Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechapu to vsechny hry co vyjdou maji automaticky cenu 1000 nebo trochu pres uplne vsechny i tahle sra*ka proc vzdy kdyz vyjdou stoji tolik?
    • Protože EA. Když vyšel Zaklínač, stál tuším 900 (vím, není to moc rozdíl), ale nabízel navíc soundtrack, povídku, mapu a průvodce hrou
      • Taky narozdíl od tohohle čehosi nabízel Hru, což je docela důležitý faktor *5*
  • SA-reg
    Hrál jsem Part 1. Snad i Rogue Warrior byl lepší....
  • Tak jsi si Martine pěkně ulevil a vzhůru na další kus. Já tu sračku hrál a ptám se, jak moc se liší od nových 3D stříleček, kde také pouze běžíte vpřed jak paka a střílíte nepřátele? Odpovím si sám: nijak.
    • A pockejte na ME3 :), ktery se dle autoru necha vice inspirovat od COD.
      • Amim
        To řekli? Trochu divný, když celou dobu vášnivě říkají, jak se vrátí zpátky ke dvojce. Zrovna tohohle bych se fakt nebál, neb to nemůže být víc "střílečka" jak dvojka.
  • Komentář ke čtenářské recenzi: Co to ku*va je "Engine 3"?! :D
  • Ale hlavně by mě zajímalo kolik lidí ( těch normálních ) utratí 1000 kč za takovou cenzurovinu....
  • Leonidasss
    A čekal tu snad někdo něco jiného ?
  • Tož, ten 2 obrázek. Jak tam Ginny(pokud je to vona) stojí na nádvoří strašně připoměl Lord of the Rings : Conquest :) . Jináč film se mi líbíl ale naštvali mě, že s knížkou to nemělo skoro nic společnýho.
  • I když vím že hra je opravdu strašná.. po návratu z kina, kde jsem byl na posledním dílu série, která mě doprovázela od 6-ti let, tak jsem si to v zápalu filmu docela užil.
    • nechapu, chces tim rict, ze po nevratu z kina sis ten film pustil znovu a masturboval jsi u toho?
      • Ne.. čti celé věty.
        • To by se mu uvařil mozek. Jestli teda nějaký má
      • A ty snad ne? To bych se docela divil :D
  • Zbohem a šateček Harry
  • lol přečet jsem si jenom verdikt :D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit