Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Haha umělé zvyšování náročnosti na hardware aby ekonomika nestagnovala, a otročina pokračuje... *6*
    • smejki
      viď
      http://retropages.uw.hu/Gepek/PC/PC-486DX100.jpg
  • Hardwarove pozadavky, ktere me zajímají...

    Xbox 360:
    - xbox360
    - ovladač
    - televize

    *4*
    • BoB.2
      To znamená:


      -bez češtiny
      -hrozný zaměřování
      -hnusná grafika

      *4*
      • Hairy_Ass
        A hlavně bez fanouškovských modů.
        • Jenom technická? Kde se fláká Olorin? *1*
          • Hairy_Ass
            Co? Myslíš, jako proč jsem dlouho nebyl na Icefire.cz? *4* Sám nevím, jak se tam po seriálu nahnalo spousta nových fanoušků a začalo se již probrané řešit znovu, tak jsem si řekl, že si dám na chvíli pauzu. *3*
            • Jasný já jen jak tady viděl tvoje jméno tak jsem si říkal že jsem nic od tebe dlouho nečetl *1*
      • ...kontrolna otazka: Myslis si, ze je nejaky rozdiel medzi tebou a Arny-m, na ktoreho reagujes? Ja myslim, ze nie...
        • BoB.2
          Jeden jo, on má X-BOX já PC.
          • ...prave si dokazal, ze ziadny :)
    • F.A.I.L.
  • Tak jsem si našel doporučené požadavky battlefieldu 3 a vida je to to samy :) jasne to taky da každej s prstem v nose a uplne s prehledem na dva roky starym mainstreamu. Hlavne ze smejki tu porad bude davat rozumy
    • smejki
      klaun, to je klaun! *15*
    • Ty máš asi problém s pochopení psanýho textu, viď. BF doporučuje GTX 560, Skyrim GTX 260. Slovy DVĚstěšedesát a PĚTsetšedesát. Rozdíl ve výkonu je tam dost výraznej.
    • co sem pletes Batllefield 3, tohle Skyrim...už mě štve jak je to všude
  • Zacinam se bat, aby to nebyl consolovej port... Prece jenom 6 GB je 6 GB a i last generation graphic Obli chtel 4.6 ...
  • Podle obrazku to bude mit minimalni naroky na HW. Cili 486 a nejaka stara Vesa vam bude urcite stacit.
    • kotty
      Trapny pokus o vtip nebo o vyvolani flamu? Jen si vybrat...
  • Z principu mate ode me všichni minuska
    • chudak Joe ma nejaky komplex :( tlustej,zauhrovanej,vystrcenej mimo spolecnost,bez holky....tak si honi lofase sam :-D nechte ho,dyt ten pocitac je to posledni co jeste ma a na cem si muze honit ego :-DD jo tak ty si jasnej pripad takovyho toho pc maniaka,co si vzhledem k tomu,ze ho spolecnost nebere a buchtam se nelibi holt upnul k honeni si ega kolik zvladne jeho kram fps :-DDD tady se clovek pobavi zas a zas....jooo
    • Díky, jsi pozorný a proto taky jedno dostaneš. Nemáš zač.
      • Lawliet
        a né jedno jedno od každého..
  • bude to mít multiplayer?
    • viem ze by som sa v diskusii takto vyjadrovat nemal ale cital som aj tvoje starsie komentare takze - Co si ty za Kok0ta ?
      • Nevim a co ty si za kokota?
    • Inquisitor
      Naštěstí ne. Taky to nemusí cpát všude.
      • Nojo ono by ti to děsně ublížilo kdyby si musel koukat v menu na položku multiplayer vid? *7*
        • Ublížilo, protože by věnovali čas a finanční prostředky na kravinu. Bavíme se o TES, ne o multiplayeru obecně.
          • A co externí studia?
            • I ty polykají peníze, který by mohly jít do SP, což je u TES vždy přednější, většina fantasy RPG multiplayer nemá, prostě se tam nehodí......
        • Inquisitor
          Ale to víš že neublížilo. Jenom se to k některým hrám moc nehodí.
          • Nojo jen mínusi co čekat od zdejších ignorantních tupých trotlů.
            • Hairy_Ass
              You're welcome.
          • Ass:Tak ale nikde neříkám že by to mělo mít návaznost na hlavní děj.
            • EDIT:A jestli mi vyjmenuješ mmorpg z vlastního pohledu s ruznorodýma questama, absencí nutnosti expení x měsícu apod. a ne žádnej repetivní klikfest tak budu jedině rád.
            • ASS:Bože už ti někdo řek že každýho baví něco jinýho? Někoho prostě by prostě bavilo hrát třeba nákou coop kampan s kámošem např.questy pro DB kde by museli spolupracovat apod.
              A jestli mi vyjmenuješ mmorpg z vlastního pohledu a ne žádnej klikfest s ruznorodýma questama,absencí nutnosti expení x měsícu apod. tak budu jedině rád.
            • Hairy_Ass
              Znovu se ptám, k čemu by v TES byl MP? *6*
            • Kde mluvim o rubání hráčů mezi sebou? *7*
            • Hairy_Ass
              A jaký by pak ten MP měl smysl? Pro rubání hráčů mezi sebou je mnohem lepší volbou nějaké MMORPG. *7*
          • Tak to mi pověz proč by se MP nehodil TES.
            • Hairy_Ass
              Protože tam je vždycky osamělý rek, v Morru to byla inkarnace dávného vládce temných elfů (těžko by tam byli dva a víc), v Oblivionu se hrdina zjevoval ve snech Císaře a v Skyrimu to je poslední dovahkiin, člověk, co mluví dračím jazykem. Kvůli MP by se musel zásadně překopat celý tenhle koncept, a atmosféře by to taky moc nepomohlo. MP ať si hrají v jiných rpg, TES často nese označení Offline MMORPG, a hráči a tvůrci jsou na to hrdí.
            • Tak třeba samostatnou coop kampaní kterou by mohli vydat jako dlc.
            • MrSanta
              Ale tak teoreticky by se tam dal udělat, ale tak maxiálně co-op. Vývoj by akorát užral peníze a navíc jak do toho zapojit příběh? To by tam byli najednou dva dovahkiinové? Fandové ES her po MP moc nevolají a já jsem za to rád. Však ten MP snad taky nemusí být všude, ne? *3*
            • Hairy_Ass:Prosím o vysvětlení.
            • Hairy_Ass
              Třeba kvůli samotnému vyznění příběhu TES her? *6*
    • smejki
      ano, dva
      • ty jseš nejakej chytrej
      • RavenHolm
        Tři, ale pššt. *3*
        • a teraz vazne mozno hej, ak to nejaky moder spravy cez plugin. Tusim do Morrowindu aj Oblivionu nieco take existovalo ale rozhodne to neni origos multiplayer od Bethesdy.
          • ani do Morrowindu, ani do Oblivionu žádný funkční plugin pro MP hru nebyl.
    • Ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit