Halo ma nexistujici příběh, pak by mě vážně zajímalo, co má CoD. *1*
            • Mato1987
              Omyl, práveže naopak, ja priam zbožnujem xbox a jeho cenovú politiku voči hráčom a rôznym iným pedraženým službám, Veď kto by si nekúpil parádnu veľkú, ťažkú krabicu ktorá vyzerá ako keby bola z roku 1990 a ešte k tomu má krásny externý napájací zdroj o veľkosti 2 stavebných tehiel? A čo takto kinect, ktorý si si ešte donedávna musel nasilu kupovať, lebo ti bol nasilu vnucovaný aj keď si ho nechcel, pretože microsoft má tak rád svojich zákazníkov a hráčov.
              Nechcem sa tu s tebou dohadovať o niečom o čom nemáš ani len páru, ale Call of duty je tu s nami už cez 11 rokov a doteraz vyšlo aj presne toľko pokračovaní a aj napriek akejsi presaturovanosti tejto značky na trhu sa z tých jedenástich hier dá za generické diely s odstupom času považovať práve posledné dva diely, teda blops II a ghosts. Kdežto u halo série sú generické všetky diely do jedného, jedná sa totižto o koridorové naskriptované strielačky bez kúsku invencie, zabudnuteľným, nudným takmer neexistujúcim príbehom bez akéhokoľvek nápadu alebo čo i len myšlienky.
            • Docela usměvné, že o generické hře mluví někdo, koho bavi CoD, což je pomalu synonymum genericke stereotypní ultrakoridorove naskriptované hry bez špetky invence.
              Kdybych měl typovat, tak v tvém případě jde spíše o nějaký hate vůči xboxu a MS, soudě na základě nespočtu tvých příspěvků.
              *3*
            • Mato1987
              Viem, že teraz zachádzam úplne niekde inde, kde by som nemal, ale hral si prvého wolfensteina, alebo prvého dooma, či dukenukema 3D? Tam nikoho nejaký príbeh príliš nezaujímal. Ak si dobre pamätám, tak prvý half life bola vôbec prvá hra, ktorá mala nielen tichého protagonistu ale aj zaujímavý a tajomný príbeh aj napriek tomu, že hra zameraná skôr na čistú hrateľnosť ako vyrozprávanie príbehu :) Jednoducho mne príbeh ani zasadenie celej halo ságy nepripadalo ničím výnimočné, tak ako som už napísal jednalo sa skôr o silne generickú, sterotypný a predovšetkým nudnú hru bez nápadu, ale kedže na konzoliach nič také dovtedy nebolo, tak to ľudia doslova žrali ako šialení...
      • Kdybys hrál první díl v době vydání, hovořil bys jinak.
        Když jsem poprvé viděl tento trailer (kolem roku 2000), čelist mi spadla skoro na zem.
        https://www.youtube.com/watch?v=8FhKtfDv_XA
        • Mato1987
          Obe prvé halo hry som hral v deň vydania, ale je pravda, že pred tým ako som hral prvé halo tak som mal asi 10 krát prejdený prvý half life aj s datadiskami a tak isto to bolo aj s halo 2, kde som prešiel druhý half life aj zo 20 krát aj s oboma datadiskami pretým než som začal hrať druhé halo, takže možno budem mierne zaujatý, ale aj tak si myslím, že väčśina PC hráčov mi dá za pravdu a že by mi práve z toho oznámenia padla sánka dolu by som nepovedal, ja som vtedy skôr obdivoval grafiku a ukážky prvého max payna z e3 2000 rovnako ako zábery z prvého soldier of fortune alebo prvého hitmana.
          Takže v krátkosti, nie, sánka mi nespadla.
          • Jenze ty jsi to hral v dobe vydani PC verze, coz bylo prece jen nejakej ten patek (cca 2 roky) po vydani na konzolich a v te dobe sel vyvoj hodne rychle dopredu.
            • Mato1987
              to je dosť možné, ale je pravda, že o konzolové hry som sa vtedy zaujímal len tak okrajovo.
    • Tak to mas blby no. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit