Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nevím co si myslet, tady píšou špatná umělá inteligence a na eurogamer.cz píšou reálná umělá inteligence, žádná hra není dokonala, každá má chyby a zrovna právě nejvíc v umělé inteligenci bývají špatně hry aspon v recenzích, ještě si počkám na recenzi od bonusweb.cz, příběhu u novyho hitmana je škoda i když já jsem na příběh nikdy nebyl a to jsem hrál hitmana od 2, tak by měl byt dobrej. Nevím jak grafická stránka, trochu se toho bojím. Umělá AI byla špatná i u blood money že stříleli bez hlave na mě ani se neschovavali i když mě to moc nevadilo, tady by to nevadilo vůbec uvidíme, najvic se bojím krátkých malých levému, co jsem viděl na youtube, neco se psalo na obrázovce vypnout něco, a jak psal PC gamer tak někam jenom dojít ke dveřím a konec jinak taky 3minutove mise hrozně naprd v hitmanovi 2 bylo 20misi a byly dlouhy v blood money 12misi a velikosti šli, tu mají byt mensi. To je tak vše, omlouvám se za chyby, píšu na mobilu.
    • frag.ment
      Tak příště raději nepiš vůbec, tohle se opravdu nedá číst :-)
  • Na čo sú v hrách dobré XP? Kvôli čomu to mám zbierať? Zbytočnosť...
  • To se platí ten contract mód?
    Navíc hitmana stáhnu přes torrent.
    Contract bych chtel zkusit.
    • Stillson
      Hnusnej zloději :D ne kecám. No pokud nemáš originálku,tak si Contract nejspíš nezahraješ.
      • Nevím, brácha kdysi měl stáhly Left4dead a hrál ho po netu, byla by to škoda.
        • Magister_Peditum
          Brácha býval znám, jako paragán.
          Dříve než vzal ho nám, náhle uragán.
          Dál je v bouři hnán, je to tobokán
          kvílící...
          • Ty/ Vy, znáte Těžkej pokondr ? To koukám, že to někdo, ještě zná, jen pro informaci je mi 22 a poslouchal jsem ho v dětství a občas také.
  • Kráv() neviš co je dobry
  • Je 5 recenzi 62%PC gamer, 9/10, 9/10 xbox a playstation magazine, 8/10, 8/10 games.cz Pc verze a eurogamer.cz PC verze. Novej Whitman vypadá hodne dobre.
  • Lol bez MP? Tak to si strčte vy víte kam
    • Do hitmana multiplayer, nikdy,
      • bohuzial to neni hitman tak keby tam bol MP dali by tomu len korunu na hlavu.
  • chcel som kupit hru na steame a je skoro o 20€ drahsia ako v kamennom obchode wtf. na steame 50e v kamennom 33€. som zvyknuty že to tam je tak o 10e drahšie al o 20?? wtf to nedam ani nahodou
    • http://key4you.cz/?hitman-absolution už jsem tu párkrát nakupoval a kompletně bez problémů. a myslím, že tohle je lákavá cena
  • Zdravim, chtel bych se zeptat na nazor ostatnich ohledne vzhledu (tvář) Hitmana v Absolution jak v samotne hre, tak i na propagacnich renderech. Mam pocit, ze IO meni lehce oblicej v kazdem dile. Oproti minulym dilum mi v tomto prijde az moc stary a ani sirsi tvar mi moc nesedi. V predchozich dilech byl imho stylovejsi. Chapu ze cas pokrocil a nemohou z nej delat napr. petatricatnika, kdyz je rocnik 1964. Pro me ale tak ztraci na verohodnosti napr. jeho fyzicka dominance, prestoze je geneticky upraveny. Osobne v tomto smeru povazuji za nejvydarenejsi Contracts a v tesnem zavesu Blood Money. Jasne, ze jde o prkotinu a naprosto nepodstatnou vec. Jinak doufam, ze nejnovejsi dil bude mit uspech a dockame se jeste dalsich pokracovani. Pripadne rozsireni tohoto universa na literarni urovni jako v Hitman: Enemy Within.
    • proč by starší clovek (ctyricatnik) nemohl byt fyzicky dominantní? Jinak souhlas nejvic stylovy byl v silent assasins. i kdyz tenhle dil jsem nehral zda se mi ze vypada stejne jak v blood money
    • sidi
      Ako Hitman nie je hra pri ktorej by bola ta zmena az tak obrovska hlavne oproti hram ako je Assassins Creed kde Desmod vyzera dost odlisne v poslednych troch hrach oproti zaciatku a to cas v pribehu nepokrocil az tak ako pri hitmanovy a nehovoriac este o chystanom Splinter Cell kde bude Sam vyzerat tiez odlisne od predchadzajucich hier.
      • ataman329
        DESMOD??? :-(((
        • sidi
          Teda Desmond maly preklep :)
  • Tak sem to konečně dohrál a musim konstatovat, že jako hitman je to pěkná sr*čka! Kdyby se to nejmenovalo hitman tak bych to hodnoceni i bral, ale tahle ...
    • Ristoro
      A je to tady zase :D. Kdyby se to nejmenovalo HITMAN :D. Nepochopím tyhle debilní názory. I kdyby se hra jmenovala Dobrodružství buz.íka se škrtící strunou, tak to může být dobrá hra.
  • rcenze o h0vnu
    • recenzent je trapak, mali by ho vyhodit
      • A tebe přibrat aby tě následně mohli vyhodit taky. Dvakrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit