Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten cernoch je docela simpatak :)
  • Skvele video a ja si ho malem nechal ujit diky nadpisu clanku ...
  • Náhodou tady Stallone zahrál víc emocí než ve filmu:D já bych tu animaci postav neodsuzoval:D
  • Chuck Norris tam bude, jako cheat (~/GOD). *1* První film byl pořádná ptákovina a druhý bude nejspíše taky.Hra nevypada nejhůř.Sem tam si člověk chce odfrknout a odstřelit pár záporáků.
    • Díky za alespoň nějakou podporu :)
  • rami.cz
    Metal Slug pro 4 hrace, MAZEEEEC :D
  • Hodnocení hry, která ještě nevyšla, je trochu škoda, ne? Žádný gameplay pořádně vidět není, jen úseky, ale tady už padá kritika, že je to blbost...

    Jasný, film IP, rozpočet, čas na vývoj, ale proto to taky není další FPS, proto to je bláznivá rubačka ve stylu osmdesátek, prostě sranda, zábava postavená ad absurdum na počtu vystřelených kulek a zabitých vojáků. Třeba se na to podívat takhle :)
    • A jen tak mimochodem, cena opravdu nebude 60E, jako u některých her, které jsou tisíckrát horší...
  • Má to vubec cenu hrát bez Chucka Norrise?
    -ještě tam může být jako zábavný cheat po dohrání a když s ním pujdete budou z nej padat desítky granátu, které mu nic neudelají, ale okolo budou krátery
  • Sem zvědavej, jak ta hra dopadne. První film je pitomost, když sem zjistil, že bude dokonce i dvojka, tak sem jen kroutil hlavou, kdo na to mohl dát peníze. Ale budiž, natočily se i horší filmy. Ale udělat podle toho i hru?
    • Pitomost? Jeden z nejlepších akčňáků za poslední roky. Kam se hrabou hov*diny pro gaye typu avengers apod.
      • JohnyTheZik
        Avengers je jeden z nejlepsich letnich blockbusteru. V danym zanru spica.

        A expendables je jeden z nejlepsich akcnaku, jak rikas.

        Neporovnavej 2 ruzny zanry, kazdymu se libi neco jinyho. Ja taky nemusim drama a nerikam, ze Pycha a predsudek je pro gaye..

        edit: samozrejme muzes namitat, ze oboji je akcnarna, ale stejne tak bys mohl rict, ze nolanuv batman je lepsi jak americky psycho.. oboji je svym zpusobem psycharna
      • MikeiXX
        Můžeš mi prosím vysvětlit, proč jsou Avengers hovadinou pro gaye? Zůstává mi nad tou Tvoji reakcí rozum stát.
        • Mno protože koho jiného než bandu gayovských fanoušků mrkvelu by bavil film s postavami jako kokopitán america.
  • Vypadá to skvěle, ale to si pohlaváři na games nepřiznají jak to není tupá FPS ala CoD tak je to hned s*it
    • Menorri
      Naprosto souhlasím.....je to stejné jako na GamerzTube...kde když nevidí CSko tak jsou uplně mimo!
  • Co já bych za takovou rubačku dal i na PC :-/
    • kubi-wan
      Bude to na PC!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit