Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak napr. poker nie je len o šťastí : )
  • Jack1947
    Tak to beru, rozhodně lepší než jen ta náhoda. *4*
  • A proč by to ty lidi nehráli když to funguje, hrajte to taky. Ve většine her funguje takovej systém že něco funguje líp a něco hůř. Třeba napřiklad proti Agrro a Zoo deckům jsou jako dělané ty karty z Naxxu které je zpomalují. Neznamená že věc která funguje dnes bude fungovat i za X dní. A furt se přichází s něčím novým.
  • Tak je tu možnost za to neplatit nic. Je to jen na tobě jestli si to koupíš nebo ne. Pokud, ale chceš hrát někde na vrchu tak si to koupit asi musíš, kvůli kartám co dostaneš. Jinak měl jsem připraveny goldy jen na druhou část a díky questům to budu mít celkově cca jen o týden později než bych si to zaplatil. Musím teda oželet arény na to období, ale co se dá dělat. Samozřejmě, že na tom Blizz chce vydělat. Nikdo nedělá hry jako charitu. Ale pokud člověk do toho ty peníze dát nechce tak ho k tomu nikdo nenutí.
  • eStar
    18 dolarů není nula.
  • S mizerným deckem proti mistrovskému decku určitě 10 her z 20 v Hearthstonu nevyhraješ, to ti můžu zaručit.
  • Je to i o náhodě, stejně jako poker, ale v žádném případě to není jenom o náhodě, stejně jako poker. Štěstí přeje připraveným, jak se říká.
  • Veskoslav
    Osvětli mi tu tvou filozofii, co sem pleteš nějaké mistry karetních her. Hrál jsem X let Magicy a sebelepší balík Tě nezachrání, když ti nepřijdou karty. Jmenuj jedinou karetní hru, kde roli nehraje štěstí a náhoda v pořadí karet. Žádná neexistuje. I ten tvůj žolík je o tom, že musíš mít štěstí na to, jaká karta přijde.
  • Jack1947
    Kdyby Blizzard udělal MMO - FPS ale nějakou originální byt třeba s rpg prvky, udělal by lidem jako jsem já radost a nebo kdyby zpíchl nějakou third person.
  • Asharak
    Ano, hry kupuješ k vůli zisku. *7* Kappa
  • Asharak
    Titan! :3 Zase na druhou stranu, je to další MMO. Ale FPS od nich asi stejně nikdo nečeká.
  • Nula je hodně jo?
  • Když myslíš ,možná že kdybys hrál s mistrem nějakou kartovou hru tak bys třeba 10x vyhrál a pak 10x prohrál takže asi to je jenom o náhodě :)))
  • Veskoslav
    To není o štěstí? A co sem pleteš dámu či šachy? Co to má společného s kartama? A ano, žolík a spol. jsou o štěstí, jak ti přijdou karty. Náhoda a štěstí hrajou významnou roli ve všech karetních hrách a pak umění hraní a správné kombinace. Ale bez štěstí a náhody nevyhraješ nic.
  • KOnzument je kazdej, kdo hraje jakoukoliv hru, ty konzumente *5*
  • Nevím jestli se nepleteš a "hry" myslíš na pc ale co se týče karet není to jenom o štěstí ,ale většina dnešních mladých hráčů her neví že co sou žolíky kulečník,šachy,dáma atd hrají to všechno na pc a ani nevědí kde je sever
  • Za to ty Maxíku jsi inteligence idiota křížená s Jackem...
  • nighters
    Chyba v článku: spore má jen jeden život.
  • Jack1947
    Něco nového no, jasný už většině lidí se tyhle ty dokola se ždímajicí světy zajídají a nechutnají zas tak dobře. Chceto ještě 4té univerzum.
  • za hodně peněz málo muziky..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit