Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    "Na hry co mám na svém externím disku mi sáhne maximálně přírodní katastrofa, moje blbost nebo mých blízkých, zloděj, elektromagnetický pulz, domácí mazlíčci"

    Nejčastějším důvodem pokažení harddisku nejsou přírodní katastrofy nebo domácí mazlíčci... ale přepětí v síti (a nebo ze zdroje), zastarání komponentů, přehřívání, výrobní nedokonalost či lidská chyba (při manipulaci či správě systému).


    "A přesně z toho důvodu si nepořídím ani Helldivers 2."

    Nevymlouvej se. Jestli sis to nekoupil až doteď, tak s největší pravděpodobností by sis to stejně nekoupil. Teď sis našel jenom výmluvu.


    Jinak z pohledu běžného hráčů: většina z nich PS konzoli má a nebo ji někdy v minulosti měla. Takže účet taky mají. Propojit si účet není žádný problém. Většina hráčů to už udělala dřív třeba pro nějaké hry od Ubisoftu (Assassin Creed, Far Cry, Rainbox Six, Splinter Cell, South Park Stick of Truth) či Rockstaru (GTA5).

  • Mikit

    Přesně z tohoto důvod jsem přestal hrát Rocket League, po přechodu pod Epic. Přesně z toho důvodu jsem byl sakra rád, že jsem nekoupil Fall Guys i když jsem je měl na seznamu přání už od oznámení. A přesně z toho důvodu si nepořídím ani Helldivers 2. Už z principu.

    Nemám problém s tím, když si hru kupuji a na Steamu je vypsáno, jaké účty jsou potřeba a jaké ochrany to má. Ale tenhle přístup, kdy se to změní až několik měsíců či let po vydání je mi hodně proti srsti.  

    Docela by mě zajímalo, jak tohle pořešeno z právního hlediska. Kdy si člověk koupí produkt za nějaký podmínek, které jsou ale následně jednostranně změněny. Z laického hlediska bych očekával, že mám minimálně nárok na nějaké částečné vrácení peněz. Ale nejsem tak naivní, aby mi nebylo jasné, že tohle bude mít jak Sony tak i Steam a další pořešené v obchodních podmínkách.

    Ještě že je tady GOG. Na hry co mám na svém externím disku mi sáhne maximálně přírodní katastrofa, moje blbost nebo mých blízkých, zloděj, elektromagnetický pulz, domácí mazlíčci a par dalších příčin. Každopádně mě to určitě naštve méně, než tohle.

  • KronosDeret

    Kdo nezpeněžuje zákazníky, okrádá rodinu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit