Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To uz davno neni pravda, letos se napriklad uz dovazi 2x vic zkapalneneho plynu, nez k nam proudi z Ruska a u ropy je to v pohode jeste vic. 

  • No, vzhledem k tomu ze sem docela nedavno vyhmat 1C/777 ze ackoliv jejich marketing rika ze mapy v novem Sturmoviku jsou "accurately recreated" a pritom jim tam chybi absolutne stezejni lokace nejvyznamnejsich bitev, a jedine ceho se mi dostalo ze je to v podstate zametli pod koberec zrovna od nich necekam nic ani v tomhle ohledu. Ne ze by to nejak extremne souviselo, ale rozhodne to nedodava na jejich verohodnosti.

  • Co má asi Evropa dělat, když by jinak přišla prakticky o jediný zdroj ropy a zemního plynu? Bez ropy z Ruska by asi těžko bylo z čeho vyrábět palivo třeba jen pro armádu.

  • A bude třeba i vyjádření od Gaijin Entertainment? Nebo 1C Company?

  • LessPh

    Ano, to jsem byl já "odesláno z iphone" a banka byla KB. Díky.

  • dworkin

    Jestli je to ta zpráva z i-phone, tak dorazila v pořádku. Vůči ní jsem poukázal stejnou částku, v diskusi sbírky je komentář pod přezdívkou GCZ-3. Kdyžtak jen napiš, jestlis to byl ty, dík!

  • dworkin

    Díky, že ses zapojil! Stejnou částku jsem poukázal i já, viz níže. Odpovídající komentář v diskusi sbírky je pod přezdívkou GCZ-2, ale koukám, že rychle roluje dolů, protože dárců je hodně. Což je ale dobře!

    https://imgur.com/a/1l4fzWd

  • LessPh

    Na email co si uvedl, nejdou z gmailu posilat maily, poslal jsem tedy ze sluzebniho e-mailu, tak snad to prijde.

  • honcka

    Neprodají, jinam nemají trubky s dostatečnou kapacitou, ani nemají zařízení na zkapalňování.

  • KIMCID

    ty tam umírali 8 let do teď ale to nevadilo

  • KIMCID

    No ani nejsme zatím v konfliktu.

  • Klasický projev maloměšťáctví. Plyn je komodita. Není dobrý nebo špatný, je neutrální a bohužel ho všichni stále ještě potřebujeme. Tím že ho nekoupíme od Ruska nezpůsobíme krach ruské ekonomiky (prodají ho prostě někomu jinému, možná za o něco míň peněz) ale my tu budeme v zimě "hrdě" mrznout. 

    Jakmile na volném trhu nabízíš nějakou věc o kterou má někdo jiný zájem, nemůžeš 100% zabránit prodejci ji prodat tomu kupujícímu. Viz. drogy, nelegální slonovina, atd. Kde je poptávka, tam je i nabídka.

    Navíc až do teď jsme v žádném vyhroceném konfliktu s Ruskem nebo Čínou nebyli, takže "preventivní" bojkotování jejich komodit nebo výrobků fakt nedávalo smysl.

  • Jo ty myslíš příliš obsáhlou diskuzi mimo téma komplikací herních vývojářů v postižených oblastech a ne článek samotný. To bych v principu souhlasil.

  • tuco

    Copak deti, tech umira denne 50 000 podvyzivou.

  • renoraines

    Nejsem rád, když se tahá politika do her a často jsem za to Games kritizoval. Každopádně, toto překročilo i nějaké hranice toho, že je to "jen" politika. Na Ukrajině umírají nevinní lidé a co hůř, umírají tam i děti. Nikdo by v těchto dnech neměl dělat, že se nic neděje a na nic neupozornit. A týká se nás to více, než jakýkoliv jiný konflikt.

  • KIMCID

    Asi takhle svět se na UA vykašlal to je fakt a politika.

  • Dík pěkný článek!

  • To není politika, ale válka (ano, znám ten citát, že válka je jen pokračování politiky jinými prostředky). A bohužel ovlivňuje i (a samozřejmě nejen) hry a herní průmysl.

  • To se mi líbí. Přes Paměť národa loni přispíval na jiný projekt můj zaměstnavatel výměnou za můj pot, teď něco málo přispěju sám.

    https://imgur.com/a/d2Qjm5a

  • KIMCID

    Klasický projev kapitalistického pokrytectví. Rusko fuj, ruský plyn ano. Okupace Tibetu fuj, výrobky z Číny za dvacet haléřů ... ANO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit