Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    klidně chlapče.
    1. Witcher 3
    2. Bloodborne
    3. MGS V
    4. Batman: Arkham Knight
    5. Until Dawn
    6. Dying Light
    7. Rise of The Tomb Raider
    8. MK X dále 9. HALO 5 a 10. Mad Max a jako bonusové místo remaster Homeworldu...(konečně přijatelná grafika...)
  • Na jednu stranu nesouhlasím s Life is Strange na 1. místě ale na druhou jsem zase rád, že se tam vůbec nedostal ten nedodělaný Fallout
  • Vojta_Ilavsky
    Řekni svých výherních deset her.
  • TheGGG
    no jo, na games to prostě normální hra vyhrát nemůže...
  • dobrý výčet her, škoda že chybí SOMA ale i tak dobré
  • Je tam Witcher, MGS V a pár dalších nějakých her, o kterých jsem nikdy neslyšel. Naopak tam chybí Pillars of Eternity.
  • když to říkáš ty, triple fukere. Pochybuju žes tu hru dohrál ty nebo ti, co sestavovali ten žebříček. A samozřejmě vím, že žebříčky jsou subjektivní, proto je nesmysl tvrdit, že jde o nejlepší hry. Jde o nejlepší hry pro pár jedinců, co dělali ten žebříček.
  • Nechci mu klikat views, hodte sem nekdo ten zebricek. Dik
  • Mart9
    Letos jasně NHL 16
  • up_er
    Teda musim rict ze me games TV bavi cim dal vic.....Lukas to dela dobre, ma skvelej a originalni vyber her...a to vytroleni vsech casualu na konci me totalne rozsekalo :D:D
    super dil, diky *2*
  • safra ty budeš asi mladší ročník, ale Ciri je špatně napsaná už Sapkowskim pro mě, ale tady byla snad ještě protivnější, jelikož i když byla dospělá, tak se pořád chovala jako třináctka, která neprocestovala x světu.
  • fallanga
    To já měl po dohrání naprosto jiné pocity. V životě jsem nečetl ani jednoho Zaklínače, takže jsem se se Ciri potkal až zde, ale hned se mi zalíbila a mohu říci, že je to jedna z nejlépe napsaných postav jaké existují. A to platí i o zbytku postav ze Zaklínače. Mají pěkně propracovaný charakter.
  • Nečtu po sobě... "ě" za "je"
  • Já to zase úplně nechápu, je to dobrá hra, ale po příběhové stránce je to nic moc, herně taky žádná sláva. Navíc to jsem to dohrál a neměl jsem z toho žádné emoce a osud postav mi byl taky celkem putna. Pillars má v RPG lepší příběh a RPG systém, Bloodborne má lepší svět, atmosféru, combat, má i propojení snu a reality, je tam pro hráče více přesahu, naopak Zaklínač v ničem neexceluje, vše děla fajn, ale mně to nestačí.
  • Dobrý příběh? Podstata konce byla odvoditelná hned po první epizodě. Dokonce jsem se i v nějaké diskuzi u článku k 2.-4. dílu v podstatě trefil jak bude vypadat konec. -> Napsal jsem v podstatě, že se na konci někdo objetuje pro větší dobro.
  • Vojta_Ilavsky
    Jdi si vyprazdňovat bachor jinam, rozumbrado.
  • Hrál jsem první a druhou epizodu... Kdybych to nehrál nepíšu snad na to svůj názor, ne?
  • Jack1947
    Cože ta teenagerská báchorka na 1místě? *1* *2* *15*

    (jo, aha no, to je důvod proč nemáte rádi Grygara co...) Sry.

    Jsem zvědavý na vyhlášení ankety na games heheheh... snad by mohl vyhrát ten Assassín zasejc *3*
  • Vojta_Ilavsky
    Za mě Crypt of the Necrodancer, The Swindle a Ironcast, hry které mě tento rok bavily nejvíce. Rád bych tam zařadil i Underrail, Sunless Sea a Hard West, ale na ty jsem ještě nenašel čas, žel bohu. Edit: Nebo spíš tolik času, kolik bych chtěl.
    Jinak Oriho, Bloodborne, Zaklínače a Sunless Sea ve zdejší top desítce schvaluju a rád bych podotkl, že jsem rád za absenci špatných AAA titulů. Střízlivá top desítka.
  • Tenhle díl je nazván "Herní pořad Games TV vybírá 10 nejlepších her roku 2015 ", takže POE tam vážně nemá co dělat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit