Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock
    S recenzi nesouhlasim, ale 7/10 bych tomu dal. Hitmana jsem si uzil a nesouhlasim s nazorem, ze epizodicnost titulu neslusi. U takto vybudovaneho level designu prave naopak slusi velice. Ano, je divne vracet se na stejne misto a vrazdit jine cile v kontextu pribehu, ale ten tu hraje opravdu okrajovou partii. Pro me bylo vic bolestne opakovat mise v Metal Gear V, nez tady.
    Nejslabsi clanek vidim v reskinech zbrani, nedokonalem chovani NPC a absence nekterych mechanik z Blood Money, vcetne kufriku na zbran, ktery chce vetsina fandu a IO se na to v prvni sezone vybodla.
    Jeste bych uvital lepsi praci s drzenim velkych zbrani. U Hitmana fakt nevypada cool, kdyz nosi zbrane na zadech, je to jako by Geralt zacal nosit mece u pasu.
    • Osobně bych dal ještě jeden bod k dobru. Chyby, který jsi vypíchnul mi taky vadily (obzvláště NPC nereagují na kaluže krve, a že se můžu v převleku stráže volně procházet se sniperkou), ale bavil jsem se u toho víc než u 2, 3 a Absolution dohromady.

      Epizodický formát mi taky vůbec nevadil, naopak, rád jsem se do jednotlivých epizod vracel. Nejvíckrát asi na Hokkaido, který bylo vážně špičkový.
      • a
  • Na obrazku stale dokola vidim kufrik. Ve hre zadnej kufrik nevidim... Hra se mi libi, ale tohle se mi nelibi...
  • Hnisavec
    6/10 za hru a 0/10 za marketing....v podstate pochovali Hitman značku, ktorá si držala 4 diely super úroveň aj predaje. Tento nový paškvil predal pár stotisíc a hráči jasne ukázali, že nechcú umelé rozkúskovanie príbehovej hry na trápne epizódy ako adventúry od Telltale. Chceli aby sa o hre nonstop písalo, na čo im aj na games.cz naleteli, ale predaje boli úbohe a presne to si aj zaslúžili!
    • hitman nikdy nebol pribehova hra...
    • Souhlasim s Hnisavcem, apokalypsa se blíží
  • smajdal
    Za mě 9/10, ale zatím jsem hrál jen dvě mise a v té druhé jsem si místo tichého zabijáka zahrál na masového vraha. Žádný z minulých dílů jsem nehrál a díky dlouhodobě ověřenému faktu, že se mé názory s těmi pana Volejníka téměř nikdy neshodnou, jsem ani tu jeho recenzi nečetl. Měl jsem však tušení, že můj malý příspěvek do diskuze oceníte *14*
    • Starsi dily klidne zkus, mne se libil hlavne contracts
      • Lukyz
        Contracts jsou u mě v Hitman sérii na prvním místě a to hlavně kvůli atmosféře a skvělé hudbě! *14*
      • smajdal
        Pamatuji si, že jsem kdysi měl Hitmana 2 jako plnou hru z nějakýho časáku a hrál jsem ho asi jen 5 minut a už se k němu nevrátil *1*
      • Jack1947
        Mě zase ne ta odbočka se moc nepovedla
  • Nu, rozhodně je zajímavé, že "rozpačité" Absolution - 8/10, "velmi povedený" nový díl - 7/10 *3*
  • ja sem rad za ty epizody, stacila prvni epizoda abych poznal ze s genialni hratelnosti Himan absolution to nema vubec nic spolecneho usetrilo mi to spousty penez *15*
  • Já se přiznám že jsem z téhle hry tak trochu na rozpacích.
    Protože pár věcí se trochu zkomplikovalo.
    Například tichá likvidace.
    Ve starých hitmanech jste měli jeden jed - v injekci.
    Tu jste mohli nenápadně aplikovat do jídla.Nebo ji vrazit nebohé oběti do krční tepny. Tady máte injekci taky a ještě jed na krysy a pak ještě nějaký arzenik či co to je. (Na ten jsem ale narazil jen jednou.) Takže nasypete oběti do jídla jed na krysy, ta se chytne za břicho, jde zvracet na WC a vy musíte jít to na to WC a tam ji zabít. Aha. Máte na sobě převlek - a stejně lidi začnou řvát a vyvolají alarm. Nikde jsem tam neviděl sniperku - ikonická zbraň a ona tam není ? U některých misí jsem nepochopil co mám dělat - třeba obeť má chytrý hodinky, vy je máte hacknout a dát tam výbušnou baterku, najdete mobila, najdete výbušnou baterku, logicky byste si řekli že mu ji podstrčíte - ale neviděl jsem že by si je oběť vůbec sundala. Nebo máte označenou postavu, která má oblek který potřebujete, ale současně je tam x-dalších postav, v tom samým obleku, ta postava je na místě kde je hodně lidí - a nechodí nikam jinam.... a i když ten převlek najdete tak co ? Nakonec jsem to hrál tak jako by to bylo asi v reálu - po x-hodinách a pokusech jsem si prostě někde na oběť počkal a pif - jednou mířenou zezadu do týla z pistole s tlumičem ji zastřelil. Realistické, ale tak nějak nehitmanovské.

    Není to tak pitomé jako absolution, kde jste museli do lokace jít, najít cíl a pak odejít.... ale má to nějak moc much.
  • kubi-wan
    Náhodou... Absolution byl hodně fajn.
    • Jack1947
      Do doby než se sapustil poplach a nastoupilo 50x stejné komando smrti... tak jo a byl tam i Stealth.
    • spoock
      řekl bych, že Absolution je cílen na zcela jiné publikum, než fandy Blood Money.
      • kubi-wan
        Já jsem fanda Blood Money, ještě víc ale Silent Assassina... miluju celou tuhle sérii. A Absolution se mi líbilo taky... co z toho vyplývá?
        • OPenetrator
          Že 100 lidí 100 chutí. Jinak to máme podobně, i když se mi Absolution ze začátku moc nelíbilo.
        • spoock
          že patříš k minoritě?
  • kolik se prodalo Absolution a kolik tohohle epizodniho paskvilu?
    • Ať už je nový Hitman jakýkoliv, proč sem tahat ten paskvil Absolution?
  • Jack1947
    Alejo no, tak holt budou vycházet hry epizodně - fláknem tam 7! a jede se dál *5*

    No a co třeba takové COD na epizody to by byl zlatej důl pro zmasírovanej zlenivělej majnštrýjm nermyslíte? *14*
    • A copak COD neni na epizody? Co rok to sestihodinova epizoda za patnact stovek. To se vyplati :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit