Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to vypada jako totalni pič... *12*
  • Anal.S
    A nikdo ho nežaluje za podobnost s Hunted: The Demon's Forge *3*
    • Ale všimli ste si dúfam, že toto nie je Hunted (lovený), ale Haunted (strašený) *3*
      • Anal.S
        Přiznávám že jsem to zjistil až po tom co jsem vygooglil název :D.
        Ne že bych neznal rozdílný význam těch slov, ale vždycky jsem žil v domnění, že oba tituly se jednodušše jmenují Haunted.
    • Tak tak a zrovna tady jsem si nejdřív myslel, že je to DLC nebo datáč............
    • A zrovna tady bych řekl že by to bylo na místě osobně sem si myslel že se jedná o pokračování než sem vyděl video
      • JohnyTheZik
        Ja si zas myslel, ze to je DLC :)..
  • 3rd person view akční řezba... aneb celou dobu otravný panák na třetině obrazovky, přez kterého není vidět co je nalevo ode mě a ktery znepřijemňuje pohyb a pohled.

    No, někdo jiný si to koupí a určitě užije :)
    • Naprosto dokonale vyjádřené, tak "3rd person view" vnímám také. Když jsem hrál "Daed Space" který jsem si docela užil ale neustále jsem měl nutkání ten nepříjemný statický flek na monitoru nějak odstranit. *13*
      • oprava: "Dead Space"
  • Nevím jak Vám, ale mě se to absolutně nelíbí:D
  • wow rambo s démonama tady příběh asi nebude hlavní lákadlo
  • to zas bude pyčovina
  • Jsem již poněkud přezombifikován...
  • Tak to nevypadá zrovna hezky. Jestli jste někdo hrál Painkiller, tak vám neunikla ta zbraň na blízko, rotující vějíř. Je tam spousta krve, která ani jako krev nevypadá a umírání nepřátel je na dost mizerný úrovni.
  • Hodne mi to pripomina Blood (1997) - nektere sekvence vypadaji jako remake (alespon podle pameti).
  • Killing floor....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit