Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..s tima HW nároky co tu jsou uvedený si dnes koupil Rage s tím že sice moje Pc uplně nesplňuje doporučený požadavky, ale je to někde mezi minimem a doporučenými..

    Hru v pohodě nainstaloval a spustil jenže první překvapení, nikde nenašel žádný nastavení grafiky jak je běžný u většiny her, jen nastavení rozlišení, jasu a vyhlazování nic víc, tak zkusil přímo ve steamu v knihovně her a taky nic.. Tak spustil hru a nestačil se divit skubala se jako sv*ňa a textury se mi načítali před očima... Tak kouknu na krabici od hry a tam že je to na 64bit a dx10... a jaksi moje pc běhá ještě na 32bitech a WinXp :p

    Tak příští týden kupuju nové pc *7*
  • Jedna vec mi neustale vrta hlavou jak je mozny ze tu hru rozbeha konzole kdyz po PC chtej takovy pozadavky ? Nikdo mi nevymluvi ze to nedelaj umyslne :)

    Nekdo tu psal technologie pokrocila.. ty pitomy konzolovy bednicky sou stary x let tak proc ja musim kupovat novy PC kazdej druhej rok ?
    I kdyby to bylo zpusebny operacnim systemem adt... stejne musi mit PC az az vykonu i na emulovani cely konzole... jenze za takovej emulator vzhledem k trzbam stovek milionu dolaru by clovek dostal urcite minimalne kreslo :)

    Osobne mam teorii ze za a) zdimaj penize z PC hracu za hardware nebo je jim to proste jedno a reknou si ok nejak to spatlame oni si ten novej HW koupit muzou.. b) drzi konzolisty pekne tam kde je chtej, tedy bez moznosti jakekoliv volby, protoze veskere veci se upujou pres jejich placene systemy tzn ste v pozici plat plat plat plat a kdyz ne tak BAN :)
    Zpusob s jakym by s nima PCckari vymetli je musi desit ze spani :) Opravdu si myslite ze piratsvi na pc je takovej hrich ? nemuze to bejt posledni obrana proti tomu aby si firmy mohly delat s hracema co se jim zamane ? :)

    Jinak mam PC dostatecne vykonny takze si odpuste nejaky vylevy typu ze fnukam protoze to nespustim :)
  • To co jsem tu napsal včera jsem myslel naprosto vážně. No pokud někomu nevadí, že mu kompík dnes při hraní současných her žere stále více a více elektriky, ať si skusí změřit odběr po třeba třech propařených hodinách, vynásobí si to počtem odehraných hodin+pořizovací cena hardwaru+pořizovací cena hry samotné a okamžitě zjistí na kolik jej přišla hodina zábavy.
    • Abych se přiznal... nikdy jsem o tom nepřemýšlel (a nikdy asi ani nebudu)... ale bratranec když si pořídil někde níže zmiňovanou 8800GTX, tak dostal vyčiníno se slovy "budeš si platit elektriku!"... *1* Hele Zekinth jsi opravdu tak spořivej nebo jsi nějaký eko terorista? *15*
  • Minimum: Radeon HD 4200... zatraceně. Asi se mi tu kde kdo vysměje ale mám ještě
    "Radeon X1800 GTO" a donedávna jsem spustil skoro vše... *1*
    Mám v plánu pořídit nový PCínko ale nemám ještě k tomu motivaci, nových her které bych chtěl moc není, tak zatím čekám až toho bude víc.
    • To nic, já měl do nedávna x1950 pro. Teď jsem si pořídil a to jenom proto že byla skoro zadarmo, jinak docela stíhala HD 4670 :)
  • tak na tohle mám jediný slovo... shitt.

    ted hraju na athlonu xp dooma trojku a jede to krásně, jenže....
  • Nevíte někdo jak to bude s OpenGL??
    • Mechwarrior_bw
      čo jak bude s opengl ? či sa Carmack od neho odkloní a prejde na dx ? určite áno ale nie v dohladnej dobe... i keď dnes už je možné všetko a možno s tým začnú po D4.
      • Neviem preco by to mal robiť. Ak sa mu to rozhranie páči tak jednoducho na nom ostane. OpenGL tiež napreduje teraz tu mame novú verziu 4.1
        • Mechwarrior_bw
          samotný Carmack označil DX za lepšie api a zrejme do budúcna perspektívnejšie, keďže má širokú podporu výrobcov grafických kariet a hlavne zaistenú podporu a kvalitný vývoj zo strany MS. A samozrejem z toho plynú ďaľšie výhody ako je jednoduchšia a efektívnejšia práca s dx rozhraním i jeho lepšie výkonové parametre.
  • taky vam prijde trosku nepomer 8800 vs 4200? *2*
  • No ja hram na mojej skoro 6 rocnej zostave aj nove hry. Samozrejme sa musim uspokojit s min/medium nastaveniami a vyplou AA.
    ATI Radeon 3850 - 512MB, 4GB DDR2, AMD Athlon DualCore 5000+ no a klasika CRT Monitor Sony s rozlisenim az 1024x768 na 85MHz :D
    Ale urcite na tom spustim aj RAGE. KEd mi na tom isiel Crysis 1 na 26-35 FPS a Crysis 2 na 18-27 FPS, co bolo hratelne, tak tam ten RAGE proste musi ist :D
    • Tak tím monitorem si mě dostal *15*. Ale znám, znám... na svém prvním PC jsem měl 15" CRT s max. rozlišením 640x400, takže jsem si nemohl dopřát ani Age of Empires, které chtělo minimálně 800x600. A donedávna jsem měl 19" CRT, které mi vydrželo celých 7 let... dokonce jsem ho používal i na novém PC... fakt že měl rozlišení 1600x1200 to trochu vyrovnávalo... žel, jednoho rána odešel a já byl nucen koupit 21" LED monitor... alespoň jednou si člověk musí udělat radost *15*
    • Tak to se asi dá předpokládat, že když už jsi ušetřil za komp, tak si alespoň můžeš dovolit všechny ty novinky kupovat...
      • Tak iny stolny PC nemam, ale mam notebook vykonovo lepsi.Ale otec hrava na PC a staci mu to.
      • v tomhle státě nemůžeš předpokládat že ten co nemá na komp si hry kupuje lol.
  • jen bych rád připomněl, že tvůrce RAGE rozhodl, že hra bude mít FPS CAP na 30fps pro indoor lokace a 60fps pro outdoor lokace. (Prý je pro venkovní prostředí potřeba 60fps, aby jízda v dopravních prostřetcích byla plynulá) čus! *1*
    • Co je tím omezením myšleno? To platí pro PC? *13* 30fps je opravdu hodně málo... 30fps to je mouse-lag jak bič *11* *11* *11*
      • to omezeni 30fps plati jen pro topinkovace. Kdo ma PC je v klidu *1*
        • Ufff.... Vážně se mi ulevilo, *5* hraní pod 60fps mě dost irituje.
          • No zrovna u her od ID je omezení 60FPS záležitostí jednoho příkazu do console, popřípadě přímo do configu.Tedy myslím zrušení *2*
            • To vážně....? To jsem překvapen, nevěděl jsem o tom. Myslel jsem že nízké fps je způsobeno mou slabou grafickou kartou "Radeon X1800 GTO" a že žádné omezení fps při vypnutém Vsync není. OMG *9* U DOOM 3 a myslím i Quake 4 jsem nastavoval grafické možnosti co nejníže a divil se proč se to neprojevuje na rychlosti vykreslování. Achjo... to snad není pravda *16* Kdybych uměl lépe anglicky tak asi do ID napíšu, proč je blbost napadla.
      • s retardním AI nezáleží na frameratu, asi víme co čekat.
        • To je pravda *10* s retardním AI stačí stát na jednom místě nebo někde trochu kempovat a mačkat levé tlačítko myši. Kdyby byla pořádná AI a bylo nutné být v pohybu tak by asi nikdo 30fps nechtěl.
  • Tož to su klidný... velmi klidný *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit