Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    Dobrý nápad, že z toho neudělali FPS.
  • Jak přelomová informace... Jakoby tyhle rychlokvašky a jak já říkám "promo games" k filmům někdy za něco stály ?

    Mozna bych vypichnul riddicka.. ale jinak myslim kazdy vi za co tyhle typy her stoji :)
    • cumpi3
      Harry Potter 3 byla dobrá hra *4*
    • * na film se ale moc tesim ! :) Arnie uz ma delsi roli nez 2 minuty v jednicce :) teste se taky .)
    • Jo Riddick je výborná hra, jinak mě žádná jiná nenapadá co by stála zato
      • No a co třeba Peter Jackson’s King Kong?
  • rami.cz
    Metal Slug pro 4 hrace, MAZEEEEC :D
  • Hodnocení hry, která ještě nevyšla, je trochu škoda, ne? Žádný gameplay pořádně vidět není, jen úseky, ale tady už padá kritika, že je to blbost...

    Jasný, film IP, rozpočet, čas na vývoj, ale proto to taky není další FPS, proto to je bláznivá rubačka ve stylu osmdesátek, prostě sranda, zábava postavená ad absurdum na počtu vystřelených kulek a zabitých vojáků. Třeba se na to podívat takhle :)
    • A jen tak mimochodem, cena opravdu nebude 60E, jako u některých her, které jsou tisíckrát horší...
  • Jak tam granátem odhodí Tank z vlaku xD jako cože? :D
    • rancor1223
      Chuck Norris umí hodit granát tak, že shodí tank z vlaku *5*
      • ale tam čak noris nehraje :(
        • rancor1223
          Zas tak se v tom hrabat nemusíš, stačí že hraje ve filmu *3*
        • čak noris-Chuck Norris
          • a když už pane korektore, maš chybu přímo ve jméně. Fail
            • présnééé tááák...čak noris..na slovensku po slovensky..teda... *1*
          • ne, já sem čech takže je to čak noris
        • Masa-san
          Proto také ten tank spadl až při explozi a ne vlivem čistě kinetické sily Chucka Norrise *5*
          • takže chuck norris byl schovanej v granátu? jinak to pořád nevysvětluje proč ten tank spadl
            • mám chut udělat kop z otočky neznábohu
            • byl schovaný
  • JohnyTheZik
    Tak jako cekal jsem vetsi blbost, tohle by mohla bejt s kamosema celkem sranda.. Pokud by clovek mohl hrat za vsechny borce, tak by to bylo jeste lepsi..
    Myslim, ze to uz muze jenom prekvapit :D
    • rancor1223
      Asi tak, v co-opu bych tomu šanci dal. Zklamání u filmový hry nehrozí *1*
  • Terry Crews! to je frajer :)
  • Izmæl
    "...za pár korun."? Já myslel, že jde o free-to-play titul.
  • Skvele video a ja si ho malem nechal ujit diky nadpisu clanku ...
  • Má to vubec cenu hrát bez Chucka Norrise?
    -ještě tam může být jako zábavný cheat po dohrání a když s ním pujdete budou z nej padat desítky granátu, které mu nic neudelají, ale okolo budou krátery

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit