Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím,Dozvím se,jestli oculus dk2 poběží na grafice nvidia gtx 670 s 4 gb pamětí???
  • Co nechapes na tom, ze na mamlasech jsko ses ty a ostatni se chteji prizivit vsici? O marketing pro ne se gratis postaral oculus, takze par tisicek toho prodaji a pak to hodej pres palubu jako neperspektivni, ostatne to nebude ani zdaleka poprvy.
  • On je spis optimista, vsichni co to chteli uz to maji, mozna par z nich si jeste poridi final ...a tim to skonci. Trh pro tenhle produkt neexistuje. Ostatne, steam cas od castu zverejnuje stats HW, takze se pokochat muze kazdej. Muj skorem 10let starej HW je jeste stale hodne velkej nadprumer. Nikdo nebude davat za HW $3k+ jen proto, aby jim toto fungovalo.

    Mimochodem, s klidem muzu garantovat, ze s v clanku zminovanym HW si rozhodne nikdo nic nezahraje, teda nic krom nejakych trapnych demicek, protoze obdobnej HW mam, a jen pokus prepnout do anaglyph (coz je defakto totez - pocita to dva obrazy) vede k tomu, ze FPS padne nikoli na pulku, ale spis tak na 1/4 a min. Bez SLI dvou nadupanych grafaren proste zapomente.
  • Má pravdu ten chlapec!
  • To rozhodne.
    Moje teta taky delala sicku a ted dela transplantace. Tady vyrizne a tamhle nasije.
  • asi majitel nejake starsi ATi co? :)
  • pravda nejsem oční ale lékař jako lekar
  • Tvl jestli ty jsi doktor, tak já jsem samička Hrabáče Kapského *1*
  • Zagro
    Beztak jsi VFX ani na hlavě neměl a budeš tady plkat něco o Riftu, který spíš budeš ostatním závidět, než ti maminka koupí nový PC :)
  • Zagro
    Jde o screen door efekt, i 1080p by mně v pohodě stačilo.
  • Zagro
    Jsem si vždycky myslel, že doktoři jsou vzdělaní lidé. Od tebe bych si nenechal předepsat ani kapky do nosu. A pokud jsi to nepochopil, řekl bych, že jsi lékařskou fakultu viděl maximálně na obrázku :)
  • Zagro
    Ty seš hodně ubohoučkej.
  • Rejsek
    Tak to mate hodne spolecneho:-P
  • Totálně úchylná zbytečnost která doufám brzy upadne v zapomění jako všechny věci spojené s VR.
  • muj názor jako lékaře je ,mít na ksichtu nalepenej 1440p monitor, to bych asi po par mesicich oslepnul. počkam až na testy na stádu
  • protoze by bez nej prece byla nuda, to je vzajemna symbioza *1*
  • Inquisitor
    A jak ho pořád pěkně krmíte, proč by sem nechodil?
  • nevim ja jako fanoušek simu na tohle uz cekam 20let:c//,,,no tak uvidíme,,,,jako urcite bych to rad zkusil,,,,,ano cilova skupina je poněkud mensi ale kazdej virtualni pilot tohle bude chtit,,,tim sem si jist:c))
  • Jack1947
    To ne "riftovací kyblík" bude v ceně. *3*
  • walltar
    On není moralista... je to normální prvoplánovej troll.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit