Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra prakticky bez optimalizace, vypada prumerne, herne nezazivne, AI nebude, animace jak lepe potazenej Doom, mozna nejaka atmosfera (ale spis jen pri poslechu soundtracku).
    proc takovou sr.cku vubec kupovat? za 200kc pokud by se obtezovali optimalizaci mozna..
  • Slim84
    to poustis 1440x900 kvuli rozliseni monitoru nebo jeste tehdy je to plynule? Jen se ptam, kazdopadne grafiku mas dobrou takze se nedivim
  • TheGGG
    A to máš z jakého PR článku?
  • Že by se tvůrci hry snažili pomoct Nvidii zvýšit prodej karet? :)
  • Mato1987
    a to práve preto, že hraješ na tom nižšom rozlíšení, si si vedomí toho, že megatexture technológia u id5 tech enginu nastavuje kvalitu textúr podľa toho aké je nastavené natívne rozlíšenie :)
  • Mám rád tyhle vtipálky z 30fps klubu.
  • Odar 322 ma pravdu, nejedu sice Full HD, ale trosku nizzsi 1680x1050 a wolf jede na i5 2500 (3.3ghz) a GTX670 AMP! 2GB na max stable 60fps.
  • to jako mou gtx 680 s 2 GB vram muzu vyhodit nebo co si delaji prdeel?
  • Mato1987
    Nechcem sa s tebou dohadovať, alebo nebodaj otvorene hádať, určite máš na tvoje svoje pádne dôvody, ale ak si odkojený PCčkár tak by si mohol aspoň niečo vedieť o architektúre nových konzolových systémov. Kačica to určite nie je, jednoducho sa treba pripraviť, že pokiaľ tu bude táto generácia konzol tak treba mať grafiku s aspoň minimálne 4 GB vram, optimálne aspoň 6 GB do rezervy. Viem je to fakt absurdné, no bohužial, je to vďaka unifikovanej pamäti na nových konzoliach tak. Keď pomyslím, že jediná karta na trhu, ktorá ma 6 GB vram je gtx TitanBlack a stojí toľko čo tri nové konzoly alebo jeden kvalitný výkonný PC tak je mi do plaču.
  • Mato1987
    Si si istý, že Radeon 7950 má podporu dx12? Zatiaľ je to len v rovine úvah a teorií, záleží na microsofte ako to nakoniec bude.
    "Based on preliminary DirectX 12 specifications as of July, 2014, AMD’s GCN-based products are expected to support DirectX 12 upon its release. The DirectX 12 specification and support for it are subject to change without notice."
    Ja som si napr. pred 2 a pol rokom kupoval úplne nový pc s gtx670 sli, ktoré ma vyšli na bezmála 700 euro a už dnes nezvláda niektoré hry na ultra detaily, ako wolf tno, watch dogs a nebude mať šancu ani pri evil within a shadow of mordor si s nimi určite na ultra nastaveniach nezahrajem a tak si o mesiac kupujem gtx970 a budem zahojený aspoň na ďalšie dva roky :)
  • frag.ment
    Poslední dobu (jako odkojenej PCčkář) jsem rád, že jsem přešel na konzole. Ale 4 GB VRAM mi připadá fakt jako úlet, to snad nemyslí vážně. To bude nějaka kachna..
  • frag.ment
    Max, nejdřív si něco zjisti, než plácneš takovou kravinu..
  • vyvoj grafickych kariet sa vobec nespomalil, je sice pravda, ze za extremnym vykonom sa kvoli konzolam vyrobcovia GK nahlit az tak nemusia i ked aj to sa v podstate stale deje, ale na druhej strane ma nova rada GTX 9xx asi o polovicu nizsiu spotrebu, ako predosla generaci GTX 7xx, maju menej shader jednotiek, nizsiu pametovu priepustnost a podstatne mensi pocet tranzistorov a aj napriek tomu dokazu byt este vykonnejsie, ako tie predosle.
    Ak je toto podla teba spomaleny vyvoj, tak ja uz neviem, co by si chcel...
  • Je to čím dál horší...vždyť ta grafika je taková nic moc,ty nároky jsou směšně přehnané!!! Pokud na max bude potřeba opravdu ta doporučená sestava tak je to fakt k pláči...
  • Začátkem roku 2012 jsem koupil Radeon 7950 se 3GB VRAM (nebyla to ale moc chytrá koupě, stála tehdy asi 11 tisíc) a zatím jsem nenarazil na jedinou hru, která by neběžela plynule. Ale pokud budu muset někde snížit kvalitu textur, tak se z toho neposeru. Vzhledem k tomu, že tato postarší karta bude podporovat i DirectX 12 a že vývoj grafických karet se hodně zpomalil (nemluvě o tom, že herní průmysl je na dně), tak mě ještě minimálně další 2-3 roky nic nedonutí kupovat novou kartu.
  • Ale zase sa ukludnime a vratime sa naspet na zem..nikto nariekat nebude, to za prve a za druhe, tie textury budu v tom pripade mat taku ostrost o ktorej bude snivat este nasledujuca generacia hracich skriniek, ale inak si borec..nie..vazne si! *1*
  • Mato1987
    Aj to je jeden z mnohých dôvodov prečo tú hru obchádzam obrovským oblúkom :)
    Je ale treba podotknúť, že 6 GB VRAM je nutné len keď hraješ hru na ultra nastavenia v 1080p s ultra textúrami a high-def texture packom :)
    http://oyster.ignimgs.com/wordpress/stg.ign.com/2014/09/ShadowOfMordor-2014-09-25-20-55-27-91.png
    Ja osobne som zvedavý koľko grafickej pamäte bude potrebné pre GTA V PC port, to len potom budú náreky, keď bude potrebné na hranie GTA V na PC v 1080p na ultra nastaveniach 12 jadro od intelu a 8 GB vram :D
    Koľko vlastne je PS4 vlastne schopné využívať z tých 8 GB unifikovanej pamäte? Okolo 5 až5.5 GB pre hry?
  • pc maxtard race tu narieka na hw poziadavkami *1* *1*
    a to este nevedia, ze shadow of mordor potrebuje na ultra texture na 1080p 6gb vram *2*
  • Mato1987
    Ísť ti to kľudne môže ísť, otázne je aké máš priemerné fps *3*
  • Blbost mne to ide v pohode s 2GB na max pri FHD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit