Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úvodní obrázek jsem měl na plakátu, na opačné straně byl kostlivec, ze kterého jsem měl jako dítě strach :)
  • osobně jsem měl problém, že hra byla v pozdějších fázích prakticky nehratelná, protože po odkliknutí tahu jsem čekal klidně 20 minut, než proběhl tah protivníků. To byl podle mě základní nedostatek, který si očividně nikdo nepamatuje (nebo nezažil?).
  • Moc pekny clanek.
  • Za tých 6 doláčov je i s datadiskom - za jednu z najlepších ťahových stratégií vôbec je to prakticky zadarmo.
    • http://www.gog.com/game/sid_meiers_alpha_centauri Tu je odkaz, dal som namiesto komentu novú reakciu
  • prudislav
    SMAC byla super hra , obvzlášť s datadiskem
    BTW: série Call to Power nemá se Sidem Meyerem a firaxisem vůbec nic společnýho , tu udělal Activision v době kdy sid a spol zakládali firaxis a než si vybojovali práva na jméno civilizace
    • mdkGT
      V te dobe to byl jeste MicroProse.
      • prudislav
        jj ale u dvojky už Activision :-D a bez jména civilizace
  • As the Americans learned so painfully in Earth's final century, free flow of information is the only safeguard against tyranny. The once-chained people whose leaders at last lose their grip on information flow will soon burst with freedom and vitality, but the free nation gradually constricting its grip on public discourse has begun its rapid slide into despotism. Beware of he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
  • Pana beka.. presne som minule frajerke o Alpha centauri hovoril aka to bola pecka.. sice som ju nehral tak vela ako Civilization alebo Heroes of MM alebo dalsie legendy.. na tu dobu som nehral nic ine iba Alphu.. potom som to niekde stratil :( a bolo po alphe.. asi si ju kupim a doplnim zbierku svojich legendarnych oblubenych hier :)
    • Nedávno byla ve slevě asi za doláč a půl, ale i tak, 6$ není zas taková hrůza... http://www.gog.com/game/sid_meiers_alpha_centauri :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit