Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    Za mne určite vše nejlepší a díky CD Projektu za těch krásných 10 let!
  • Diky za tuhle uzasnou serii! Hodne stesti s Cyberpunkem :)
  • Jedna z mála her co si udržela kvalitu v pokračování. Komunikovat s NPC byl prostě zážitek s každým jedním což se dá říci jen o málokteré hře. Už teď je mi smutno za každou jednou postavičkou *9*
    Doufám že s dalším projektem to bude minimálně srovnatelné co do uvěřitelnosti příběhu a kvalitou postav.
    Díky moc CDProjekt. Zaklínač si u mě rezervoval speciální místo v srdíčku *14*
  • Sapkowski - ať je jaký chce, dal nám Geralta. Těžko vyčítat něco knížkám starým dvacet let, tehdy jsme koukali taky na jiné filmy, poslouchali jinou hudbu a nosili jiné oblečení než dnes. Dnes je prostě jiná doba. Geraltovi pozvedám číši na počest času, který jsme spolu strávili ať u knih nebo her a je jedno zda se naše cesty ještě potkají či nikoliv, alespoň u mě ten čas za to stál. Na zdraví!
    • Paulcz
      Spousta věcí je nadčasových, Sága o zaklínači určitě patří mezi top 5 ve fantasy i přes to, že některý pasáže nebo poslední díl jsou úplnej brak.
      • Divný, mně přišel poslední díl ságy asi nejlepší... ale budu si to muset celý znova přečíst, pak se uvidí.
  • Takže něco jako svatba v knížce :D
    • rohlos
      Přesně to jsem chtěl napsat. A všichni se tam vožrali, všechno rozbili a nikdo si nic nepamatoval... *15*
  • Všechno nejlepší!

    (To je přání i stručné shrnutí této herní trilogie)

    *3*
  • Zaklínače jsem nečetl ani jednoho. A RPG nehraju. Ale W3 s oběma DLC jsem nedávno odehrál a dohrál jedním dechem, včetně všech vedlejčích úkolů (jediný, co mi zůstalo, byla mapa na Skelige plná neobjevených míst na moři, protože už mě pak to potápění se pro truhly přestalo bavit :)).

    Neuvěřitelný desítky hodin zábavy, hltal jsem všechny dialogy a vždycky si je přečetl všechny. Hodně uvěřitelně napsaný postavy. Prostě fajnovka.

    Párty na Corvo Bianco je moc fajn ... Když začně Geralt mluvit "s hráčem" ... Pěkný, pěkný :).

    Tohle je hra, kterou si určitě v budoucnu dám znova - za rok, dva, nevim. Ale už při jejím hraní jsem věděl, že "tohle příště zahraju jinak". Za mě - ne-RPG hráče a ne-fanouška Sapkowskiho či předchozích herních dílů - velká porce parády s hlavou i patou (těch pár technických chyb se při hraní dalo celkem odpustit).

    Užij si zasloužený důchod ;), Geralte, bylo to super, díky!
  • Mozek
    *13*
    byla to skvělá jízda...
  • odpustam aj tie bugy, glitche, trojka je minimalne top RPG poslednej dekady.
  • Jako jo, ubrek sem si...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit