Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    ze by konecne hra inspirovana descentem, ktera neskonci mizerne?
  • Spades
    Kdybych chtěl starej Descent, hraju starej Descent.
    Já chcu novej Descent, ne nějakej voxel/craft sh1t co se tváří jako Descent...
    • Svýho času byl Descent hra graficky na výši, s obrovskými levely narvanými nepřáteli s úžasnou AI a s jedním z nejlepších herních soundracků vůbec.V traileru vidím jen kostičkovou hrůzu, slyším hudbu a zvuk alá 16bitové konzole a boj s pár nepřáteli v převážně v náhodně generovaných užších koridorech.

      Tohle není ani starý ani nový Descent, jen jakási chabá napodobenina.

      *7*
  • Jack1947
    To nevypadá zle.
  • presne ten typ her, ktery se na VR nehodej...
  • Oba dva Descenty jsem dohrál a dobře se vyblbnul i v multi. Třetí díl nepočítám, ten za moc nestál. Ale radši bych bral Descent s nějakým příběhem, nebo aspoň něco jako byl Lander (vyšel něco kolem r.2000), to mi tu chybí.
  • Myslím, že zrovna Descent je typ hry a žánr, který je v dnešní době naprosto mrtvý a bez šance zaujmout širší publikum. Svého času to byl ale hit, to je pravda.
    • del0
      Souhlas. V AAA je mrtvý skoro všechno, co neni naskriptovaný tunel, který dohraje i 2 leté děcko.
      • Přesně tak jsem svůj příspěvek myslel, proto mě překvapuje ten počet nesouhlasných hlasů. Zřejmě jsou to právě ty 12-leté děti.
    • Robotron3
      Asi stejně, jako třeba byly mrtvý čtverečkový dungeony a pak přišel Legend of Grimrock...
      • Omyl, napsal jsem: "širší publikum". A Legend Of Grimrock 1+2, ač skvělé hry a sám jsem je strašně rád hrál, nejsou hry pro širší publikum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit