Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mluvil tak strašně hezky nePRově. Jak je to možný?
    • Souhlasím, na plnou hubu řekl, jaký je trend s kterým se on ani jeho tým neztotožňuje. Na druhou stranu ale přiznává částečné ústupky a jak je přpracovali k obrazu svému.
    • DeathOnVacation
      To víš, musíš si umět vývojáře hezky zpracovat.
    • Nova PR taktika....
    • Malleth
      Taky sem myslel že tenhle úkaz už nikdy v interview k tříáčkový hře neuvidim.
      • jakubtomsa
        Přesně. Mluvil jako hráč, jako jeden z nás *15* Mno... asi bych měl konečně předobjednat!!!
  • Corvus
    Mám jen jednu informaci: MÁM PŘEDOBJEDNÁNO A KUR**** SE TĚŠÍM!!!!
  • DangerousDave
    Ak táto hra nebude mať poriadny úspech tak už asi stratím akékolvek ilúzie o dnešných hráčoch.
  • A kdyby se mu to náhodou nepodařilo vždycky jim muže vzkázat: Tak si nas er t.e ! :D:D
  • Ten týpek je sympaťák!
    Mám ps3 a miluju Uncharted či Gears of War. Ale o to víc dokážu ocenit hry jako Xcom nebo právě Dishonored, který kupuju obě 12. října. Jak příhodné :-)
    • Jsme na tom stejně :)
      • DangerousDave
        keď vidím ksichty z gearboxu alebo teraz tých emo autorov Fable: The Journey v ružových kšiltovkách tak im mám chuť jednu vraziť ... v tomto prípade sú pocity presne opačné.
        • Tak to máme stejný názor, já jsem FABEL ani nic z toho universa nehrál, ani mě to nijak netáhne, a video jsem zkoukl jen ze zajímavosti, ale z těch hráčů a vývojářů jsem byl docela v kaši (myšleno negativně). Vůbec mi to nepřipadalo seriózní a už vůbec ne cool, byť myšlenka zapojení pohybového snímače je zajímavá.
  • Je zajímavý jak jde celou kampaň postavit o dost jinak. Najednou všechno není cool and awesome jako u Todda Howarda a přece to má váhu a člověka to zaujme natolik, aby přemýšlel o před-objednávce ( samozřejmě beru v potaz informace, které už člověk má o Dishonored z dřívějška).
  • Malleth
    Krysí stíny....awesome
  • Rozhovor více než příjemný, pochvala! Obecně teď mnoho videorozhovorů pro games.cz má dost velkou úroveň, jen tak dál!

    Jedna věc, která mi hned přišla na mysl je: Safra, ať už někdo oznámí pokračovaní Vampire The Masquerade! :) Časový ostup je už solidní, doba a technologie pokročily. Doba je připravena na nedebilní neromantickou neFPS-HACK-AND-SLASH rpg/fps akci!

    Nicméně zpět k tématu: po tomto rozhovoru pro mě i Dishonored získal místo v zaměrovači zajímavých her.
  • Ronox
    Bombovej rozhovor. Tohohle člověka naklonovat a šup ho do všech firem. "...gamer who plays scripted bullshit..." tím si mě získal úplně :D Neříkám, že scripty nejsou fajn, ale přescriptovaný až filmový, kde se to nehodí to mě neba. Přeju jim vysoké prodeje a aspoň mou koupí a následným doporučením lidem v okolí jim pomůžu.
  • Caincz
    Onehdy jsem tu psal, jak mě Dishonored nezajímá a jak mi přijde, že informace o hře už jsou mi cpány do chřtánu pod tlakem. Tímto prohlašuji, že po tomhle rozhovoru je všechno jinak :D Konečně interview bez PR keců o tom, že "naše hra bude nejlepší, protože tam budeme mít milion novejch featur". Ten člověk působí pohodově, nenabubřele, naopak dost pokorně na to, co za hry má za sebou. Těším se, až si to zahraju, a redakce má u mě ten slíbenej nanukáč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit