Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milda8
    Guilty pleasure. Těším se.
  • Gothic 4 je rozhodně něco jinýho než G1 a G2... začlo se to mrvit už u trojiky a takhle to dopadlo... G4 je HW náročný, celkem nudný, bez otevřenýho světa jako tomu bylo u všech dílů (což mě mrzí asi nejvíc), ale pořád je to hra ze světa gothic a rád si ji párkrát zahraju páč miluju tuhle sérii ;-) Podle mě by se měla série vrátit k herním mechanizmům gothic 2, pokud bude nějaká pětka...
  • Tady se zjevne nikdo optimalizaci nezabyval, ze?
  • Kdyz vas hra nebavi, protoze se vam seka, protoze nemate na ni zelezo, tak to jeste neznamena, ze je spatna, ja sem ji dohral a bavil sem se celou dobu. Mozna ze gothic 1,2,3 byly na svoji dobu lepsi hry, ale gothic povazuju proste za klasiku. Kdyz vas hra nebavi tak si jdete strilet svuj Blbofield a notravujte forum slusnych her svyma negativnima prispevkama. Dekuji za pozornost. BTW. na datadisk se moc tesim a urcite si ho s chuti zahraju. Diky za info games.cz
    • smejki
      tak když někomu stačí nálepka na bedně k asociaci s "klasikou"...
    • Erien
      Reakce na: "Mozna ze gothic 1,2,3 byly na svoji dobu lepsi hry"

      Možná? Prober se Gothic 1 a 2 to jsou legendy na svojí dobu dokonce i dnes nemám k dostání něco tak záživného jako toto rpg. I grafika je osobitější a hezčí, než u Arcanie. Arcanie je herní odpad, kopa ho*en a urážka hráče, není na ní nic dobrého příběh, zvuk, grafika, hratelnost všechno stojí za ..... Tento paskvil už se dávno neměl prodávat.
    • Ty voe nejsi náhodou slepý? Koukni se jak ta hra vypadá vždyť je to humus!! a na ten humus ještě potřebuješ výkoný počítač. Kdyby to mělo odpovídající grafiku, tak bych si to i zahrál ale po tomhle výkonu už na to nemám chuť. Připadá ti Battlefield jako blbá hra?? Možná ty si blbej a neumíš tu hru hrát a pořád v ní chcípáš. Battlefield 3 stanový novou revoluci ve hraní multiplayrových FPS, proto už to taky není lehké jako v COD, kde nebylo těžké být na prvním místě. Jsi jenom kokot, který se honosí svým železem, který mu koupili rodiče a vůbec neví, co je dobrá hra a odsuzuje ty dobré hry, protože mu hned ze začátku nejdou.
    • tahle hra je vysmech vsem RPG , nicmene je pekne ze i takhle hloupa hra si najde sveho hrace *16*
    • Ty ses dobrej d.ement.Arcania s Gothicem nema nic spolecnyho ty blb.e tak prestan srovnavat klenot s kupkou hnoje kterou Arcanie beze sporu je.
  • CRYPT
    JA nerozjel ani Gothic 4 na MAX s mou GTX 570kou. Mam procik i7 950 taktlej na 3,6 GHz, 6GB ram a GTX 570ku. Pri spusteni GOTHICU 4 jsem si nechal rozliseni 1680x1050 a detaily (hlavne stiny) jsem musel razantne posunovat dolu.... Bida
  • jo...když původně kde kdo čekal sra*ku z Gothic I a ona se vybarvila jako král.....chtělo by to návrat krále. Nevím proč, ale Risen mě nijak za srdce nechytl, i když mu nemám moc co vytknout. Ani jsem ho nedohrál. Přitom původní Gothic I, II jsem nemohl vůbec vypnout a jít spát.
    • No mě se teda Risen líbil. Rozhodně byl skvěle zpracovaný a určitě si ho někdy zahraju znova. Je to holt takový povedený bratříček Gothicu. *2* To si teda myslim já...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit