Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takhle to vypadá, když Horned Reaper z Dungeon Keepera a Charr z Guild Wars zplodí po divoké noci potomka
  • PravyMonty
    Vypadá jak nějaký Dežo Lakatoš...
  • Pevně doufám, že co se postav týče, převezmou tvůrci princip z DA2, která měla asi nejlepší systém společníků ze všech her od Bioware vůbec. Zejména jde o princip, že společníci jsou svébytné osobnosti s vlastními životy, problémy a prací, jenž vám občas podají pomocnou rukou - což byl obrovský pokrok od minula, kdy většina vašeho All-stars týmu chytala roupy na lodi/v táboře, zatímco s vámi do akce šli jen 2-3 z nich.
    • Ono to je spíš tím, že DA1 byla zaměřena na jeden cely Stát(nebo co to mají), společníci s tebou cestovali a byli jste taková hrdinská skupina jejich prací bylo ti pomáhat. DA2 je jen ve městě a nikdo nikde necestuje takže mohli jít chlastat do hospody když si je nepotřeboval. Dragon Age 3 má se prý odehrává mezi 2 státy, takže budeš cestovat ještě více. *3*
  • Lotr
    Takže klasický Bioware.
    Role psychopatického zabijáka je tedy obsazena.

    Ale víte co? I když mám o téhle hře pochybnosti. I když vím že EA lže. I když vím že ta hra bude jen průměrná s výborným Bioaware příběhem.
    Tak mi vůbec jejich zažité postavy nevadí. Mám rád jejich romatické blbky stejně tak jako jejich šílence (Wrex byl skutečně dobře napsaná postava).

    A Freddie Prinze je výborný dabér.
    Btw Prinze ne Princ
    • Jo to je fakt, je to už takový trend sahající mnohem dál, pokud nepočítám Shar teel v BG 1 tak to začalo Korganem v BG2 a nejvýraznější byl naprosto nezapomenutelný HK47, meatbag! *1* Kdyby v DA3 podobný psychopat nebyl, tak bych si při hraní říkal, že mi tam něco chybí
      • Lotr
        Tak určitě že ano. Ale já reagoval čistě na porovnání s ME.

        Btw
        HK47....upřímně? Asi nejlepší psychopatická postava jakou kdy Bioware stvořil.
    • Ristoro
      Možná budeš překvapen a hra bude stejná pecka jako DA:O. Nechme se překvapit.
      • Zde si dovolím upozornit, že nevíme jak hra bude opravdu za tři měsíce vypadat. Nehodnoťme předem.
        Přiznám se, sám patřím mezi ty, které by někdo označil "ovečkami", a kteří předobjednali - ale stejně jako všichni ostatní nemohu vědět, jaká hra doopravdy ve finále bude.
        (Mimochodem, identickou radu mám i pro hatery. Nehodnoťme předem, NEVÍME, jaká ta hra bude.)
        • Ristoro
          Tohle je velice populární na této stránce. Nadávat na úplně každou hru, ať má série jakoukoliv pověst. Pamatuji si jak se všude jen nadávalo například na AC4 a po recenzi tu všichni najednou otočili, jaká to není pecka. Ovečky bez názoru, toť vše.
          • Taky pravda... Bohužel.

            Já jsem si vědom pověsti BioWare na posledních titulech (bodejť by ne, když jsem je sám hrál...), ale čtyři roky vývoje jsou přeci jen čtyři roky vývoje, a já věřím, že za tu dobu mají dobrou šanci vytvořit hru o kvalitě Origins. A i přes fakt, že se to nutně nemusí stát, šanci jim přeci jen dám... A možná se nespálím.
          • Kozy
            Právě naopak, my tady máme názor úplně na všechno.
            • Ristoro
              Tady určí pár lidí nějaký trend a zbytek jde slepě za nimi.
      • DA:O byla pecka? Ve kterém vesmíru?
        • Kinet1c
          Nebola to pecka, ale urcite to bola jedna skvela hra, jedno skvele RPG, takze ked nesuhlasis stym, ze ta hra stala za to, vymenuj dovody a nedavaj otazniky ako vseved, to ze mas nick aky mas, neznamena, ze nim aj si ? Takze podaj dovod preco ta hra nie je taka pecka a preco je podla teba az taky prepadak prip. zla, hovorim o DAO, nie o DAI :D Prosim obstastni nas zo svojim nazorom na tuto skutocnost. Ja ti kludne viem vymenovat preco je DAO taka dobra hra.
          • Nebylo to skvělé RPG, přestože to tvrdíš. Chceš slyšet můj skromný názor proč tomu tak bylo? Čili za prvé, marketingová oddělení nám před vydáním neustále tvrdila, že dostaneme duchovního nástupce Baldur's Gate, což se nevyplnilo ani v nejmenším. Dále se mi nelíbil velmi omezený počet povolání a velmi slabá customizace herního charakteru. Snad za to může to, že nepoužili licenci a pravidla DnD. Velice plytký a generický příběh, který v sobě snoubil všechny fantasy klišé za posledních sto let a to i přesto, že začali s novou značkou, kde měli naprosto volné ruce a tedy se zákonitě nápaditosti a kreativitě nic nestavělo do cesty. Charaktery, jak již někdo zmínil, nepřekročily již dávno zajetý rámec "klasických BW" charakterových archetypů a osobně mi připadaly nesympatické, ale uznávám, že zde hrají roli osobní preference (a z toho jak ten malý smrad v táboře vždycky řekl "enčántment", se mi dodnes dělá zle). Když k tomu přidám ještě velmi omezené a navíc nudné dialogy, žádný šlágr z toho nebude.
            Můj příspěvek ani zdaleka nenaznačuje to, že hru považuji za špatnou anebo za propadák. Považuji ji za průměr. Zahraji si jí jednou a tím to hasne. Sbohem a šáteček, šeď a průměr. Jednooký mezi slepými králem. Stačí toto jako dostatečné vysvětlení?
            • máš u mě + ježíšku, dovedl si to vystihnout a přitom si dokázal nikoho neurazit, to je tady dost unikátní schopnost
            • vzdy kdyz nekdo rekne ze Dragon age je dobry rpg mam chut mlatit hlavou o stul nadruhou stranu je fakt ze za posledni leta moc dobre rpg nevychazeji a tak nezbyva nez se vracet k hram ktery vychazeli v letech 1990-2000 dragon age ma kolik 3-4 povolani ? Baldurs gate 2 jich ma 11 zakladnich a 32 pod povolani + si urcoval bojovej styl tedy jestli postava vladne npr mecem a stitem bastardem katanama a tak dal Icewind dale je na to snad jeste bohatsi je taky pomerne smesne jak se recyklovali postavy a ty jejich romanky jsou uz Baldurs gate 2 taky stale stejny nechapu proc to tam porad cpou a abych nebyl spatne pochopen dragon age neni spatna hra bavil jsem se ale je to stezi prumerne rpg
        • Ve tvém, zdá se, ne. Ale v některých jiných určitě.

          Neboj, jsem si jist, že Tvůj vesmír má jiné (takřka) bezchybné hry.
        • třeba to byla taková ta pecka, co vypadne ptákovi z řiti když sežere třešeň a projde jeho trávící soustavou
        • No bylo to to lepší, z toho mála RPG titulů, která vychází. Bohužel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit