Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako supr, thief svého casu byl fakt mazec, co mě ale vadí už od 2 dílu je fakt ze se posunul z čistě středověkých kulis kamsi ke kyperpanku nebo jak bych to nazval,,,,ve 2 dílu bylo už zarážející ze se ve středověkých kulisách objeví parou pohaněný výtah ovšem toto by se este dalo pro mě překousnout ale co kamery atd??to už přeci tu středověkou atmosféru silně nabourává!!!v 1 nic takového nebylo ta stala čistě na ztvárněni role lupiče ve středověku-jen vy a stín ale kamery,,samostřelné věže střílející po vyvolaní poplachu těmito kamerami??to je přece někde úplně jinde,,,,,,,,,,,,,,,těším se na nový počin ale už z obrázků je patrné že tento trend který začal už ve 2 bude pokračovat i v tomto dílu,,,nevím podle mě by bylo lepší držet se víc středověké reality ale každopádně novy díl koupím,,,koupil sem všechny a výborně se u nich vždy bavil ale ten odklon od čistě středověkých kulis mě celkem štve *7*
    • Já ho na jednu stranu chápu, jde mu o to středověký temno, který má něco do sebe. Hra ze středověku i setsakramentsky čerpá - viz. zbraně, nepřátelé, ARCHITEKTURA!..Tudíž jeho názor svym způsobem sdílim. Na druhou stranu je ale potřeba si Swice uvědomit, že ta hra byla od začátku koncipovaná do "alternativního, sci-fi středověku"....( fakt nebudu používat ten Váš trapnej výraz Steampunk, kterej jste si někde přečetli, pořádně ani nevíte, CO MÁ OBSAHOVAT a Z ČEHO VYCHÁZÍ, ale tady to všichni vřískáte dokolečka ) Uvidíme co z tý hry vznikne, zatim těžko soudit. Jako taky pro mě byl Thief, když vyšel super počin a právě ten odklon od historicky známého středověku mě bavil - ale chápu tě. Vždycky mě rozesmějou diskutující, který se na internetu hádají řekněme o vojenské technice a jako argument předkládají Wikipedii :-DD kde konkrétně, co se týče vojenských technologií jsou velmi často informace allá Velká obrazová encyklopedie...ten výraz STEAMPUNK se ve hře pochopitelně vyskytuje ( parní stroje, mechanické oko atd. atd. ) ale přesto je to v první řadě temný alternativní středověk s prvky toho vašeho steampunku.....kdyby to totiž byla čistě steampunková hra, která by využívala takovou architekturu, tak tu hru můžete od začátku překopat a garantuju Vám, že by to v danných kulisách moc lidí nebavilo
      • Ne, výraz steampunk se v žádné z těch her nevyskytuje. Asi jsi chtěl napsat, že tam jsou prvky steampunku. Ale to je jako bys napsal, že pes obsahuje prvky psa. Protože si tady hraješ na znalce, který sežral šalamounovo h.vno, nemusím tě jistě poučovat, že a) pojem steampunk se od svého vzniku vyvíjí a dnes existuje řada poddruhů steampunku, b) diskuse se vedla o tom, že to není středověk. Což není ani omylem. Možná ti uniklo, ale je to u takového znalce s podivem, že v prvním Thiefovi jsou kromě gotických i renesanční, barokní a klasicistní budovy. Pane ARCHITEKTURO. *7* O oblečení, umění, stavu technického rozvoje ani nemluvě. A všechny tyhle anachronismy nejsou "prznění středověku". Je to záměr. Je to steampunk.
        • Koukám, že tenhle tvůj příspěvek byl směřovanej na mě Dworkine. No ale kluku/pane, nevím jak tě/Vás oslovovat. Pokud si to přečteš pořádně, tak tam přímo píšu s PRVKY STEAMPUNKU. Navíc, teďka asi nevědomky bruslíš na tenkém ledě :-) středověk je z časového hlediska dost široký pojem, tudíž do něho krásně zapadá jak gotická, tak renesanční architektura - v Itálii máš první renesanční památky už okolo roku 1 300, třeba Santa Maria Del Fiore a vlastně celkově půlka Florencie. Svůj příspěvek jsem napsal arogantně, protože tu TY a SPOUSTU OSTATNÍCH vystupujete, jak kdyby jste právě VY sežrali to šalamounovo hounínko - víš co se říká, na hrubej pytel, hrubá záplata ;)

          Pokud by si nebyl zaujatej a nepřipadal sis, že ti právě někdo nas*al na hlavu, tak tu neargumentuješ dál, ale asi by si můj příspěvek možná se vzetkem, ale přesto připustil....místo toho tu dál vřískáš něco o tom, že to je STEAMPUNKOVÁ hra. Hergot chlape - není! Čerpá z něho, ale pořád je tam krucipísek ten stěžejní bod-ten středověk. Kterej ty (nechápu proč) tak vehementně popíráš. Z jakého období asi čerpá STEAMPUNK - vznikl jen tak, z lidského trusu že? žádná inspirace dobou minulou :)) Musím přiznat, že jsem Thief II nehrál snad od roku 2000. Jasně paměť senilní, ale né natolik, abych si nepamatoval alespoň velkou část té hry. Kdyby si si můj příspěvek přečetl pořádně a nekejhal jak potrefená husa, možná bychom se i dobrali ve spoustě věcí shody. Kde jsem napsal, že przní středověk?? ta hra je alternativní sci-fi středověk s prvky steampunku, to jsem napsal ve svém prvním a jediném postu v tomto vlákně. Píšeš, že tam je Baroko - tu hru kvůli tomu znova instalovat nebudu, ale baroko snad né :) a i kdyby - pořád by v mých slovech bylo víc objektivního, než v tvém výkřiku do tmy. Podle toho, co a jak píšeš, rozhodně nejsi klasickej vůl, kterej zasí*á diskuze úplnejma nesmyslama - ale koukám, běda jak ti někdo objektivně napíše, že nepíšeš zcela správně danné pojmy....to se pak Dworkin nezná a trochu kejhá, jako ta husa :) ale víš jak....chleba levnější nebude. Pařbě zdar a snad ten Thief vyjde
          • dobře ty kemo!!!!!,,,konecne jeden co pochopil co sem tim chtěl rict,,,ono jim totiž nako uniklo ze sem psal ze me osobne by se to tak libilo vic s tim realnejsim stredovek atd,,,místo el.osvetleni louce,,atd,,,
      • Kallessin183
        To cos napsal je hodně pravdivý, ale uznej, že když uvidíš středověkou vesnici a tam bude parní výtah, jinak vše na 100 % reálné a dobové, nebude to středověk s něčím divným, ale pro většinu lidí tobude "super cool výtah" v podivném středověku. Je to účelně přehnaný.
        jasně že mě bavilo theifovo prostředí atd a jsem za strážné s mečem u pasu, oproti chlápkům navlečeným v eaktivním pancíři s parní útočnou puškou.. Jen prostě to co bije do očí, je tak nějak braný víc v potaz, i když je to jen zlomek celku...
    • Kallessin183
      Po přečtení celý diskuze se musím ptát. Kamery a výtahy ti vadí, ale málem kybernetický oko ne? Navíc celou dobu se opíráš o středověk, když je to steamunk... To jako mi tvrdit, že se ti na Zaklínači líbil ten středověk...
    • Proto se ale 2. díl jmenovat The metal age a v průběhu hry se hráč dozvěděl více o světě a o vzestupu frakce Hameritů, kteří byli technicky navýši a vzdávali hold STAVITELOVI.
      • ale no tak kluci,,,,ja netvrdím ze je ta hra spatna naopak sem tu psal ze sem si ji vždy náležíte vychutnal ale je fakt ze bych byl radši kdyby se to drželo víc středověku ,blíž k realitě

        A JINAK TY SI JAKO MYSLIS ZE KDYZ SE TO MENUJE METAL AGE TAK TAM MAJ CO DELAT KAMERY,,,TO SNAD NE TYPE,,,A TA SEKTA HAMERITU---FAJN ALE PROC MUSEJ BEJT VE STREDOVEKU KAMERY???,,,POKUD JE TI 15 LET TAK CHAPU ZE TI TO ZILY NETRHA-JA MEL V 15ti TAKY PONEKUD JINOU PREDSTAVU O REALITE:C))))

        a teď trochu praxe chlapci: k čemu ti sou šípy na zhasínaní louči když tam na celým levlu je jedna a zbytek sou kamery a něco jako el.osvetleni který samozřejmě nejde těmi šípy zhasnout-tohle je konkrétně problém 2,,,u 3 to bylo to samé,,,mě do tyhle hry proste tyhle moderní výstřelky nesedej,,,,,,,,staré hrady které sou protkány stovkami loučí ,to je to co by tomu slušelo!!!!!
        • v klidu, já tě nepranýřuji a rozhodně tě nebuzeruji za tvé vzdechy ale to, jak jsem starý ti může být u zádele! Pravdou je, že ti v některých misích byly vodní šípy platný jak zimní kabáta zmrzlému ale v T3 je šlo i tak použít k vyzkratování elektr. obvodů a nebo k umytí krvavých skvrn, případně pro splnění ůkol pro frakci Pagan (pohanů). To, že ti vadí některé prvky ve hře je taktéž tvá věc a budeš to muset překousnout, přeci jen to je steampunk, pakliže ne, pak se dej na hraní The Dark Modu, je tam mnoho kvalitních misí.
          • a na vek sem se te neptal jen napsal ze když ti je 15tak sou takový věci hrách tolerovatelný pro tebe: c)))
          • použít k vyzkratování elektr. obvodů,,,,,,ve stredoveku??,,to je právě to co mě tak trochu vždy kazilo dojem ze hry ale ta hra je jinak supr,,,,uz v tom prvním příspěvku sem právě zmiňoval ze sem to vždy překousl ale taky mě to tak trosku zároveň trápilo:c/

            dark mod je fajn ale zas ta grafika je poněkud za zenitem,,,sem to vydržel hrát jen chvilku pak sem toho nechal ze bude lepším zážitkem počkat na nového thiefa a pravdou porad zůstává ze kdybych do toho mel co mluvit tak by tam už žádný vejtahy,kamery,el.obvody proste nebyly,,,někdo zas muže nadávat ze by to bylo moc suché ale ty louče mají své kouzlo kor ve stredoveku:c)),,,,,,,mimochodem tam kde sou louče sou i ty stíny jak zivy,mam na mysli plápolaní stínu na zdech, proste mam pocit ze by to tak bylo lepsi:c)) 1 právě byla hodně o těch loučích a stínech okolo a jejich zhasínaní a vytvareni stinu novych,,,a to je to co me docelo chybelo ve 2 i 3,,,no uvidíme co z toho vyleze teď,,,,este bych rad poznamenal ze na modernu tu sou hry jako deus ex atd......nevidím smysl takhle kazit středovek,,,už vidím jak nějaké dítko svému učiteli ve škole vyvrací století páry s tím ze parou pohaněný výtahy byly už ve stredoveku:c))))
            • Kinet1c
              NIE JE stredovek!!!
    • Thief byl a je steampunk. Že sis jedničku představoval jako středověk není problém té hry.
      • ja si 1 nepředstavoval jako stredovek,on to středovek kamo byl!!!!!!ten tvůj steampunk se z toho stal až u 2!!!!!!!!!!§
        • Kinet1c
          od sameho zaciatku to bol steampunk, prostredie mozno a urcite pripominalo stredovek a mozno aj nabadalo atmosferou, ale ked si to znova a pozorne zahras postrehnes tam nemalo veci, co naznacuje, ze toto nie je celkom taky stredovek aky si myslis ze by mal byt a v dvojke a trojke to iba este viac umocnily, stvorka nebude vynimka
        • Ne, nebyl to středověk. A počet vykřičníků sílu argumentu nezvyšuje.
        • Tak určitě, ve středověku se přece běžně dávaly mechanický oči, jako náhrady za ty vydloubnutý... *4*
          • no tak koukám ze tu nikdo nechápe o čem tu mluvím kor ty kemo,,,,,tak speciálně pro tebe já tu psal o tom ze sou věci který se daj překousnout ale když už tam toho je hodně tak je to proste přeplácaný kapiš to cipe co tím chci říct?!,,,já nemam problém se zoomen na luku a to samy ve voku ale vadí mě ze to ztratilo kouzlo těch louči a stínu a při tom je to hra která je na tom postavena.............
            • jak překousnout? buď toleruju, nebo netoleruju... jak můžu oční implantát ve středověku přijmout a rozčilovat se nad parním strojem?
  • Osobně bych bral nějaké krvavější, protože by to (samozřejmě za předpokladu zvládnuté optimalizace) znamenalo hezkou grafiku. Doufám, že na ty starý konzole přestanou co nejdřív dělat, aby se to na PC pořádně zvedlo. Paradoxně tím trpí i nové konzole, protože je to to samé jako na starých, akorát fhd (někdy) a víc fps (někdy).
  • To jsou zase kydy. Dnes venku prší. Tato věta má asi stejnou informační hodnotu. Na to minimum si nikdo nezahraje, proč se minimum neudává jako hratelné minimum. A doporučené i7 ? :D O cpu to vůbec není, tam bohatě stačí i5. a R9 nebo 660 omfg .... Pořád dokola. Každý koho to zajímá se mrkne na benchmark a hotovo.
  • krása

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit