Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blbeček! sem zvědavej co bude dělat až ta jeho hra bude mít nižší hodnocení než MW3
    • Ronox
      Hochu, tak ty jsi dobře přepálenej :D
    • Corvus
      Jak by řekl Max Cavalera - "Primitivo"!
    • To, že ti nemaže úplně med kolem pusy a říká pravdu o současném trendu musí zákonitě vyvolat negativní ohlasy u cassaull hráčů, čehož jsi zářným případem, díky tvému ohlasu.
      • to není souvislý přechod mezi akcemi, tyto záběry jsou sestříhány z různých gameplayů. Podívej se na starší videa, ale vzhledem, k tomu, že to je multiplatformní, tak se to jistě nějakým způsobem podepíše jistými kompromisy na chování AI.
        • Už chápu rozhořčení některých přispívajících v diskuzích, už i mě se stalo nesprávné přiřazení příspěvku, sorec.
      • ales.smutny
        Sir, I fear, you´ve been trolled hard.
  • ten hudebni podtext je paradni, snad se jedna o soundtrack ze hry. Zabery killu u me jako navnada nefunguji, skoro mam obavy, ze hra vic nenabidne.
  • Keyz
    Tak na tu AI jsem zvědav.
    Na začátku postřelí a dorazí kudlou postavu v místnosti vyběhne ven kde stojí stráž a čumí z balkónu.Čekal bych,že se tam nahrne když tam hráč dělá randál.
    Navíc modely asi nejsou zrovna nejdetailnější.Je to hodně vidět u věcí zblízka.To by ani nevadilo když to tak má mnoho her co jsou zároveň na konzole/pc.Ta AI mně teda opravdu zarazila.
    • 13_11
      Důležitost detailních modelů Harvey Smith vysvětluje v čase 3:23 a dál.


      ————
      „Kritizovat – to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak bych to dělal já, kdybych to uměl.“
      — Karel Čapek
    • To není souvislý přechod mezi akcemi, tyto záběry jsou sestříhány z různých gameplayů. Podívej se na starší videa, ale vzhledem, k tomu, že to je multiplatformní, tak se to jistě nějakým způsobem podepíše jistými kompromisy na chování AI. Ale třeba se pletu s tou AI.
    • DangerousDave
      možno sa jedná o nižšiu obtiažnosť kde je rádius "citlivosti" AI na zvuk menší ... respektíve dúfam, že to tak je práve v tejto hre :)
    • Cosi
      Teď jsem to chtěl přesně napsat :)
      Jen mi na mysl přišla věc, která byla zmíněna v Mafia Speciálu Danem. To že oni dělali, a vlastně teď i ve Warhorse dělají novou IP, velkou hru a za nepoměr peněz který stojí vývoj Dishonored a potřebují k tomu i méně lidí. Ale jinak je to pro mě nejlepší rozhovor za posledních pár let, bez PR a naučených frází.
      • janchor
        Ty znáš rozpočet obou her / počet lidí v týmu? Já ne, ale nedivil bych se, kdyby ty čísla od sebe nebyly nijak zvlášť daleko.

        Jinak s tou stráží je to zvláštní, ale takový záběry bych nebral za extra směrodatný. Co jsme zkoušeli tu misi na Gamescomu, jak zazněl výstřel nebo něco podobnýho, rozjel se poplach a celá oblast byla vzhůru nohama.
        • USER47
          Nezmiňoval se Dan, že na Mafii dělalo asi 30 lidí? Dal bych ruku do ohně za to, že u Dishonored je ten počet velmi výrazně vyšší:). Koneckonců i třeba takový Trine 2 dělalo víc lidí a to není zdaleka tak ambiciozní hra jako Dishonored.
          • sleepless
            Copak počet lidí v týmu a rozpočet (který dnes zveřejňuje jen zlomek velkých firem, takže se odhaduje) nějak souvisí s tím, jak je hra dobrá, nebo špatná? Zvlášť v situaci, kdy v každém koutě zemegule se vyvíjí za odlišné peníze a s každým rokem se to mění (2002 a 2012, potažmo USA a ČR - to jsou kurevské rozdíly)? Logika se krčí v koutě brečí... A zatahovat do porovnávání své osobní dojmy (ta a ta hra není tak ambiciózní), to je vůbec nejhorší.... Omlouvám se, pokud to je poněkud hrrr, ale tyhle dojmologie mě dlouhodobě dost točí. Když chci něco vážně porovnávat, tak je třeba mít jasno v tom, co vlastně lze porovnávat, co si musím dle nějakého vzorce přepočítat a dle jakého kritéria vlastně hodlám porovnávat. Jinak vznikají dosti zavádějící fámy a davové dojmy...
            • janchor
              ad ty počty - bral jsem čistě srovnání Dishonored s Warhorse projektem a Arkane není velký studio, takže ty počty nebudou zdaleka tak divoký.
            • USER47
              Počkat, kde tvrdím, že je nějaká hra dobrá či špatná? Lukáš tvrdí, že počet lidí v týmu/rozpočet warhorse/IS/arkane se nejspíš moc neliší. Mafii dělalo kolem 30 lidí a pokud si dobře vzpomínám, ve warhorse bylo plánovaný maximum taky nějak 20-30 (a šuškalo se o rozpočtu maximálně pár mega dolarů). Jen říkám, že tohle není běžnej počet developerů na takhle velkej titul a že na Dishonored dělá pravděpodobně lidí výrazně víc - stačí se podívat na týmy ostatních áčkovejch titulů.

              2002/2012 je samozřejmě rozdíl, to nikdo nepopírá, ale to ani nikde nerozporuju. Rozporoval jsem pouze Lukášovo tvrzení o podobným rozpočtu.

              Co se týče osobních dojmů - Trine je krátká plošinovka s plnou cenou 15 dolarů, Dishonored přece jen míří asi výrazně výš, proto jsem použil slovo "ambicioznější". Pokud se ti to nezdá, můžeš si to slovo něčím nahradit, ale opravdu má smysl se dohadovat, zda je Dishonored dražší titul než Trine?:-o

              Celkově mi připadá, jako bys reagoval na nějakej jinej post než jsem napsal, protože asi tak tři čtvrtiny tvýho příspěvku mi přijdou úplně irelevantní.
  • Ronox
    Bombovej rozhovor. Tohohle člověka naklonovat a šup ho do všech firem. "...gamer who plays scripted bullshit..." tím si mě získal úplně :D Neříkám, že scripty nejsou fajn, ale přescriptovaný až filmový, kde se to nehodí to mě neba. Přeju jim vysoké prodeje a aspoň mou koupí a následným doporučením lidem v okolí jim pomůžu.
  • USER47
    Pěkný interview. A Harvey Smith je prostě borec, dokázat se z úplnýho dna vyhrabat na známýho a úspěšnýho herního vývojáře, to každej nedokáže.
  • Kozy
    Dřív jsem byl k Dishonored celkem lhostejnej ale čím více videí a artworků jsem viděl, tak se to změnilo na jedno veliké wow. Hlavně se mi líbí protivníci, což je taky kumšt vytvořit je aby byli uvěřitelní. A věřim že mi těchle fašistů líto nebude.
  • Je zajímavý jak jde celou kampaň postavit o dost jinak. Najednou všechno není cool and awesome jako u Todda Howarda a přece to má váhu a člověka to zaujme natolik, aby přemýšlel o před-objednávce ( samozřejmě beru v potaz informace, které už člověk má o Dishonored z dřívějška).
  • Umaroth
    Mě ta hra trochu připomíná The Darkness, myslím svojí atmosférou (sic darkness se odehrava v new yorku) ale i hratelností se mi z videí zdá podobná, což je velké plus. Předobjednáno mám již měsíc u JRC (jako bonus dostanu třičko *5* )
  • 13_11
    Další báječný rozhovor na Games.cz – nejenom krysí stíny mě dostaly! A jak to bylo dál? „Feed him to the hungry rats for dinner...

    ————————————————————————————————————————————————
    „Kritizovat – to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak bych to dělal já, kdybych to uměl.“
    — Karel Čapek
  • Malleth
    Krysí stíny....awesome

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit