Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ales.smutny

    1) ve Firefoxu mi to normálně šlo, mám ho také jako default, weird

    2) To je víc weird, zítra to proberu s vývojáři, právě, že jediná povinná věc by měl být email...ale vypadá to, že s redesignem stránek dostaly ankety drobet zásah :(

  • Derp_1337

    Jo, už to funguje.

  • matt

    Poradí prosím někdo jak hlasovat? Bez přihlášení nelze hlasovat. Přihlásím se a vyplním vše. Bez emailu nejde odeslat formulář. Vyplním email. Odešlu a "Uživatel s tímto emailem už existuje. Zvolte prosím jiný." a vymažou se všechny pole, co jsem vyplnil, wtf?!

  • 0011

    Já už mám odhlasováno, takže nevím, jestli to nezměnili, ale v rámci daných kategorií můžeš napsat vlastní tip, alespoň když jsem hlasoval bylo tam textové políčko, no a pokud si nepamatuješ co vyšlo, klikni sem.

  • Uprimne, za me bych tam pridal moznosti, samozrejme nechat moznost napsat vlastni tip. Protoze uprimne, absolutne si nepamatuju co letos vyslo a co sem hral....

  • 0011

    1) mám i chrome, na firefoxu není nic nenormálního.

    2) od roku 2016 se toho mohlo dost změnit, ale v tehdejší anketě vyšlo, že do diskusí přispívá 6% z dotazovaných, čím větší vzorek máš tak tím přesnějšího výsledku dosáhneš. To byla data před zavedením povinných registrací takže teď jich bude spíš míň než 6%, vůbec bych se nedivil kdyby to byl malý zlomek z 1%.

  • triptich

    odhlasované. náročná úloha, vybrať len tú jednu hru. 2020 bol dobrý rok na kvalitu, ale aj na prúsery (keď si spomeniem na warcraft, commandos, pretorians... srdce zabolí)

  • triptich

    odhlasované a bez problémov. možno už stihli opraviť, alebo to bol nejaký šotek :)

  • Derp_1337

    Ve Firefoxu mi taky nejde hlasovat. Když kliknu na finální tlačítko "Hlasovat", tak se nic nestane.

  • Thanquol

    1)Nainstaluj si normální browser.

    2)Chyba proč ? 

  • 0011

    2 věci:

    1) ve firefoxu se mi nenačetla hlasovací část článku i když jsem vypnul doplňky jako ghostery atd., v edge bez problémů.

    2) znemožnit hlasování neregistrovaným čtenářům vidím jako chybu.


  • Thanquol

    lol. hrál jsem asi jen Cyberpunk z 2020. 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit