Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik

    Popravdě ten rozdíl mezi remakem a remasterem je u Demon's Souls a C&C skoro nulovej. Obě hry mají kompletní grafickej update a obě hry změnily některý věci, nicméně jádro obou her zůstává úplně stejný.

    V podstatě podle tvý věty na konci je DS taky jen remaster.

  • Rybku čtu dodneška. 25% jeho názorů jsou paranoidní sr.čky, ale zbylých 75% jeho názorů často přebírám a cituji. Pro mě je Rybka větší futurista než Jobs a Musk dohromady.TEn člověk to má v hlavě hodně srovnané, má už docela odžito (zkušenosti) a v neposlední řadě má extrémně nadprůměrné IQ a umí si dát do souvislosti neskutečné věci.

  • Jarisko84

    Rpg by nemalo kedze to nie je rpg...

  • Tak zas na druhou stranu, proč ne? My zamlada taky žrali Bulíře, Rybku a Anastasova, tohle zase neni o tolik jiná situace. Pokud z tvorby konkrétního člověka vim, že máme zhruba podobnej vkus, je už celkem jedno, jestli píše blogísek pro 5 lidí, je redaktor tady na Gamesech, nebo dělá videa na youtube.

  • Ilusiveman

    já ho dal jako nejlepší adventuru 😀

  • Derp_1337

    Trololol

    AngryJoe je v první řadě komik a ne objektivní novinář.

    Hodnocení her od AngryJoe je stejně tak relevantní jako Conan a jeho Clueless Gamer.

  • triptich

    tak u mňa sa tento rok factorio neumiestnilo nikde. je to "stará" hra (tiež som vlastne až z frflania na fórach zistil, že už je vonku oficiálne verzia 1.0). v takýchto anketách dosť dopláca na predbežný prístup.

    na strategický žáner bol tento rok dosť bohatý, teda C&C nemá nárok. radšej ocením novú hru, ako len recyklát starej (i keď nutno dodať, že jeden z tých lepších)

    Ori skvelá hra vo všetkých smeroch, takže v rámci indie určite prvá trojka (tam by ale bolo tiež dosť tesno)


  • To ale zase není taková kravina. Já třeba sleduju worth a buy, nemám čas testovat a zkoušet všechno možné a pirátit to nechci. Takže pokud mám ověřeno, že daný maník má plus minus můj vkus a náhled, je to relevantní hint.

  • 0011

    1) nezlobí mi nikde jinde než občas na games a má doplňky, které chrom nemá a které používám.

    2) V době kdy jsem to psal jsi mohl hlasovat pouze pokud ses přihlásil = registrace byla povinná, což přiznal za chybu i sám šefredaktor viz jeho reakce na můj příspěvek, proto anketa na den zmizela aby to opravili.

  • Tak co, zvládne C2077 vyhrát nejlepší rpg, nejlepší hru, nejlepší příběh  a největší zklamání souběžně? :-D

  • Přesně tak. Spolu se Stirlingem prostě přestali vypouštět něco vlastního a spíš jednou za čas vypustí jen takový výcuc z internetových fór. U AJ je to pak zabité ještě délkou. Protože koukat na něco takového desítky minut je úplně marné.

  • Maxianimal

    Jo, u AJ to bylo sice smutný, ale jasný rozhodnutí ho přestat sledovat po tolika letech. Nesleduju ho něco přes rok, už to bylo moc afektovaný. Nechápu, že to s ním OJ a Alex vydrželi. Ale tak prachy nesmrdí.

  • solomon.short

    Souhlasim s Factorio. Treti nejlepe hodnocena hra na Steamu a uzasna hra. 

    Mozna ji jen obklopuje aura, ze je hrozne obtizna, nebo neprehledna a tezka, coz rozhodne neni. Jen... krapet casove narocnejsi, to ano :D

  • yeniczek

    Od chvíle, kdy AJ dělá kanál tak, aby mu co nejvíc vydělával, tak jsou jeho recenze a názory úplně mimo. Projede reddit, internety, zjistí, kde to vře a přidá se. Děsně mě zklamal.

  • Corvus

    Hráčský level 10.000 - nechám si radit od youtuberů. Nemám slov.

  • Ilusiveman

    1) krom toho, že 3z5 uživatelům zlobí tady a támhle. Jestli tohle je norma tak to je smutný. Osobně nějak nevidím žádnej důvod používat něco jiného než Chrom, ale jestli tě to baví.

    2) Ok jelikož musíš zadat email, tak registrace je nadbytečná. (jinak vzorek jde taky zruinovat botem.., ale jelikož stejně je potřeba email - registrace, tak Ok)

  • TheGGG

    odhlasováno...

    jinak Angry Joe rozsekal C77 ve své recenzi na kusy: https://www.youtube.com/watch?v=1oN5v0mcTMs&ab_channel=AngryJoeShow

    6/10 PC verze a ještě výrazně méně pro konzolové verze.

    Docela se těším na jeho top 10 zklamání roku 2020, jestli víc vyfajloval C77 nebo tlou 2.

  • Derp_1337

    Ono se není čemu divit, že C&C se nedostalo až tolik prostoru. Remake se hodnotí o něco lépe než "obyčejný" remaster.

    Remaster je pouhé předělání do novějšího grafického kabátu. Zatímco remake klidně mění i samotnou hratelnost a příběh.

  • Za najvacsie sklamanie povazujem absolutnu absenciu domacej hry - Factorio. Ta hra ma aktualne na metacriticu 94% a Steam hodnotenia vynikajuce.

    Aj ked zbytocne, ale predsa len som ju hodnotil ako top hru tohto roka. Najlepsia strategia C&C remaster (opat zanedbana hra redakciou).

    Najlepsia indie hra - Ori and the Will of the Wisps (PR ma MS, ale oficialne ide o indie hru.)

  • Derp_1337

    BTW: nemusíš vyplňovat všechny pole. Klikni jenom na ten řádek, v kterém chceš hlasovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit