Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto bude snáď ešte horšie optimalizované než black ops 1 :D V každom prípade lepšia varianta než battle-nuda-field. *8*
  • Ja to asi nejak nechapu. Cetl jsem jen par komentaru, ale vy si stezujete, ze je to narocny a "next gen" pozadavky? =D Tam je next gen leda tak tech 40 giga mista =D

    Proboha lidi, vzdyt dneska stoji AMD 6-ti jadro s vykonem jak svina 2 tisice... Intel variantu nevim, ale taky by se nasla... me pak nerikejte, ze Core 2 Duo je narocny?

    Ostatni komponenty neresim, 8 GB RAM jsou dnes taky za 2 tisice... predpokladam, ze nikdo z vas nema min jak 2GB, tak staci dokoupit 2x2GB za tisicovku a nazdar. A grafarna... no hold se nepude mesic kazdej patek do hospody, a najednou ty 4 litry najdete.

    Obcas fakt kvetu z tech diskuzi taky =D jo a dejte ban vsem uctum, ktery maji Justina Biebera v avataru
    • Inquisitor
      Tady jde o to, že to těm požadavkům na výkon absolutně neodpovídá. Nevim proč bych měl investovat tisíce do něčeho, co vypadá pořád stejně. Je plno her co vypadají líp a vystačim si s tim co mám teď.
      • Tohle bych nechal na rozsouzení až to vyjde. Víte jak je to s těma minimálníma specifikacema.
    • Podle me problem neni v tom, ze by vetsina lidi na to nemela HW, ale spis, ze technologicky stara hra si narokuje sestavu naprosto neadekvatni sve technologicke urovni.
      Srovnani s konkurencnim BF v tomto ohledu se primo nabizi a CoD z toho srovnani nevychazi moc pozitivne.
      Jo a za ten banan vsem Bieberum jsem taky. *1*
  • Pilgrim66
    http://youtube.com/watch?v=ztVMib1T4T4&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DztVMib1T4T4
  • A tahle prehistorická konfigurace má být jako dneska pro lidi problém?
    • Taky nechápu. Navíc to jsou minimální požadavky a s nima klidně může jít hra ve fullhd a 60FPS na úkor detailů. Nikdo nikde netvrdí, že to je minimum pro jakési takési spuštění. Mimochodem kdo má ještě XP nebo 32bit systém, tak by se už mohl konečně probudit z nostalgie. Tudy cesta nevede již dlouhá léta a s W7 64bit jsem neměl žádné problémy od RC verze.
      Všichni chtějí pokrok, ale když příjde, tak akorát prskají. To že všechny nové hry budou vyžadovat 64bit systém jenom vítám a je to logické. Nové konzole jsou 64bit, není rozumný důvot zachovávat podporu pro porty na 32bit Windows.
      A úplně na závěr. Vám se opravdu zdá, že jsou ty nároky přehnané? Na čem proboha hrajete hry? Dokážu pochopit, že někdo nedokáže splnit 6GB RAM, ale ten zbytek?
      • Problem je, ze na te hre ten pokrok neni vubec videt. U her, na kterych ten pokrok je videt, nemam problem ani s mnohem vetsimi HW naroky.
        Ale jinak souhlasim, ze ta minimalni sestava neni nic hrozneho a podle me obdobnou sestavu musi mit snad vetsina hracu. Az na ty RAM, ale ty stoji par korun.
        To ovsem porad neomlova, proc hra, ktera next-gen nevidela ani z rychliku, musi mit skoro next-gen pozadavky.
        *3*
      • Hele já nedokážu pochopit ani těch 6GB RAM při dnešních cenách. Fakt nechápu lidi s 5 let starým šrotem co si sem příjdou stežovat, že hra vypadá hrozně a ještě má takové a makové požadavky (které jsou k smíchu)..
      • Inquisitor
        A tohle je ten pokrok? Až tam ten pokrok uvidm, tak neřeknu nic.
    • erikse
      Ano, je to problem u tak prehistoricky vypadajici hry.
      • Takže jí zbývá ignorovat jestli se nepletu..ale to ne..raději se bude remcat jak si to nezahraju na 5 let starém železu...Je snad jasné, že HW nároky nejsou přímo úměrné vizuálnímu vzhledu hry...někteří lidé to očividně nebereou...
        • erikse
          U jakykoliv jiny hry by mi to bylo jedno, ale ne u teto, ktera je vicemene od ctvrteho dilu stejna. Takze tady to neni nic jineho nez vyprdnuti se na optimalizaci. Takze tady neni ani co brat.
  • Chudáci a lemplové, co neumí optimalizovat k tomu. Samozřejmě realitu očekávám jinou než na papíře (jako vždy), ale i tak.. takové požadavky vydávat k takové "hnusné" hře. Hanba těmhle chudákům, kdyby ta hra aspoň byla něco extra..

    Mně je to u p*dele, mám Radeon 280X a zahraju si to na max, ale pokud u takových her budou takové nároky, tak se nikam neposunem.
  • a lidi se smali pozadavkum BF4 :D:D:D
  • Ja na nove PC nasetrim bez problemu, kdyz nemusim platit za hry, ale jak si na novou konzoli usetri konzolisti, kdyz newarezi nechapu. Ma jeste spoustu dalsich konicku, tak fakt nevim.
  • Inquisitor
    Takže ten slavný nextgen bude jenom v nesmyslných požadavcích? A hry budou vypadat pořád víceméně stejně :D
    • MrSanta
      Zatím to tak vypadá. Vývojáři asi zapomenuli co je to optimalizace *7*
    • nekromant33
      Po těch trailerech to vypadalo, že by se to mohlo graficky někam posunout, i když třeba výbuchy v tom launch traileru se mi zdáli dost "moderwarfarovský". Pak přišel ten gameplay ze squad mise a kdyby u toho bylo napsáno že to je z MW3 tak bych tomu věřil. Animace kdy nejdřív postava zemře tak, že si lehne do vzudchu a potom až když ta animace skončí, naběhne ragdoll a tělo se zřítí na zem s rukou zaraženou v hlavě... welp..
  • erikse
    Ta hra nevypada nijak extra na to, co si narokuje. Vsake ma vetsi min. pozadavky jak BF4, ktery je technicky uplne nekde jinde.

    Tady asi nekdo radne domrvil optimalizaci nebo chtel vypadat next gen aspon temi pozadavky.
  • To je nesmysl vsadim se ze na 4gb a 32bit systemu si to nakonec zahraju taky. Ne ze bych se nejak extra tesil *5*
    • tak ked mas 4gb ram tak nechapem preco mas 32bit system ... na to aby to aj vyuzilo potrebujes 64bitovy
      • Není pravda - 32bit systémy dokáží využít "až" 4GB RAM
        • 32bit wokna vyuziji az 3,2GiB Ram

          linuxlike OS 32bit dokazi vyuzit diky PAE az 64GiB Ram ovsem vyzada si to nakou rezii
        • Měl jsem za to že systém maximálně 3GB s úpravou (PAE nePAE). Bohužel ale 32bit applikace víc jak 2GB nenaadresuje.
          • LAA flag (32bit aplikace, 64bit sys) :)
        • Jisi si tim opravdu jisty ? :D
          • PAE ;)
          • ano je..UTFG

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit