Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrý den mám dotaz rozjedu tuto hru na pc -intel core i3 2.4ghz-nvidia gforce gt710m-a 4gb ram
  • Ahoj rozjedu ghosts na tomhle:
    Processor:Intel Core2Duo P9500@2.53GHz
    Ram: je tam dva,ale zvýším si to na 8gb
    HDD:1000GB
    Grafická karta:ATI HD3650
    OS:Win8
    Díky a popřípadě psát na email:rugby20@seznam.cz a na jaké max detaily ?
  • No na to že ps3 má ram 250mb a grafku to same mi to příjde trochu moc na ps !
  • Hoj lidi, myslíte že rozjedu COD:GHOST Na max rozlišení a pokud ne tak na jaký? s těmito parametry? :
    Procesor: Intel Core i5 - 3350P
    Frekvence : 3,1GHz
    čipová sada : Intel H61
    operační pevný disk (RAM) : 8 GB DDR3
    Pevný disk: 2 TB SATA . 7200 ot./min.
    Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 650 - 1GB
    OS : WIN 8 64 bit

    Děkuji za odpověďi
  • tolik miiista za 3-4hodinovou kampan :D
  • No kvůli 6 GB pamětím přece nikdo nebude brečet, se dají sehnat za pár drobnejch (doslova) a snad za poslední 2 rok je 8 GB v každém lepším prodávaném laptopu a PC sestavě a to se bavíme o neherních, v případě těch herních tak tam už je klasika 16 GB. Copak ještě existují lidé s Windows XP a pamětí max 2 GB?
    • jistě, že existují. a proč ne? nemálo dobrých (myšleno starších) her má s win7 problémy.
      dvouhodinové hříčky typu COD nemusí nutně bavit každého :)
    • si asi soplak jinak bys tak neurazel cvoku
    • "Copak ještě existují lidé s Windows XP a pamětí max 2 GB?"

      Bohužel jo a divil by ses kolik...
      • Každý normálny, kto to myslí s hrami na PC vážne, predsa nebude mať xp a 2gb Ram...
        • Jelikož reaguješ na mě: Nemluvil sem o hráčích, ale o lidech obecně a i tak znám dost hráčů s takovýma herkama :D
      • Jack1947
        Muzou mit stale "XP" a Dualboot Win7. XP je z hlediska her dneska hrozne limitovane kdo si chce zahrat ma Win7 - Win8 muze taky ale to se z meho pohledu moc nezamlouva, navic proc by menil.
        Kdyz system vyhovuje, takze pro hrace Win7.
  • tohle a son of rome budou asi prvni tituly co si koupim na svuj XboxOne
  • ja si to stahnu z warezu.. jsem zvedavej jestli budou stacit 4GB ram *4*
  • Jack1947
    Jsem rad ze si to aspon zaparim na Xboxu, pac minimalni pozadavky jsou moc vysoke a jestli mi to pojede na stredni detaily budu rad. Samozrejmne tomu moc neverim. *7*
    • Moc vysoké...bože!
      • osobne jsme si teda myslel ze to bude chtit o hodne lepsi grafickou kartu a processor nez udavaji... kdo tu pise ze jsou ty pozadavky neunosny, tak je magor a chce to asi hrat na pentium 2, nebo opravdu nevim, nedovedu si predstavit pouzivat pc tohoto typu, v dnesni dobe kdo nema ctyr a vice jadro, ssd disc, 8ram, a aspon gtx 480 tak nevim co chce... kupte si ty demetni konzole a hrajte si to na 30fps orezany az beda...
      • Jack1947
        Dobre, tak oprava prehnane vysoke. *3*
  • Whoossain
    http://www.youtube.com/watch?v=DeORNttyUXE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit