Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne, raději něco normálního...
  • Jack1947
    A za všechno může blizzard že *5*
  • Zayl
    Ano dojde. Ale dost často ne kvůli rozdílu v kvalitě karet, ale kvůli tomu, že hráč co je casual a nemá tolik karet taky hraje daleko hůř a dělá hromadu chyb, které ten hráč s hromadou karet využije.

    Kdyby to bylo jen jak říkáš, tak potom by streameři jako Trump neměli šanci během svých F2P ranked runů.
  • ja do toho narval asi dva litry a stejne porad prohravam
  • To je prostě špatný herní design, když tohle umožňuje.
  • Matthew1J
    Ale to néni pravda... Bez peněz jde získat legend rank. Stačí byt dobrý a investovat čas.
  • To nejsou iluze, ale důvod proč mě třeba Magicy nikdy vůbec nelákaly, ten princip že čím víc peněz do toho vrazíš, tím máš větší šanci na výhru.

    Ale když do toho jdeš rovnou od začátku s tím že to neni free to play, ale pay to win, jsi s tí smířený tak je to v pořádku, jen aby si lidi tady v diskusi co to nikdy nehráli nemyslel, že bez "investic" budou porážet nejlepší decky, těm asi zkazím iluze

    Zrovna Heartstone je tak jednoduchá hra že správně nakombinovat zvládne i malé dítě
  • Veskoslav
    Nechci ti brát nějaké iluze, ale na tomto principu vždy fungovaly tyhle karetní typy. Kdo měl více peněz, ten více vyhrával viz Magicy a jiné podobné karetní hry. A sebelepší balík ti bude k hovnu, když to debilně nakombinuješ.
  • To je u takových karetních her vcelku normální a snad i správné. Kdo do toho vrazí víc prachů, má, pochopitelně, lepší karty. Už když jsem kdysi hrával Magicy, tak to bylo hodně zřetelný, kdo měl deck za pěkný prachy.
  • celoush
    tohle vidět napsaný moje máma, tak ji vomejou *5*
  • Heartstone je dobrej, ale když se potkaj dva decky, jeden casual a druhej od člověka co do toho rve prachy horem dolem, tak je vidět jak to těžce pay to win záležitost, naštěstí se moc často nepotkávaj, ale když na to dojde, je to masakr
  • Neni pravda. Uz po absolvovani zakladniho kurzu ekonomie by jsi vedel, ze mas na vyber mezi volnym casem a praci. Pokud vydelavas dostatecne dost, aby jsi za urcity cas vydelal vic penez, nez by jsi nahral za stejny cas vydelal goldu, pak je pro tebe vyhodnejsi pracovat a za zbytek si to koupit. Coz je vyhodnejsi skoro vzdycky pracovat, jenze pak uz prichazi otazka uzitku, jestli nebude lepsi si zaplatit levnou pristititku, nez vyhravat hearthstone...
  • Tuhle hru sem chtěl už dlouho vyzkoušet, ale vzhledem k tomu, že Blizzard jsou jedny velký galeje nerfování a neustálýho předělávání (nejen kvůli balancu, ale hlavně i kvůli tomu, aby to lidi hráli co nejdýl s pocitem, že se tam jakože furt něco vylepšuje), tak na to nemám trpělivost. Stačilo mi Diablo 3.
  • Jack1947
    Tak hlavní je že dobře pohonily. *3*
  • XXDarthVaderXX
    Tak si maj honit něco jinýho...
  • Miserius
    Taky to vychazi v rozmezi jednoho mesice, takze akorat
  • eStar
    Ano jistě, dá se to koupit i za goldy, ale všechny části stojí dohromady 2800 goldů. To je minimálně měsíc farmení, ale spíš víc. Dost šílené když se nad tím člověk zamyslí. Ano jistě je to na každém jakým způsobem zaplatí nebo jestli vůbec, ale říct že to stojí "nula" to je myslím dost zavádějící.
  • imho pilotovanim zoo nebo agro netdecku nemužeš filtrovat counter deck, da se s tim prakticky wipnout cely board, samozrejme da se s tim šplhat pokud viš jak nastavit svou win condition pokud nejseš uplnej noob
  • imho se tu netdecking dost precenuje. Muj hlavni deck (control mag) co jsem si vymyslel sam vyhrava zrovna proti zoo deckum cca. v 95% procentech. A to jsem ho ani nenavrhoval specificky proti nim. Kdyz vidim zoo locka tak se raduju, ze ho rozdtrtim. Kde je naopak slaby jsou treba ruzne obskurni priest ci warrior decky, ktere by se reklo, ze nikdo v podstate nehraje, pac s tim nema sanci. I kdyz se podivam na lidi co dosli az na Legend, tak tam neni problem najit jakoukoliv classu.
  • Stejně tak HS, ale bez štěstí se v něm prostě také neobejdeš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit