Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autor zrejme nepochopil viac veci.

    1, miesa dve recenzie Tablet + PC. Jasne, ze na Tabletu sa to zle hra, ovladanie nieje na to usposobene ale to asi ziaden sudny hrac necakal bez zasadnych zmien.
    2, vyjadrujete sa k absencii datadiskov , ano je to argumet ale osobne som od HD nic viac necakal remake Heroes 3 HD bez datacov v zakladnej verzii. Taky dostaval hodnotenia v 1999 8-9/10 .
    3, Ako sa vobec mozeme narazat na balancu ? je to remake nie remake + upravy to nikto nechcel od HD edicie. Ano autori mohli spravit nejaky rebalanc ale aj tak by som uvital to ze si mozem zvolit aky balanc chcem hrat...

    prose prislo mi ze recenzent si vylieva svoju zlost a nespokojnost, pritom to zabudol porovnavat PC z PC verziou z 1999 bez datadistkov. Mne sa velmi paci prave oficialna podpora ONLINE hrackej zakladne a dufam ze sa to choti. tak tiez HD kabat sa mi velmi paci.
    • No právě že je škoda, že to je jen HD remake. Nikdo asi víc nečekal, ale není to škoda?

      Já vidím jediným kladem podpora steamu a tabletů..

      Osobně bych byl raději za jakési moderní remaky, jakési citlivé posunutí hry z dávné minulosti do současnosti. Minimálně úpravy ovládání a opravy největších bolístek hry, o kterých se ví léta...
  • HD remake sa nikdy nesmie hodnotit z pohladu tejto doby ako je to v recenzii. Pouzijem svoju oblubenu paralelu...to sa mam teraz v reedicii Musketierov rozculovat, ze za Ludovita XIII nemali mobily a vsade jazdili ako tulpasovia na koni?
    • a rozčuľuje sa snáď niekto nad tým, že hrdinovia v M&M nemajú mobily a všade jazdie ako ťuľpasovia na koni? Takže ak ja spravím remake piškvoriek ktoré dajme tomu v v 1970 zísali v recenzií 8 bodov tak recenzent mi je povinný dať 8 bodov napriek tomu, že tá hra je na počítačoch dávno prekonaná? respektíve ak za života van Gogha jeho diela kritika skôr kritizovala ako chválila, tak aj v dnešnej dobe ho majú povinnosť kritici zhadzovať? nemyslíš, že vkus doby sa môže meniť a tým aj hodnotenia kníh, filmou alebo aj hier. tak už tu prosím netroluj.
  • Naprosto zbytečný. Vždyť HD verze už byla a byla k dispozici zdarma + bez problému to fungovalo s modifikacemi. Proč za toto platit? Nechci se nikoho dotknout, ale tohle může koupit fakt jen blbec.
    • mmm... co třeba 4K televize?
      • Takže je to ve 4K?
  • Tak oni chudinky nemaji zdrojove kody ? No to je teda smula, kez by tak ubisoft mel treba team profesionalu co by byli jsou shopni veskera data dostat ze hry reverznim inzenyrstvim jako to napriklad umi amaterska modderska komunita...

    Jeste ze mam H3 s datadiskama z doby nez to prebral ubisoft a nemusim jit zvracet pokazdy kdyz vidim jejich logo.
  • Kvalitní recenze, díky za ní. Já už mám koupeno, takže zítra vyjíždím směrem do mých mladých let :) těším se!
  • Tak už jen doufat že bude fungovat multiplayer nějakým přijatelným způsobem. I když hrát na jednom počítači s více lidmi byla vždycky větší zábava :D
  • Chim
    Takže uděláme lifting, vyhážeme z toho nějaký ten obsah a pak to prodáme... Aha on je to Ubisoft, takže mě to vlastně vůbec nepřekvapuje.

    Vy ku*vy zasrané, takhle špinit jméno jedné z nejlepších her. Aby vás rakovina vy hajzli zasraní...

    Promiňte, muselo to jít ven.
    • kostejnesmrtelny
      A tak se přece tolik nerozčiluj *3*

      https://sites.google.com/site/heroes3hd/

      Důkladně ozkoušeno o vánočních svátcích a je to paráda *5* . Noobisoft mi může políbit šos.
      • del0
        HD mod je něco jinýho, než tenhle HD remake. Mod JEN přidává vyšší rozlišení a to tím, že scaluje obraz, takže hrdina vypadá ve full HD na obrazovce jako blecha. HD remake zachovává původní měřítko hry - veškeré sprity i interface jsou ručně překreslené do vyššího rozlišení (= detailnější) a barvené hloubky.
    • jj, vykuchany casti budou nasledovat v rychlym sledu jako dlcs
  • Nějak nechápu hodnocení HD remaků. Většinou mají nízké hodnocení, ale proč? Dyk se má jednat o tu samou hru, jen s lepší grafikou. Je vůbec možné objektivně hodnotit HD remaky? Pokud je ta hra v podstatě stejná, což všichni většinou chceme, jen aby měla lepší grafiku, tak proč horší hodnocení? Mimochodem, stará HoMM 3 je podle mě jedna z nej her co kdy byla vyrobena. Klobouk dolů.
    • Například protože výsledna grafika je aktuálně horší?
    • jenze problem je v tom, ze naprosta vetsina tech remake je pak rozbitejsi a orezanejsi, nez puvodni sto let stara verze
      • Pokud to tak je, tak je to špatně. Ale třeba tady u té hry to chápu prostě tak, že už to nesplňuje dnešní požadavky. Ne, že by to bylo osekané oproti minulé verzi.
        • tak to chapes blbe a precti si to jeste jednou, jasne je tam napsano, ze je to dalsi osekana verze
      • A někdy jsou i dost zjednodušené....
    • Tak u starých her je bohužel často ta nevýhoda, že spousta věcí kdysi fungovala trochu jinak než dnes.
      Často bylo horší ovládání, vše bylo tak nějak kostrbaté, slabší příběh, linearita atd.
      Takže pokud redakce hodnotí remake podle dnešních měřítek, tak chápu, že pak mají někdy menší hodnocení, než měl kdysi originál.

      Prostě kdyby někdo dnes udělal hry stejnou jako byl DOOM jen s lepší grafikou, tak už by z toho asi hit nebyl.
      • del0
        "Prostě kdyby někdo dnes udělal hry stejnou jako byl DOOM jen s lepší grafikou, tak už by z toho asi hit nebyl."

        Brutal Doom ani lepší grafiku nepotřebuje. *5*
      • No já ti rozumim, proto se sám sebe ptám, jak objektivně hodnotit HD remaky, protože to prostě objektivně hodnotit asi nejde. Upřímně, a teď tady dostanu asi vejřez, kdyby se udělal HD remake prvního diabla, líbil by se recenzentům systém inventáře? Já už bych ho asi nezkousl. Ale na ovládání HoMM 3 nevidím nic špatného ani z hlediska dnešní doby, tak nevím. Prostě když je to jen vylepšená grafika a nic víc, tak je trochu nefér to takhle zdrbnout. Tak to cítím já. Na druhou stranu je i celkem nefér za nějakej HD remake, v tomto případě HoMM 3, chtít víc jak čtyři stovky. Za kilo, za dvě, neváhám. Ale 400?
  • P1trs
    No vzhledem k tomu ze Ubisoft dos*al kazde pokracovani, tak nic jineho se nedalo ani cekat. A ted se navic snazi dojit jmeno serie v te tragicke P2W browserovce... bych blil.
    • Nesouhlasim. Pětka mě skvěle bavila a podle mě je trochu neprávem podceňována. Ale co hráč, to názor.
      • Ano pětka byla dobrá.

        A ta browserovka je jednak dobře udělaná a rozhodně tam není P2W systém.
        Mají tam velmi dobře udělaný FTP systém. Můžete v klidu hrát a nemusíte do toho vrazit ani korunu a necítíte žádné omezení.
        Za to palec nahoru jelikož spousta dnešní FTP her (zejména těch browserových) se z vás akorát snaží tahat prachy na každém kroku a hraní zadarmo znamená u těchto her často jen nekonečný a nudný grind.
  • Momentálně zkouším Might and magic heroes online.
    Je to zdarma, stačí prohlížeč a grafiku to má flash hru hezkou.

    Jinak trojka byla dobrá, ale do té HD edice už bych asi nešel.
    • fallanga
      Ano, je to zdarma, stačí prohlížeč, grafiku to nemá špatnou, ale jako hra je to hnus. Naprosté zprznění série.
      • Je to prostě FTP online hra.
        Těžko můžeme čekat, že to bude stejné jako Heroes 2 nebo 3.

        Překvapivě WoW taky nebyla předchozím RTS strategiím moc podobná :)
        A jestli to bylo sprznění série? Nevím. Spíš to jen byla jiná hra.
        Ono si to ani na pokračování HoMM nehraje. Jen to používá stejný lore.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit