Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedávno jsem si to konečně zahrál a kromě relativně pěkné grafiky mě to nijak nenadchlo. Zmatená kamera, příliš rychlý gameplay a trošičku zmatené ovládání jednotek a nákupu to dost sráželo. To raději Theatre of War. To bylo takové více přívětivé.
  • má zmysel si to teraz kupovať. na multiplayer prídem asi po funuse. však?
    • Já tedy stále hraji singleplayer, protože má luxusní příběh, ale nedávno jsem číhl na MP a normálně fungoval...

      Jinak třeba z grafické stránky se hra nemá dodnes za co stydět a v porovnání třeba s čerstvými COH 2 vypadá i po 6 letech možná ještě líp...
    • Miserius
      Hra vyjde na 100,-- I jen za singl bych dal víc, nehledě na to že multiplayer si mužes sehnat partu a zahrát si nebo přes Tunngle kde to pořád hrajou...
    • erikse
      Kvuli MP uz urcite ne, ten uz to ma za sebou. Ale v nejake sleve kvuli SP bych do toho urcite sel, ta hra stoji za to. Aspon z meho pohledu.
  • hlavne si treba ujasnit že to nebyla strategie ale akční takticka hra, jen pro poradek.
    • ... a na to dojela. Ani kočka ani pes *3*
    • GlaDOS
      Pro pořádek si ujasni pojmy.
      • Pro pořádek. RTS jsou taktické hry, žánr by se tedy fakticky měl nazývat RTT. Většina objemu počínání v těchto hrách nemá se strategií nic společného.
        Příkladem, na kterém se to dá dobře vysvětlit, je série Total War. Správa a pohyby na globální mapě jsou více méně strategie, jednotlivé bitvy jsou více méně taktika.
        • Ono to rozdělení není zdaleka tak jednoduché a jednoznačné. Respektive, každý to dělí trochu jinak. My například jsem zvyklí označovat jako strategie (případně budovatelské strategie) hry, které v angličtině dávají do (business) simulací. Definice RTS je primárně odvozená od duny 2, těžit+budovat+zničit nepřítele. WiC je blíže k RTT - nic se netěží, nic se nestaví. Jenže pak se v RTT objevují i některé FPS.

          Nedávno jsem si dělal menší průzkum ohledně této problematiky co se týče herních kategorií (žánrů). Problém je, že jsou často definovány podle straých her, průkopníků žánru. Jenže mnoho her experimentovalo s hernímy prvky a často některé původní vynechalo nebo nahradilo jinak nebo různě kříží žánry, takže jednoznačně označit nelze úplně vše. Navíc různé herní portály (jazyky) - různé zařazení. Typicky Settlers nebo Anno, u někoho strategie (i RTS) u někoho obchodní simulace. Někde stačí, že převládá ekonomicko-budovatelský aspekt a jinde zase pro označení budovatelské hry nesmí být přítomno vojsko (možnost zničit protivníka silou). Zkrátka co člověk to názor.
  • Pro mě je World in Conflict jedna z nejlepších strategií které jsem kdy hrál.
    Nedávno jsem si koupil druhý díl Wargame a vždycky si na WiC vzpomenu.
    Na tu dobu to mělo skutečně krásnou grafiku bohužel jsem si jí nemohl vychutnat v plné parádě kvůli staršímu počítači ale i přesto mě to hrozně bavilo.
    Skutečně nevím proč ta hra tak strašně zapadla a je to docela smutný že taková bezva strategie se už moc nehraje.
  • Tady je jasne videt ze pc platforma umira a umia pekne rychle . Predprodeje new next generation ( nova generace) trhaji rekordy po celeme svete , jen posledni basta vychodni eu se drzi jak kliste aby mohla krast hry/filmy/serialy/hudbu . Diky pc hracum je vyvoj her pozadu a vsichni to vime , proc by mel nekdo delt hru kdyz ji 90% ukradne . Hezky priklad je taky Crysis ze, kazdy pc hrac vam rekene jaka toje bomba BOMBA a jak ji kazdy pc hrac hral. Vsichni urcite vime ze se zaplatila asi po 11 letech!!
    • tady nekdo v mladi asi vypad z kocarku na hlavicku. jako co na takovou snusku blabolu rict jineho.
    • Rodiče jsou sourozenci, že? :)
    • Tady je škoda slov, ale když vidim ty komentáře, tak bych rád apeloval na ostatní, nekrmte trola.
    • Po jedenácti letech jo? Ty nám píšeš z budoucnosti? *15*
    • Jediné co umírá je PC only AAA segment. Casualu se na PC daří jako snad nikdy .Celý problém je ve vývoji . Zaměstnávat stovky vývojářů , aby si několik frikulínů mohlo proběhnout .."realistické" koridory na svých nejmodernějších grafických přímotopech se prostě v prodejních předpokladech podepisuje utopickým očekáváním.
      Bohužel stagnace která se projevuje nadprodukcí pokračování jednou úspěšných titulů neřeší příčinu a potenciálně odrovnává i nadějné tituly . Představte si minecraft v grafice Crysis ... kolik lidí by na něm muselo pracovat aby jeho obsah byl srovnatelný s aktuálním stavem kostkového univerza ? Nejde o to aby hráč jen mačkal spoušť a procházel neměnné kulisy. A kolik hráčů by takový projekt uživilo aby byl výnosný. Na konzole prostě vydáte minimum titulů které si budou konkurovat a hráči si tu hru koupí ... nejlépe pokud použijete hype majitele platformy který marketingově podpoří titul způsobem jako by jiná varianta opravdu neexistovala (viz . Last of us) . Bohužel PC trh trpí na slepé vizionáře a nestabilní hráčskou základnu a to stejně povede k DRM ve formě cloudu a pomalu se tak rozdíl mezi konzolemi a PC srazí u velkých firem na minimum ...
      • Jak muze Last of Us takhle hanit a delat zni nakou tuctovku kterych je na pc tuna> Achjo v cesku nemaji lide stoudnost.Ano na pc nake indie a a podne hry prozivaji velky narust ale proc .?
        Vetsinou jsou to hry kde netreba mozek jeto zemneren na deti 8-12 let. Vetsina ano naka vyjimka tam je. A netreba nadupane pc a hodne lidi uz je proste v bankrotu z vylepsovani pc komponenty, proste jeto za tech par let privedlo na mizinu.
        • Pozri sa na Last of Us nezaujate. Remeselne dobre urobená akčná, príbehová QTE koridorovka. Neurobíte nič inak, ako pripravili tvorcovia v skriptoch.
          Paradoxne, ako sa zvyšuje výkon a kapacita počítačov, zmenšuje sa herná plocha.
          • A urcite ti nedochazi naco se ten vykon pouziva???
        • Hmm, tebe by měla matka nebo fotřík pořádně zmlátit, to by myslím pomohlo...

          Nebo udej adresu a já to udělám za ně
        • Pán je vtipálek, co?
          Nicméně na faktech to celkem nic nemění. Last of Us může být dobrá hra, ale konstatování, že byla značně hypovaná, je prostý fakt - stejně jako mírně přemrštěná hodnocení, řekl bych. Nic proti tomu, to je prostě marketing. (osobně by mi třeba vadila délka hry, ale když Vám to vyhovuje).
          Pokud máte dojem, že indie jsou zaměřeny na děti 8-12 hodin, tak doporučuju tento přístup přehodnotit a trochu dostudovat (a těch vyjímek je fakt víc než dost).
          K tomu bankrotu - to snad nemyslíte vážně, žene? Na střední třídě PC, postavené před pěti lety, člověk bez problému spustí dnešní hry minimálně v 1680*1050 se slušným nastavením detailů. Jasně, Crysis v nejvyšším rozlišení se všema detailama to neutáhne, ale koho to zajímá? Dovolím si dokonce tvrdit, že náklady na konzoli a PC budou zhruba stejné. Ono totiž ke konzoli je dobrý mít full-HD televizi. U PC lze zase kalkulovat tím, že člověk stejně nějaké PC potřebuje, takže určitou čás financí (která se +/- vyrovná té televizi) do toho tak jako tak vrazí. (nemluvě o ceně her, kde se to vůbec nedá srovnávat, tady PC hráč prostě ušetří značně)

          Tím chci říct jenom jedno - vcelku je jedno, na čem kdo hraje - každá platforma má svoje charakteristiky a svoje pozitiva a negativa. Těžko překecáte milovníky strategií, FPS, nebo klasických RPG, že ta pravá platforma je pro ně konzole. Není a nikdy nebude, ostatně k tomu ani není určená. A vice versa.
    • Díky PC hráčum je vývoj pozadu? asi jsem nějak zaspal, já myslel že to zdržují PS3 a Xbox 360
    • Kr.Pa
      aha a co ty zpravy, ktere si siri po internetu jak pomalu crakuji konzole ! to dalsi duvod, proc vydavaji nove
      • Tech je minimum staci se podivat na prodeje vis? A ten kdo to dela muze skoncit pred soudem protoze se to co? NESMI! Kradez jako kradez a neznalost zakona co? Neomlouva!
        Jinak je skoda ze se nezacne vice davat velke pokuty,vezeni na zlodeje sw.
        • Kr.Pa
          No a ? ukradnes hru nebo craknes konzoli. Jaky je mezi tim rozdil. A prodejnost ? Vsechny konzole jdou dotovany vyrobcem! Jejich prodej je veliky prodelek, jedine co jimvydelava jsou ty predrazene hry!
        • Jdi do zádele s vězením .Každý obchodník potřebuje prodeje a restrikce s tvrdou persekucí ti nové zákazníky nepřivolá .Tlaky na omezování používání zakoupených výrobků v jiném smyslu než zamýšlel výrobce budou sílit a lidé se otupí ( Tys vzorový příklad ovce) . Díky bohu to ale nebude tak akutní o cemž svědčí globálně zdvyžený prostředníček na Xbox One ... No a to že by pirátství bylo hnacím motorem generační výměny konzolí je k smíchu. Konzole mají cca 5 letou životnost už dlouho a jediné co je nutí k inovaci je prohlášení konkurence o plánech na novou lepší a výkonější platformu....
    • calwin
      bohužiaľ tomu sa nevyhneš... ak všetko bude smerovať ku cloudovým službám ako už dnešné next gen konzoly naznačujú tak sa ani PC nevyhne overovaniu cez cloud a za všetko sa bude platiť... len nechcem vidieť čo to urobí v našich končinách ak zrazu budú musieť hráči platiť... obzvlášť v časoch keď vek priemerného hráča je tak 15-16 rokov... a ak nieje tak trh to tak vníma... ono ti to nikto neprizná v dnešnej dobe ale tie hry sú robené pre publikum ktoré má pod 15 rokov... to sú konzumenti
  • Já hrál WiC v době jeho velké slávy. Singl jsem zkuslil, pár misí a zrovna nějak nenadchly. Zato MP mi sežral hodiny a hodiny. Bohužel mapy se hrály pořád stejně, kdybych jich bylo víc, třeba by u ní hráči vydrželi delé.

    Snad Wargame taková budoucnost nečeká.
  • WIC jsem blahe paměti zkusil a .... na můj tehdejší HW nejel zrovna nejlépe s defaultním nastavením .(Masochista s low nastavením nejsem ) Navíc gameplay kromě detailů z bojiště nic světoborného nepřinesl . Po třech misích šel z disku . A to jsem zejména první Ground control miloval .. Díky European escalation a AB mi WiC vůbec nechybí. Pokud mluvit o zapadlém skvostu , tak bych očekával třeba geniální Joint Task Force , který si mediálního hype užil o poznání méně ...
  • Hmm, no ja si z World in Conflict pamatuji to neskutecne stupidni ovladani a kameru. To mi utkveje v pameti. Jinak hra nebyla spatna, ale do historie se podle mne take nezapsala.
  • mozna nekdo pamatuje jeste tohle http://www.youtube.com/watch?v=CtDk7cQchJY melodie ktera byla stazena z menu, nebot v beta etstovani si hraci stezovali na moc velkou depresivitu. WiC byla a je prima hra, zel v dnesni dobe jsou strategie v haji pokud se dotoho nenalejou miliony na reklamu, viz Rome 2. Wargame EE a AB maji tezkou cestu,ale hry jsou to paradni. zel diky konzoloidum je to mrtvy zanr. nejde portovat na gamepady
  • XorxoxTalarius
    Prave koukam na svoji originalni krabicku, kterou jsem koupil po te co jsem dohral piratskou verzi :D
    WiC byla skvela hra, multak mne moc nezajimal a tak jsem si blbnul jen v singlu, kterej byl skvelej a aby se nam ta nostalgie trochu vylepsila, tak se tady kouknete na toto krasne videjko :)

    http://youtu.be/ZkduC4nRWAc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit