Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ... jaký má smysl recenzovat zařízení na hraní bez her, respektive pouze se zmínkou startovního bundlu? Podle mě by tahle recenze, značně zpresovaná, vlezla i k těm zmíněným recenzím samostatných her. To je jako zrecenzovat sportovní auto se kterým můžu vyjet pouze na polní cestu. Na pohled hezké, startuje to taky bez problémů, ale jak se to chová na silnici když to pořádně rozjedu?

    Motion control i tak pro mě asi není ... doufám že tento trend rychle ustoupí do pozadí nějaké skutečné revoluci.... třeba mind controlu! Nebo VR simulátorům. :p
    • sleepless
      Neni to recenze (zadne cislo na konci neni), ale test..prakticke dojmy z testovani hardwaru, ktere obsahuji i dojmy z hrani her..kdyz si to prectete. Recenze her budou samozrejme nasledovat, prvni uz je online, dalsi budou nasledovat.
      • Zayl to myslel asi tak ze na kinect uz vyslo spousta titulu tak proc nerecenzovat je misto tohohle nic nerikajiciho a zbytecnyho mista zabirajiciho popisku napriklad MotionSports,Your Shape Fitness Evolved,Kinectimals,Kinect Sports,a nejvic me zaujala tahle bojovka Fighters Uncaged
        • sleepless
          Jak jsem psal predtim, recenze her samozrejme budou nasledovat
  • kdyz kinect oznamili na E3 2009, tak jsem byl nadsen, pak jsem docela prozrel, ale ted se mi zase zacina vracet to nadseni :) uvidime za par mesicu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit