Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gambit92
    1080p 60fps, ale nebudeme se tu hádat kvuli takovým blbostem ne?.. všichni chápeme že na pc to pojede líp
  • Hele přijde mi to divný že ty vydavatelství nemyslel na výdělek, menší nároky=větší dostupnost=větší prodeje ne?
  • Mart9
    musíš se podívat ještě víš *4* *4*
  • řekl bych spíše i5 vyšší třída ... ty jsou schopné tahat i BF4 takže nevidiím jedinný důvod pro i7
    asi potřebují ukázat, že na tom fakt "pracovali" tak jako tehdá s COD:ghost ta myslím též chtěla ultra grafiku high end procesor, 4gp ram a win7 64bit ... nakonec se udělal jednoduchej prográmek, který tyto pi****** zrušil a mohl to hrát každý
  • Veskoslav
    Ano Jacku, u Tebe by mě to naprosto nepřekvapilo, kdyby jsi to myslel vážně. Blbý si na to dostatečně. A používej si, co chceš. Stejně jsi za idiota ty;)
  • Veskoslav
    Jack a sarkasmus? U něj sotva poznám, kdy to myslí vážně, kdy si dělá srandu a kdy se snaží něco sdělit světu. To je jako hledat u berušky, jestli pohyb pravé přední nožičky je znaková řeč nebo není. Přečti si diskuzi k novému CoD, co tam zase píše;) Pak pochopíš, že sarkasmus se u něj těžko hledá.
  • Jack1947
    Pockej ty si vazne myslis ze... je to mysleno vazne ? (nekdo vymyslel tu prezdivku Pleskoslav tak ji asi budu pouzivat k tobe se mi celkem hodi.)

    I7 procík za 6-7litru . Zadny problem ne ? *15*
  • Veskoslav
    Bez AA a podobných prográmků hraješ? Nebo to máš zapnuté. Pochybuji, že hraješ čistě s gamepadem bez pomocné ruky programů. Protože to je čistý masochismus.
  • Krescz
    sarkasmus ti nic nerika co? *7* ...ted se zasmeji ja tobe muhahahe
  • dívám se nahoru a pořád nechápu tvůj příspěvek
  • Veskoslav
    Každý má i7? Můžeš mi Jacku vysvětlit důvod pořízení i7? Sice se postiženým lidem nemá smát, ale u Tebe udělám výjimku.
  • smejki
    idTech5 pracuje jinak než normální enginy. Procesor neustále čte a dekompresuje data z megatextur. Ideálně by měl mít člověk na idTech5 hry rychlej disk i procesor, jinak se mu bude dít ta známá věc dočítáním (hlavně při točení kamerou). Vykreslování samotné už není žádná výkonová darda, takže GPU stačí slabší.
  • Já na gamepadu hrál ještě před Tekkenem a dalšíma hrama dělanýma na gamepad, ale FPS může hrát dobrovolně na gamepadu jen k****t. To ale tupec jako ty nikdy nepochopí. Jak říkám, užij si to.
  • Jack1947
    Ne nejsou... jen hraci krvácí ale jinak v poho. Kazdy ma I7 minimalne 16gb ramku a nakou tu 760-560( nevim nevyznam se tolik v grafikach...) tak nakonec se to vyplati.

    Ty nadpisy... *7* uch.
  • Aha, takže ty to s gamepadem neumíš, proto si to neužiješ a tím pádem si to neužije nikdo?
  • AMD ekvivalent k i7 tak dobrý..
  • Mato1987
    hra vyjde už o 3 týždne, velmi sa teším
  • To těžce přeháníš, ty i7 v ntb mají výkon jako Pentium v desktopu. Jsou to nepoužitelné procesory, šíleně ořezané kvůli teplotám, spotřebě atd.
  • Bez fullhd, grafických fines a hlavně perfektního ovládání. Užij si to na gamepadu.
  • God-of-War
    To je jasný, že to bude. To zase nějakej chudák rejpá. *3* Sám to nerozjede ani na střední detaily, tak brečí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit