Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravicka
    Takovy hate o nicem :D
    chcete plnou hru ? pockejte si na last epizodu se kterou prijde urcite i sleva a prestante brecet, si myslite ze maji uz vse dodelany na 100%, ze by jinak vydali celou hru misto 1. epizody ?


    Zachvili budete brecet ze misto traileru nevydali full hru, fakt tragedi.
    • Je otazka, zda to vubec vyjde kompletni v pripade, ze vetsina bude cekat na "plnou hru". Jako sorry, ale takove vydavani her je pro me naprosty nesmysl. Samozrejme, ze si nebudu kupovat hru po epizodach. Udelal jsem to s GoT od Telltale, nevydrzel bych cekani na dalsi epizody. Chci jednu hru kompletni, to je vsechno.
  • Až budou točit příští Hitman film, mohl by ho hrát Dan Landa
  • Proč dělat hru a ktomu dlcečka? Proč neudělat jen dlcečka !!!! To je napad ... Napakujem se! TVL co jsme komu udělali že všechny hry jsou teď na kusy ?
    • Pokud budou lidé rozumní, nekoupí to hned první měsíc ale počkají alespoň měsíc, dva. To jim zníží očekávané prodeje.
      • Jo budu cekat 2 mesice po kazde epizode? Ne dekuji ja se zarek ze nikdy nekoupim dlca a nikdy jsem nekoupil. Vim ze nektere stoji za to ale tohle zverstvo nikdy nepodporim....
      • Myšlenka dobrá, ale nebuďme naivní
  • Taková menší otázka - ta verze na steamu je teda full, resp. za těch 49,99€ bych měl zaručený kompletní obsah až bude postupně vycházet? Přemýšlím o tom, ale tenhle systém se mi vůbec nelíbí a ještě je to celé zmatené.
    • A není to jedno momentálně? Co tě nutí to řešit teď? Počkej až hra vyjde a uvidíš co bude, ne?
  • me to vubec nevadi vzhledem k tomu ze nemam skoro cas na hrani tak proti postupnemu davkovani nic nemam
  • Hnisavec
    Ako zabit znacku strucny navod v 2 krokoch, vyhodte Kojimu a vydavajte hru na epizody. Zakapal Half Life a dnes by uz po nom z konzoloveho trhu nikto ani nezakopol pri takom.mnozstve AAA exkluzivit a zakape i Hitman
    • Half-Life nezakapal na epizodách, je to kultovní hra a lidi by si ji kupovali i po levelech to jen Gaben má svůj kolos steam a má strach že HL 3 nebude dost kvalitní a fanoušci ho roztrhají
  • Konci to Hitman:Episode 2 ... 2 episody sou taky episody ne ? jen se zeptejte Gabena =D
  • Jack1947
    Hehe, Worst fears is real *8* *2* *1* *15* *11* *12*
  • fallanga
    U příběhových adventur mi epizodní vydávání nevadí. Dodává to napětí. Ale Hitman? Jaký to má smysl?
    • To je teda napětí :D Nesnáším třeba u filmu ho byť jen přerušit na chvilku a vytrhnout se z děje, příběhu, atmosféry, natož, abych se z něčeho takto odtrhával 10x za rok,, to je naprostá ubohost, chci normálně celou hru a chci mít sám možnost jak dlouho se do toho světa ponořím a kdy to vypnu a ne, že mi někdo bude říkat, tady máš jednu misi a za měsíc, až zapomeneš, že hra existuje ti dáme další misi na hodinu ... komplexní zážitek jak sviňa :)
      • až na to, že to nebude jen jedna mise, ale jedna velká lokace ve které bude těch misí hned několik...
        *3*
    • smysl = $$$
      • kup si vše za 60 nebo kousky celkem taky za 60. Jak se na tom podle tebe napakujou?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit