Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hermiona a ginny su tahaky Harryho Pottera inak to nema zmysel kukat:D
  • Všichni si to přečtěte.To jsem ještě neviděl,jak říká MidnighT,je to uniká...
    http://games.tiscali.cz/harry-potter-and-the-deathly-hallows-part-2-the-videogame-14095/ctenarske-recenze/nejznamej-1618/
    • *1* prej "doufám že vás bude bavit" ...to já chvíli doufal taky ale po zapnutí hry jsem doufat přestal *1* ...Ještě že jsem si to jen stáhnul...vůbec se za to nestydim a nemam výčitky, normálně za hry platím ale tuhle zlodějnu, která staví na licenci a ne na kvalitách hry podporovat nebudu, zvlášt když vim jak od nich vypadal Part1 *11* . Jako příloha k ábíčku budiž ale platit za to 1000,- nebo ještě víc... že se vůbec opováži.
    • Jůůů prskavková válka!
    • oprava unikát
  • jak ja jsem rad že celý tohle hype okolo potra uspestne ignoruju knihy jsem nečet film videl obcas kousek a hry nehrál a jsem uplne stastne v nevedomosti *1*
    • To je docela vidět, že "úspěštně" ignoruješ knihy *1* Ach ta ironie...
  • První tři díly byly skvělé... Pak už to šlo do kopru.

    Ještě Fénixův řád docela ušel...
    • Ámen.
  • tuhle hru už mám obědnanou, čistě z důvodu že jsem doposud dohrál všechny díly a až do prince dvojí krve to byla parádní odreagovávačka takže mám všechny díly v originálech včetně Quidditch World Cup. Po přečtení recenze se my za to sice platit nechce, i kdiž s hodnocením nesouhlasím, ale mám doma všechny díly tak nesmý chybět ani tenhle. PS ta čtenářská recenze od Haryho oprvdu stojí za přečtení takovej unikát se jen tak nevidí *15*
  • Ludo
    Harry Potter knihy - parada
    Harry Potter 3 film - velmi, velmi slusne
    Harry Potter 1 hra na PSX - eňo ňuňo

    na zbytok sa neoplati minat ani cent
    • Cajk
      Harry Potter 1+2 hry byly výborný hopsačky a firmy, který za nima stály odvedly velkej kus práce a zvlášť atmosféra Chamber of Secrets s hudbou Jeremy Soulea je neskutečná. Právě tahle hra mě svýho času naučila vážit si jinak docela průměrnýho a kde se dalo okopírovanýho franchise (Čarodějky školou povinné bijou do očí), což se u her podle knih/filmů ano - moc nestává. Trojka už byla poměrně slabší a infantilní, čtyřka nestála za nic a další díly - dost hrůza a děs. Jedinou šestku jsem nehrál a na tu se někdy v budoucnu třeba chystám..
  • Schválně si přečtěte čtenářskou ''recenzi'' a prohlédněte si profil toho, kdo ji psal. Jakýsi Hary :) Tomu se fakt nedá nezasmát. Jestli je dnes takových hráčů víc...
  • Trochu tvrdé hodnotenie. Kto čítal knihu alebo videl film tak vie, že adventúru, v ktorej budete zbierať po celom hrade fazuľky, sa vyrobiť jednoducho nedalo, myslím, že ten akčný štýl hry sa práve sem celkom dobre hodí, minimálne určite viac ako do Part 1. Má to veľa záporov, ale dať tomu 2/10 je trochu silná káva, zaslúži si to minimálne o 2 body viac.
    • Amim
      Já teda hru nehrál, takže bych měl teoreticky mlčet, ale prostě mi to nedá. Samozřejmě, udělat sedmičku ve stylu herní jedničky až trojky (čtverka mě zas tak neohromila) by byla vyložená sebevražda, nicméně by to šlo udělat rozhodně líp než prostě střílení z hůlky. Logické, kooperativní (kdy půjde hodně o kombinování jednotlivých kouzel), možná trochu rpg prvků a tak dále a tak dále. Možností je habaděj.

      Kámen úrazu myslím spočívá v tom, že jelikož jde o part2, chtěli aby se typem hodně podobal partu1, i když to byl takový propadák.
      • Súhlasím, naozaj to mohlo byť spracované zaujímavejšie, napríklad tie RPG prvky a možno nejaké logické minihry by sa tam určite hodili, ten potenciál tam bol veľký, bohužiaľ zostal nevyužitý, ale zase taký prepadák, ako Part 1, pri ktorom by som hodnotenie 2/10 aj pochopil, to podľa mňa nebol, už len preto, že to "strieľanie" zaklínadiel sa do bitiek na hrade hodilo omnoho viac.
    • Nezaslúži.
      • Hral som to a sám som to aj zrecenzoval, u mňa to má 5/10, ale OK, keď si to nezaslúži, tak mi povedz, koľko si podľa teba zaslúžia aj dnešné FPS typu CoD: Black Ops, ktoré sú taktiež len tupými, lineárnymi strieľačkami?
        • Hral som demo, HP mám prečítané všetky knihy, videné všetky filmy a táto "hra" (v úvodzovkách preto lebo pod všeobecným pojmom hra rozumiem obyčajne zábavu") je pre mňa ako fanúšika HP urážkou, rovnako ako môže byť pre fanúšika povodných StarWars urážka Force Unleashed. Proste je to sračka, ja by som to fakt teda recenzovať nechcel, pretože už teraz neviem čo o tom napísať. CoD ma nezaujíma, tak ti nepoviem soráč..
          • Ja som rovnaký fanúšik HP a tento diel ma na rozdiel od Part 1 celkom pobavil, samozrejme, stále je to len podpriemerná hra so slabou grafikou, nedostatočne vyrozprávaným príbehom a nevyužitým potenciálom, ale to, čo ponúkla, nebol podľa mňa až taký odpad, ako popisuje tu pracujúci recenzent.
            • Přesně tak... hrál jsem oba díly po sobě (předtím jsem se k Part 1 nějak nemohl dokopat, asi jsem tušil, co to bude) a opravdu jsem ten první dohrál jenom z nutnosti. Snad nikdy jsem se ještě nepřemáhal abych hrál hru, která mě tolik nebaví. Po titulcích jsem si oddychl že už mám půlku za sebou a pustil se do Part 2, ale okamžitě jsem zaregistroval neuvěřitelnou změnu. Grafika i herní systém lepší o 300% a světe div se, ono mě to bavilo! Užil jsem si ji až do konce a některé úrovně si pouštím i několikrát po sobě. Myslím, že je tu krásně vidět, že autoři Part 2 ze zadaného konceptu opravdu vytěžili maximum (nebo alespoň mnohonásobně víc než autoři Part 1) a proto se mi zdá takové hodnocení opravdu nepřiměřené. U mě by si to minimálně 6/10 zasloužilo. A na konec musím dodat, že opravdu jsem HP fan (jinak by mě nikdo nedonutil hrát Part 1)...
            • Presne suhlasim .. Nieje to ziadna super hra ale narozdiel od part 1 (na ktoru do teraz neviem zabudnut a aj ked tazko ale predsa len som to presiel takze nemam odohranich len 5minut a stazujem sa) ma tato hra bavila. Som sice rad ze to nebola daka extra dlha hra lebo uz som bol celkom rad ze som na konci, ale prislo mi celkom uspokojive striedat tam kuzla a strielat ako o zivot.
  • Tuhle "hru" by měli dávat zdarma k lístkům na ten film...jinak ten kdo si jí koupí za plnou cenu tak nemůže mít zdravej rozum...
  • Docela lituju lidí, kteří si tuto sračku koupí :D...Ale když si to tak vezmete tak todle nás čeká v této době. Za málo muziky hodně peněz (nebo jak že to je). A je to znát SKORO ve všem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit