Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RavenHolm
    Joe: Sahim všechno četl a vše ví, nicméně linknout nedokáže a jen tě bludně odkáže na internet. Tuším proč *3*
  • tych rozhovorov bolo vela. precitaj si vsetky novinky tu a alebo na dalsich game strankach a docitas sa.
  • Precetl jsem si ten rozhovor s vyvojarem a nic takoveho mi z toho nevyplynulo. Kdyžtak sem hod link cos to vlastne cetl.
  • RavenHolm
    Ty nesmíš chybět u žádné novinky, která se týká Hitmana. Jo a náhodou ta grafika vypadá velmi dobře... technická stránka není tak důležitá jako ta umělecká a v tomto případě to vypadá, že nás čekají velmi zajímavá prostředí.
  • Tp zase bude doba než to výjde... *13*
  • co ja si pamatuju tak když si v jedničke udelal priliš velky rozruch mise skončila s vyjimkou nekolika misí kde slo skutečne o strilení.
  • hele taky jsem se lekl, ale když se podíváš na starší trailery Blood Money, taky tam předvádí střílení a to dost.. akorád hudba mi tam moc nesedí, jinak atmosféra, grafika, je to pěkný, zabijacký, temný.. těšim se
  • hrál si vůbec předchozí díly? Hitmen neni Deus Ex...zabíjí, když se mu někdo připlete do cesty. Nezabijí ale Doom stylem. Ano, mělo svoje kouzlo v druhém dílu zabíjet jen strunou, nebo jedním výstřelem z berety. Ale akční jednička se mi líbila víc.
  • s*
  • ked v rozhovoroch sam vyvojar hovori o tom ako bol stary hitman tazky a ako ho chce "zmodernizovat" a chcu aby vyzeral viac ako hitman film (co bola neopisatelna sr*cka) tak ano, chcu z toho spravit mainstream konzolo kokotinu pre siroke idiotske masy. ten trailer k tomu perfektne sedi. (navyse ta grafika je tiez uplny priemer)

    mal som pravdu z conviction, mam pravdu aj teraz.
  • hardcore hitman je hlavne o tom, že máš vypnuté ruzne pomocníky a nemuzes ukladat, straze davaji vetsi pozor. Nemyslim ze by z toho chteli delat splinter cell, jasne je tam psano že budes mit treba extra obleky, k čemu by ti byli extra obleky kdyby to mel byt splinter cell.
  • Ale no tak! Tohle neznamená Hitman! Plížení ve stínec a tichá likvidace nepřátel není Hitman!
    Hitman znamená, že přijdete na místo činu, nenápadně uděláte tohleto, trošičku naštelujete tohleto, a vaše cíle jsou o půlhodiny mrtvé kvůli tragické nehodě, zatímco o nějakém zabijákovi nikdo nemá ani šajna. To je hardcore Hitman, hrát tak, aby se nikdo ani o žádné nájemné vraždě nedozvěděl!
  • to bude "stealth" asi tak ako splinter cell conviction.
    totozna situacia. umieranie dalsej velkej znacky v priamom prenose. splinter cell to ma uz za sebou.

    Sam Fisher
    Feb 19, 2003 - Apr 13, 2010

    Agent 47
    Nov 19, 2000 - 2012
  • Danieledl
    Jo, já jsem Hitman fan a těšim se na to moc. *4*
  • z hitmana stealth akcie akcna strielacka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit