Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vilge
    Koncept je fakt super a hra je zabavna...Jen bohuzel neni F2P ale P2W :-(
    • Je to hodně zlý? Chtěl jsem to zkusit
      • Všechno stojí hodně, ale dá se na to vydělat, když to člověk hraje
        • presne souhlasim taky nechapu lidi co to zapnou a chteli by hned vsecko sou lini jak ves jeto uplne normalni ze si nato musej videlat hranim jako u spoustu her treba lol tam taky hned nemate postavy hned musite nahrat spoustu her nebo chost recon online a spoustu dalsich her kdiz nchcete hrat je reseni dej prachy xD
      • Vilge
        Velkej problém jsou třeba tanky, je docela snadné získat tank,ale rpg je tak drahe ze bys ho musel koupit za realné peníze....
        • hele nevim jak ty ale hral sem to vcera sem na levelu 2 a mam zakladni zbran a hral sem na mape kde sou tanky sel sem do baraku a hele bedna z bazukou nazemi nebyl problem ji sebrat a sestelit tanka takze nevim ocem mluvis
        • jen tak ze srandy jsem si koupil novou postavu (Infantry). Ac jsem mel aktivovany Veteran membership na 3 dny, prisun kreditu, pokud se aspon trochu snazim, se bez premiovyho bonusu drzi kolem 4-5k kreditu za kolo, vyhra/nevyhra.
          Ty recicky o P2W jsou strasne prehnany, samozdrejme je rozdil zacinat ted a pred rokem a pul kdy sem zacinal ja, ale stejne si myslim, ze to zas tak hrozny neni, a to i pres to ze sem to schvalne zkousel na cisty postave. Ale co, tohle tvrdim ja, neco jinyho bude tvrdit franta vedle.
        • Krescz
          to mi nerikejte ani ze srandy....konecne nadejna F2P FPS...az na ty letadla, jelikoz jsem zhyckany z War Thunderu tak me to nehorazne stve(ten zpusob provedeni)
      • Kozy
        Nekupuj mody na zbraně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit