Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • protože to je konzole kde máš levný hw
  • Jack1947
    Neschopnost jízt trochu s dobou, je hráčův problém odkdy? chápu že port ale no tak, dneska už takovéhle věci spíš otravují než baví.
  • Nadešel čas koupit konzoli, ted už se jen rozhodnout kterou.
  • ZvacA
    Což je trochu vlastní hráčův problém. V rámci žánru a mechanik předešlých dílů ze staré gardy je to ale vlastně geniální experiment. Přinutit hráče, aby si s managementem výbavy poradil jak nejlépe dovede a vyžral si následky za svoje rozhodnutí, protože se už nemůže spoléhat na čarovné bedny, může být sice pro inventáře pravda frustrující, ale je to taky reálnější a pro účel hry i zajímavější. Navíc s bonusem, že nikdo není omezen na jednu jedinou místnost, ale vyhazovat a brát lze hned z místa. I to "zdlouhavé" vracení se zpátky na místo, kam jsem se rozhodl nebo byl přinucen před nějakou dobou vyškudlit zásoby, protože jsem jim musel udělat třeba místo nějakou kravinou pro puzzle a protože nemít pár nábojů navíc se vyplatit nemusí, je prvek, který je (až na existenci beden) tolik blízký i minulým dílům (třeba ten evidentní záměr tvůrců nechat hráče pobíhat schválně nemilýma prostorama po policejní stanici z jednoho konce na druhý v RE2 kvůli klíčům a dvěřím). Já myslím, že tohle je přesně jedno z toho, co survival-horor definuje - házet hráči klacky pod nohy v postupu hrou, přinutit jej na jeho rozhodnutích projít pasážemi, které by už raději nenavštěvoval apod. To k hratelnosti atmosféře u RE mělo místo.

    Možná je na tom asi dost pravdy, že pro hráče jsou standardy tolik typické pro žánr této značky dnes přece jen už pro hraní víc otravující než jak tomu bylo dřív.
  • rami.cz
    OMG, dojdu z prace, zapnu PS4, ze si zahraju Resiho 0 a vite, co se stalo? Po 5ti minutach hrani se mi vypl PS4 a konec :D OMG proc? Reklamace nevyhnutelna :D
  • to je hnus i tak.
  • Lukyz
    Doufal jsem, že tam přidají bedny na equip, aby člověk nemusel vyhazovat věci v jedné místnosti kterou si pamatuje a pak se tam musí zdlouhavě několikrát vracet *13*
  • Jack1947
    Je to HC nooo .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit