Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ty pozadavky zase nejsou nijak premrstene pokud hra prinese plynuly framerate a kvalitni grafiku. To neni jiste, ta grafika nevypada buhvijak.
    Ja jsem fakt moc rad ze hry zacinaji fungovat pro 64-bit. Mel by to byt standard a sofistikovane vyuziti vsech jader CPU jakbysmet. Zatim spise vzacnost.
  • Jezisi ne... Takhle jsem se za celej tyden nezasmal...
  • Jo řešení toho místa mi přijde taky trapný, vždyť terový disk dneska stojí nějakých 1400 nebo kolik.
  • Hmm neumimem to poradne udelat tak co chlapi co stim udelame dame tam uber pozadavky a flagnem cedulku hra pristiho tisicileti.Kdyz neumi udelat hru tak to dozenou marketingem.
  • 40 GB? http://i.imgur.com/ElCPi.gif Počkám si, až to SkidRow, nosTEAM nebo FLT zredukují tak na 15 a pak to teprve zpirá- ehm, koupím.
    • A kolik má GTA5? Kolik má BF3 a BF4? Holý BF3 má 20GB. I "blbej" Skyrim se pohybuje kolem 20GB, i když omodovaný.
      Něco co si asi neuvědomuješ. Chceš nextgen? Vadili ti rozpatlaný textury ve směšném rozlišení z konzolí? Tak tohle je pane daň. Textury nebudou osřejší mávnutím kouzelného proutku, Activision nemá žádný software od kriminálky z Miami, který z rozmazanýho obličeje o deseti pixelech udělá fotku jako živou. Takhle to prostě je.Chceme ostré textury, chceme fullHD, chceme chrát na 50" TV, tak k tomu musí být podklady.
      • C-BEAM
        neviem prečo máš toľko mínusiek, mnohým nedochádza, že prechod napríklad zo 4k textúr na 8k si nevyžaduje len 2x viac miesta ale často 3x a viac. Samozrejme dá sa optimalizovať, využívať textúry rozumnejšie, jedna rozumne urobená textúra môže byť použítá na desiatky predmetov bez toho aby to bolo vidieť ale musíme si zvykať, že next gen hry budú mať okolo 50GB a nie je na tom nič nelogické.
        • Naštěstí mě to netrápí.
          U Ghosta bych jim mohl kontrovat tím, že se bude odehrávat ve více prostředích tudíž bude obtížné recyklovat textury atd. Marná snaha. Počkáme si jak to nakonec bude vypadat. Každopádně mě žádný z minimálních požadavků vůbec nepřekvapuje a za rozjíždějící se only 64bit jsem vděčný.
        • Jenze tahle hra neni next-gen. V tom je ten zasadni problem. *1*
      • Počkat, vždyť sami vývojáři řekli, že chlupy na rukou a odřeniny na kloubech vypadají supr-čupr realisticky (jakoby to dělali na softwaru od kriminálky z Miami ^^), takže to je ten next-gen a proto to má takovou velikost! Ještě, že to tam je, protože při cutscénách svůj pohled budu upírat jen na ruce.
      • Zredukovat to krasne jde. Jak myslis ze to delaji vsichni ty lidi co maji na starosti repacky ? A za tu vylozene HNUSNOU! grafiku tolik mista ? ta hra je fakt skareda, pohyby a fyzika jak kdyby vse bylo z papiru.. no nic se nezmenilo ale vydat na novy konzole hru na 10 let starym enginu to je troufalost.
      • Ocelot
        Kámo Skyrim a GTA5 je asi trochu rozdíl než "Next gen" Call of Duty, kde jdeš prostě jednou chodbou... co tam asi tak dává těch 40GB....supr textury? Rozlehlost světa? Počet animací? Leda tak exkrementy vývojářů...
  • Těch dalších 10 GB budou z DLC. Jsou to přece "dynamické (rozuměj silně naskriptované) mapy". *1*
  • Nechapu u kazdeho rozkliknuti nejakeho clanku,videa ty vypi**ne reklamy ? Timto Vas mame podporovat ? Adblock a nazdar... Demence lidi ve vedeni toho serveru,davat vsude reklamy.Gratuluju,jste lepsi v tomto,jak blesk a pod odpady... Pravem se radite mezi odpadni servery,ktere vsude davaji reklamy... Vydelek na kvalitou ... tento vas server bych ohodnotil asi timto videem,nic jineho me totiz nenapada


    http://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
    • Ja používam odjakživa addblock a ani neviem že tu majú nejaké otravné reklamy.. Oni majú reklamy a my nástroj ako ich obísť. Vypadá to, že všetko je OK.
      • Jo, reseni typu "nebudu krmit kozu, bude to levnejsi". Moc tomu z ceho jsou weby zivy nerozumis, vid?
        • Inquisitor
          Redakce ho určitě používá taky, ty ani neví co tady běží za reklamy :)
          • A co to ma spolecneho s tim, ze bez reklam jaksi nebude web generovat penize a proto tu musi byt?
        • Jazz
          Určitě je mi líto nějakýho webu, kde to reklamama přetíká, když si můžu všechny informace najít kdekoliv jinde.
          • Tak proc jsi tady? Zjevne tu je neco, co jinde nehledas...
    • Opravdu nechapu vasi polituku reklam,meli byste se stydet
  • jaktože to nepojede na windows vista ???
    • Možná kvůli .net framework. Páč Vista mají předinstalované 3.0 a 7 mají 4.0. Tak asi aby uživatel nemusel nic stahovat, nebo já nevím :D
    • Spíš bych tipoval, že na ně zapoměli, nebo je nezmínili z důvodu minority na trhu. Visty umí DX11, ale čert ví (resp. si to nevybavuju), jestli mají podporu pro GPGPU, OpenCL, Directcompute. Je možný, že něco z toho bude hra vyžadovat. Víc ale věřim tomu, že je pouze nezmínili.
    • PROČ to nepojede na vistě??
      • Win Vista možná může být na nezanedbatelném procentu počítačů, ale x64 Vista je určitě na tom zanedbatelném.
    • A proč by mělo. Dneska jedině W7x64. XP jsou zastaralý už trochu a Vista je celkově k ničemu.
  • čtyřicet giga???
    • To víš. HD textury na ty prchajíci rybičky :D
  • výsměch...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit