Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short
    odkdy je HoS na konzole, ze se k tomu tady vyjadrujes?

    A D3 vyslo na konzole uz bez RMAH...
  • AHcko fungovalo dobre, ale potom tam prisla hyperinflacia goldu a krachlo to ako v reale. To je jediny dovod preco to zatvorili...RAMH umrelo davno predtym ako sa rozhodli ho z hry vyhodit. Ja som este na zavislakoch stihol zarobit slusny realny kes.
  • Pro urcity lidi holt uz samotnej placenej pristup do bety znamena p2w. Svym zpusobem se jim nedivim, kdyz jde o kompetitivni hru.
  • Veskoslav
    Jedou stejný model jako jela Dota, co se týče přístupu do technické Alphy a uzavřené Bety. Až na placení hrdinů, tam je model nastavený debilně.
  • Krescz
    proc bych mel platit abych se dostal do bety?...kdyby to dali free tak budou mit i vice testeru
    *7*
  • Veskoslav
    Nutí Vás někdo proboha? Já nevím, po přečtení diskuze mi přijde, že Blizzard je satan, co žere peníze. LoL mělo v uzavřené betě tak nastavené ceny hrdinů, že nejlevnější stál tolik, kolik stojí teď nejdražší například.Total Anihilattion měl betu za 80 euro například. WoT bylo v betě X let a spousta lidí tam platila jak idioti a hráči tam nechali desítky miliónů. Warframe mělo Starter pack s jedním hrdinou, dvě zbraně a 200 herní měny za 25 euro, nejdražší balík vycházel na 150 euro atd....To Vám nevadilo? Proboha lidi trochu soudnosti. Kdo si počká, tak časem pozvánku dostane, pokud ji nemá. A kdo nechce čekat, tak ať platí.
  • Vegen
    Pokud člověku nevyhovuje systém last hitování, nuda v pozici supporta, či tlak v pozici carry, tak je Hots ideální :-) . Chápu, že to není pro každého, ale shitem bych to nenazval :-)
  • Nemám s hrou problém do doby, než zase vyskočí na obrazovku Diablo na růžovém poníkovi...fakt ne!
  • A kdyz se teda prihlasim, ze jim budu delat toho Betatestra tak tech 35€ dostavam mesicne nebo tydne?
  • Kdyz nekdo prodava nedodelanou hru, betu, muzu mu zaplatit nakyma beta penezma? Treba falesnyma? *15*
  • Diablo 3 jsme vyrobili jako rychle splacanou omacku pro AH. Pointa nebyla hra, ale zisk z prodeju na RMAH. Proto je to tak odflaknuty a s diablem to ma malo spolecny. *15*
  • Vegen
    Founder´s Pack už byl u spousty f2p her, když to bylo ve fázi close beta. :D Bohužel jen u Blizzardu se mluví o zlodějině :D PS: Taky mi ten přístup zneužívání slova beta přijde smutný, ale vtipný je hate jen u těch velkých firem :-)
  • to je legrační jak bitchujou jedinci kteri hru ani nehrali :D
  • protoze betatest je pro nalakani novych zakazniku ti stari jsou blizzu u prd€le u tech vedi ze si to koupi oni chteji NOVE A NOVE ovecky smejdi jde jim uz jen o prachy!!!!!
  • to se posraly 35€ za par skinu a 3 hrdiny a jeste je to locknuty na region! *11* *10* *11* *11*
  • solomon.short
    jo, jenze platis za skiny, hrdiny - dobra, toto je trochu kontroverzni, nicmene nezapominejme ze je to stale beta. buhvi jak to bude v plne verzi.

    ve wow si muzes realnymi penezi koupit mounta nebo peta - nic z toho te ve hre nezvyhodnuje. pak boost na 90 level, ktery je extremne drahy, coz vyuzije malokdo, kdyz si pres RDF muze vylevelovat postavu behem par hodin

    oproti jinym p2w prasarnam je to porad vstricny pristup... just my2cents
  • Vzhladom nato ze som v Diable 3 este za cias AH nonstop videl ludi s vybavou v cene niekolko tisic eur, tak toto je pre blizzardich fans prd v mori...alebo jeden cerveny gem do gebule
  • Tak jako ten herně platební model mi taky vadí asi nejvíc u té hry jasná inspirace Lolkem v tomhle a pak je tam další spousta drobností co sté hry dělá hru čistě pro lidi co v životě nehráli moba jako třeba , společný level postav,žádný last hit, žadné itemy takže jediné na co to čistě sází je team a tudíž dost obtížné hraní public her , protože máte dost omezené možnosti nějak ovlivnit hru jako jednotlivec.
  • tak je snad logicke, ze jsi na tom hur nez ti co plati :) jinak by nikdo neplatil
  • XorxoxTalarius
    No mne tam celkove smrdi ten platebni/herni model. Jelikoz u Blizzardu mi cim dal vice prijde ze snazi prvotne o penize a hra je az na druhem miste.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit