Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gothic 4 je rozhodně něco jinýho než G1 a G2... začlo se to mrvit už u trojiky a takhle to dopadlo... G4 je HW náročný, celkem nudný, bez otevřenýho světa jako tomu bylo u všech dílů (což mě mrzí asi nejvíc), ale pořád je to hra ze světa gothic a rád si ji párkrát zahraju páč miluju tuhle sérii ;-) Podle mě by se měla série vrátit k herním mechanizmům gothic 2, pokud bude nějaká pětka...
  • Kdyz vas hra nebavi, protoze se vam seka, protoze nemate na ni zelezo, tak to jeste neznamena, ze je spatna, ja sem ji dohral a bavil sem se celou dobu. Mozna ze gothic 1,2,3 byly na svoji dobu lepsi hry, ale gothic povazuju proste za klasiku. Kdyz vas hra nebavi tak si jdete strilet svuj Blbofield a notravujte forum slusnych her svyma negativnima prispevkama. Dekuji za pozornost. BTW. na datadisk se moc tesim a urcite si ho s chuti zahraju. Diky za info games.cz
    • smejki
      tak když někomu stačí nálepka na bedně k asociaci s "klasikou"...
    • Erien
      Reakce na: "Mozna ze gothic 1,2,3 byly na svoji dobu lepsi hry"

      Možná? Prober se Gothic 1 a 2 to jsou legendy na svojí dobu dokonce i dnes nemám k dostání něco tak záživného jako toto rpg. I grafika je osobitější a hezčí, než u Arcanie. Arcanie je herní odpad, kopa ho*en a urážka hráče, není na ní nic dobrého příběh, zvuk, grafika, hratelnost všechno stojí za ..... Tento paskvil už se dávno neměl prodávat.
    • Ty voe nejsi náhodou slepý? Koukni se jak ta hra vypadá vždyť je to humus!! a na ten humus ještě potřebuješ výkoný počítač. Kdyby to mělo odpovídající grafiku, tak bych si to i zahrál ale po tomhle výkonu už na to nemám chuť. Připadá ti Battlefield jako blbá hra?? Možná ty si blbej a neumíš tu hru hrát a pořád v ní chcípáš. Battlefield 3 stanový novou revoluci ve hraní multiplayrových FPS, proto už to taky není lehké jako v COD, kde nebylo těžké být na prvním místě. Jsi jenom kokot, který se honosí svým železem, který mu koupili rodiče a vůbec neví, co je dobrá hra a odsuzuje ty dobré hry, protože mu hned ze začátku nejdou.
    • tahle hra je vysmech vsem RPG , nicmene je pekne ze i takhle hloupa hra si najde sveho hrace *16*
    • Ty ses dobrej d.ement.Arcania s Gothicem nema nic spolecnyho ty blb.e tak prestan srovnavat klenot s kupkou hnoje kterou Arcanie beze sporu je.
  • Je to urážka celé série Gothic.
  • Vypadá to hodně slabě. Takový Zaklínač 2 či i Two worlds 2 jsou uplně někde jinde. A to v nižších nárocích na hardware. Ten "Gothic 4" je fakt kompletně zbabraná hra po všech stránkách.
  • CRYPT
    JA nerozjel ani Gothic 4 na MAX s mou GTX 570kou. Mam procik i7 950 taktlej na 3,6 GHz, 6GB ram a GTX 570ku. Pri spusteni GOTHICU 4 jsem si nechal rozliseni 1680x1050 a detaily (hlavne stiny) jsem musel razantne posunovat dolu.... Bida
  • Milda8
    Guilty pleasure. Těším se.
  • Tady se zjevne nikdo optimalizaci nezabyval, ze?
  • No podle mě přeci jen trochu přehání, protože to nevypadá zas nijak extra náročně. Pravděpodobně tu chybí potřebná optimalizace, ale i tak bych to snad měl rozjet v pohodě.
    • to samé bylo u vydání Arcanie, doporučovali se grafiky, které se objevili zrovna na trhu, ta hra je náročná, né moc hezká.. prostě neoptimalizovali
  • jo...když původně kde kdo čekal sra*ku z Gothic I a ona se vybarvila jako král.....chtělo by to návrat krále. Nevím proč, ale Risen mě nijak za srdce nechytl, i když mu nemám moc co vytknout. Ani jsem ho nedohrál. Přitom původní Gothic I, II jsem nemohl vůbec vypnout a jít spát.
    • No mě se teda Risen líbil. Rozhodně byl skvěle zpracovaný a určitě si ho někdy zahraju znova. Je to holt takový povedený bratříček Gothicu. *2* To si teda myslim já...
  • Mna by len zaujimalo naco o tomto "vytvore" vobec pisete. Tato "hra", ci uz datadisk alebo povodna arcania, by sa mali navzdy vymazat z kronik hier, a nikto by o nich ani nemal hovorit. Je priserne ako strasne sa da dok*rvit dobra znacka. Ale neviem ci od toho vobec niekto nieco cakal, ja tera rozhodne nie. Ale na druhu stranu, ani som necakal ze to bude najhorsia hra co som kedy hral.

    Toto neberte ako kritiku games.cz za to ze o tom pisete, ale ako kritiku henteho ho*na.
    • správně tak se na ně musí :-D
    • michaliuz18
      kazda hra ma v sebe nieco dobre a aj cez setky tie nudne a divne veci v hre som ju s chutou presiel a predstav si ze ma aj bavila, uz len kvoli prostrediu a preto ze je to rpg a ten zaner mam rad , mozno hra bola lahka , ja som ju hral na harde , ulohy mozno boli onicom , ale v barjakom stredovekom rpg su tie iste prines dones odnes zabi :) , tak ci tak tej hre davam 70% ale znova by som si ju nezahral, a tento datadisk dvojnasobne nie
      • neviem jak mozes mat zaroven rad RPG a dat hentej p*covine 7/10

        ja RPG milujem, skoro nic ine ani nehram. A horsiu vec som nikdy nehral.


        Ale sto ludi, sto chuti. Len som necakal ze niekto kto ma rad rpg by tomu dal viac jak ... 4/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit