Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AMD ekvivalent k i7 tak dobrý..
    • s Mantle fx8350 dosahuje,a dost casto je aj rychlejsia ako i7 :) *9*
      • Gambit92
        Hlavně ve spotřebě že *1*
        • vtipne, este prezrad, kolko fx ti preslo rukami :)
  • Mato1987
    hra vyjde už o 3 týždne, velmi sa teším
  • Veskoslav
    No není i7 jako i7, že. Ale i tak mi to přijde na palici, když chtějí i7 a kartu, co je stará skoro 3 roky. Zase někdo vzal katalog, zabořil prst v procesorech a řekl, to je ono! Navíc polovina i7 v note jsou slabší jak levné i5.
    • Taky si říkám, mezi i5 a i7 pro hry není až takový rozdíl. Málo her si ukousne všech 8 vláken i7, aby byl rozdíl znát. Jak už někdo psal dole i7 se moc neprodávají tak se to snaží procpat. A bodejť by se prodávaly když jediná jejich přednost je 8 vláken, kvůli kterým si můžu vzít nové xeony (pravda bez integrované grafiky) a za stejný výkon ještě ušetřím.
    • smejki
      idTech5 pracuje jinak než normální enginy. Procesor neustále čte a dekompresuje data z megatextur. Ideálně by měl mít člověk na idTech5 hry rychlej disk i procesor, jinak se mu bude dít ta známá věc dočítáním (hlavně při točení kamerou). Vykreslování samotné už není žádná výkonová darda, takže GPU stačí slabší.
    • To těžce přeháníš, ty i7 v ntb mají výkon jako Pentium v desktopu. Jsou to nepoužitelné procesory, šíleně ořezané kvůli teplotám, spotřebě atd.
  • 50GB? *8*
    • to je hlavně proto aby se to nikomu nechtělo stahovat z torrentu...
      • To nechápu...já z Torrentu například stahuju většinou rychleji než ze Steamu
    • To výš komprese textur a zvuků to už není v modě.
      • dívám se nahoru a pořád nechápu tvůj příspěvek
        • Mart9
          musíš se podívat ještě víš *4* *4*
  • U mně jsou HW požadavky jednodušší. 1xPS4 a je to bez emocí *3*
    • bez emoci a bez HD rozliseni *3*
      • Gambit92
        1080p 60fps, ale nebudeme se tu hádat kvuli takovým blbostem ne?.. všichni chápeme že na pc to pojede líp
      • Bez fullhd, grafických fines a hlavně perfektního ovládání. Užij si to na gamepadu.
        • Aha, takže ty to s gamepadem neumíš, proto si to neužiješ a tím pádem si to neužije nikdo?
          • God-of-War
            Melou prosimtě neslutečný sra*ky. Sou to lemplové, co nezvládaj FPS na gamepadu. Je to úplně v pohodě, ale holt někdo to nepobere.
          • Veskoslav
            Bez AA a podobných prográmků hraješ? Nebo to máš zapnuté. Pochybuji, že hraješ čistě s gamepadem bez pomocné ruky programů. Protože to je čistý masochismus.
            • Odulin
              Hoši jste v pohodě? :) Proč by to jako nemělo jít a proč masochismus? :) Vůbec neříkám, že je to přesnější, to samo není, ale hrát to úplně v pohodě jde...a AA vždycky vypínám. Někdy mívám i pocit, že mě to snad na gamepadu baví i víc, protože to je trochu větší výzva...
          • Já na gamepadu hrál ještě před Tekkenem a dalšíma hrama dělanýma na gamepad, ale FPS může hrát dobrovolně na gamepadu jen k****t. To ale tupec jako ty nikdy nepochopí. Jak říkám, užij si to.
            • Označovat lidi, kteří hrají na gamepadu za k***ty je opravdu velice inteligentní. Nelez do diskuse, když nejsi schopný dodržovat její pravidla. Ale chápu, vidláci bez vzdělání jako ty se jinak než takto vyjadřovat neumějí.
            • God-of-War
              No.. momentálně jedinej ko**t si tu akorát ty, když píšeš takový výblitky. Že to nevládáš ty a dalších tucet lemplů, je váš problém. *5*
            • Na tebe mi chytrolíne stačí i ten páčkovač.
      • No na to já si už odmítám hrát :) Ale HD rozlišení to bude mít zcela určitě :)
        • jasne to vis zejo *1* urcite jako stezejni ukazkova hra PS4 Killzone taky to jede v MP jen 720!!! *1* *1* *11*
        • God-of-War
          To je jasný, že to bude. To zase nějakej chudák rejpá. *3* Sám to nerozjede ani na střední detaily, tak brečí.
      • God-of-War
        *15* *15*
  • Marně se snažím vybavit si k čemu by "Woflie" potřeboval i7? Začínám mít dojem že Intel tvrdě lobuje za větší prodeje i7, jinak si totiž neumím racionálně vysvětlit v poslední době zveřejněné HW nároky.
    • Veskoslav
      No zjistil, že i7 se prodává špatně. Nejčastější typ je i3, následované i5. Takže je pochopitelné, že se i7 snaží protlačit, jak se jen dá.
      • řekl bych spíše i5 vyšší třída ... ty jsou schopné tahat i BF4 takže nevidiím jedinný důvod pro i7
        asi potřebují ukázat, že na tom fakt "pracovali" tak jako tehdá s COD:ghost ta myslím též chtěla ultra grafiku high end procesor, 4gp ram a win7 64bit ... nakonec se udělal jednoduchej prográmek, který tyto pi****** zrušil a mohl to hrát každý
  • To si děláte srandu, že z takové hovadiny uděláte článek ?

    i7 - totální kravina, i5 stačí bohatě, ta hra nemá šanci její jádra využít naplno
    460 - totální kravina, ta hra sice vypadá silně průměrně, ale tahle stará grafika ji rozhodně nerozjede 60/max, jinak iD Tech 5 zatím hodně velké zklamání.
    • presne tak i7 vs. i5 rozdil v cene 2.100,-Kc = rozdil ve hre 103 fps vs. 101 fps...
  • Chcel by som vediet ci bude nutne DX11 ale asi sa pytam blbost. Dnes to uz vyzaduje skoro kazda hra.
    • Veskoslav
      Už výběr operačního systému by ti mohl napovědět.
    • Spades
      To je jak ptát se, jestli to pojede na Windows XP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit