Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mna by len zaujimalo naco o tomto "vytvore" vobec pisete. Tato "hra", ci uz datadisk alebo povodna arcania, by sa mali navzdy vymazat z kronik hier, a nikto by o nich ani nemal hovorit. Je priserne ako strasne sa da dok*rvit dobra znacka. Ale neviem ci od toho vobec niekto nieco cakal, ja tera rozhodne nie. Ale na druhu stranu, ani som necakal ze to bude najhorsia hra co som kedy hral.

    Toto neberte ako kritiku games.cz za to ze o tom pisete, ale ako kritiku henteho ho*na.
    • správně tak se na ně musí :-D
    • michaliuz18
      kazda hra ma v sebe nieco dobre a aj cez setky tie nudne a divne veci v hre som ju s chutou presiel a predstav si ze ma aj bavila, uz len kvoli prostrediu a preto ze je to rpg a ten zaner mam rad , mozno hra bola lahka , ja som ju hral na harde , ulohy mozno boli onicom , ale v barjakom stredovekom rpg su tie iste prines dones odnes zabi :) , tak ci tak tej hre davam 70% ale znova by som si ju nezahral, a tento datadisk dvojnasobne nie
      • neviem jak mozes mat zaroven rad RPG a dat hentej p*covine 7/10

        ja RPG milujem, skoro nic ine ani nehram. A horsiu vec som nikdy nehral.


        Ale sto ludi, sto chuti. Len som necakal ze niekto kto ma rad rpg by tomu dal viac jak ... 4/10
  • Po shlednuti nekolika obrazku mi neni jasne, proc by mela byt potreba takto nabusena sestava. Grafika z doby pred 5 lety a veskrze nic moc.

    Ze by studio, jak je jiz radicne zvykem, zapomelo na optimalizaci?
    • Souhlas. Jak nečekané...
  • Vypadá to hodně slabě. Takový Zaklínač 2 či i Two worlds 2 jsou uplně někde jinde. A to v nižších nárocích na hardware. Ten "Gothic 4" je fakt kompletně zbabraná hra po všech stránkách.
  • neriešte túto urážku kultovej hernej série... PB ma späť práva na Gothic takže v budúcnosti môžme čakať kvalitne a prave pokračovanie :)
    • To jsem nevěděl skvělá zpráva *14*
    • fakticky?? PB MAJÍ PRÁVA NA GOTHIC??? Whoooo, hooo, over excited, potřebuju vychladnout....
  • Wow, Crysis a Battlefield 3 poraženi, tomu říkám grafika!


    *12*
  • MishKonn
    Srsly?

    Nevykašlali se spíš na jednu malou, nepodstatnou věc...optimalizovat?

    "Magor" na druhém screenu tomu dává korunu.
  • kolik lidí ma 580 a kolik z nich zajíma gothic? *1*
    • zx_spektrum
      Asi tak 30 na celým světě, pokud jde jen o "Gothic 4". Smutný konec série...
      • Tak tak. Gothic 4 pro me byl velkým zklamáním, větším než G3.
        Pro mě Gothic skončil dílem "gothic 2: night of the raven"
        Ta trojka taky nebyla spatna ale proste uz jen ten system bojů se mi libil v Gothic 2 :)
        • ale Risen byl výborný, i když me nesedl ten mexický styl ale hra byla dobrá
  • Je to urážka celé série Gothic.
  • Jiste, chlubit se HW naroky u datadisku vlazne prijate hry, ktera vypada temer stejne jako stary Gothic 3....
    Neni nic jednodussiho nez vyvolat v lidech pocit, ze potrebuji silnejsi zelezo, aby si jejich slabou, spatne optimalizovanou hru vubec nekdo zahral....
  • No podle mě přeci jen trochu přehání, protože to nevypadá zas nijak extra náročně. Pravděpodobně tu chybí potřebná optimalizace, ale i tak bych to snad měl rozjet v pohodě.
    • to samé bylo u vydání Arcanie, doporučovali se grafiky, které se objevili zrovna na trhu, ta hra je náročná, né moc hezká.. prostě neoptimalizovali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit